Jump to content
FAS Goran
Aca16

Lancia Nuova Delta - kupovina spoljneg retrovizora?

Recommended Posts

Boza - skine se poklopac sa tweeterom na zabice, ispod njega imas 3 srafa (jedan ti je sakriven napred pod kederom) i raskacis konektore ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, Aca16 said:

Evo print screen. 70 evra. Inace svuda gde imaju retrovizore koji nisu elektro sklopivi, traze 50 evra. Evo i slike

 

8a75b09812a446fb763a7a6a45c8c845.thumb.jpg.019aa088ffc72e358249a596690e7fe7.jpg

Kasnije tek videh... Ovo ti je ovo kod Makija u Sapcu (tj. mesto Klenak, ispred mosta iz pravca BG). Super su momci, ljubazni, imaju svasta, cak i novih OEM delova, korektne cene.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 1/11/2022 at 11:07 AM, andreja.micovic said:
A rekoh ja Maki odmah  
Meni je lista Pedja i Neša, Maki, onaj Vojnovic pa trazim dalje

Znas sta je zanimljivo, kada sam zvao Makija na broj 063 836 7177 rece mi da nema. Kada sam zvao na ovaj broj ima. Ili mi se nije javio isti covek ili je to nesto drugo u Sapcu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada god nekome nesto treba, uvek sam zvao na tu "cetvorku", mislim da tu dobijas njega licno. A taj broj od pocetka koristim iskljucivo jer je vrlo ljubazna osoba sa druge strane.

1 hour ago, andreja.micovic said:

Meni je lista Pedja i Neša, Maki

Pedja ima svasta stvarno, cene bagatela. Ako ti je usput pa uzimas licno i mozes da proberes - odlicna opcija i jedino tako sam i uzimao kod njih. Ovo drugo, preko telefona, Vibera - zaborave te :) , pogrese, posalju iz one gomile istih delova prvo sto im padne po ruku... To mi je jedini minus, ali to je i posledica onoliko musterija (pogotovo ako zoves za nesto sitno). Ko je bio, znak kako je i koja je bukvalno "industrija" kupusanja :) u pitanju. Mada, skoro sam komsiji narucivao "cuveno" stop svetlo za 3v Stila - lepo islikali, snimili video, stigla stopka maltene kao nova, za smesne pare. Sve pohvale za tu situaciju.

Dok su kod Makija malo profesionalniji po tom pitanju, kada moras da narucis na nevidjeno - imaju vremena za toliko da popricaju detaljnije, ponude solucije, islikaju sve sto treba, pozovu te ako su obecali, imaju cak i neke nove OEM delove u ponudi, itd... Svakako su obojica zlata vredni vlasnicima FLA polovnjaka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni jedino što su Peđa i Neša još uve u vremenu stila, alfe 156/147, libre.

Novi Bravo i Delta baš baš retko, jedva po koja godišnje. Sreća pa dosta dele sa stilom unutra

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo zadnje informacije za retrovizor. Danas sam ga montirao i iskreno nisam zadovoljan. Motor za sklapanje ne radi, raskliman je a staklo se pomera jedva i to ne u svim pravcima. Bacenih 70 evra. Jedino dobro sto sada cu moci da obilazim otpade u potrazi za drugim pa ako bude neka preporuka znaci ce svakako
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet ja sa retrovizorom poslace mi drugi a vraticu stari tako da mozda ipak resim problem. :) Nego nisam ni znao da ima sa razlicitim bojama stakla. Moja stakla su obicna a ima i sa toniranim na plavo.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Aca16 said:

Malo je izguljen ali je ipak polovan tako da ne mogu da ocekujem da je nov

Mozes da se poigras sa folijom ako bas bode oci. Uzmes neku kvalitetniju, za par stotina kinti mozes i da personalizujes ili presvuces opet u glossy crnu kao fabricki.

Svracao sam pre par meseci u Difol za nesto drugo, pa pogledah - imaju bas interesantnih boja u Oracal 970 seriji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...