Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

On 6/8/2022 at 10:08 PM, Sedla said:
dokle god mi mami osmehe dok je vozim ili kad se okrenem za njom na parkingu. :wub:

Za babama se okrećeš i mame ti osmehe

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 hours ago, Ivan BG said:

Da me neko ne shvati pogresno, licno mislim da je potrosnja od 10 do 15L za auto te klase bezobrazna i da je to veliki i nepotreban izdatak u vremenu kada 1L benzina kosta skoro 200 din (minimalno je 100km = 2000 din).

Ma to sve programeri... Oni ne nose kes i ne pitaju za cenu, samo provuku platinastu vizu...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš zato, mi ostali, koji nismo u IT biznisu, moramo da ekonomišemo .:rolleyes:

 

Ja sam za 6 sedmica prešao oko 4000km, trenutne potrebe, ali je ekonomična vožnja na TNG dala minimalne troškove

 

 Šiznuo bih da mi je potrošnja 10L BMBa....

Share this post


Link to post
Share on other sites
42 minutes ago, andreja.micovic said:

Ma zbog programera je i gorivo toliko otislo gore, ima ih dosta i mogu da placaju. Niko se ne buni...

Evo ja se bunim, bagra banderaska :stuart: ...

Kada se samo setim kako je pre 20 i kusur godina ta grana bila tek za "fanatike" i ni blizu ovako upletena u svaku mogucu poru zivota... Pa se na 3. godini faksa birao smer - a tada su mnogo cenjenije (i placenije) bile telekomunikacije ili elektronika, tek iza toga RTI (racunarska tehnika/informatika) i automatika. Ko je krenuo na energetiku (visoke struje), to se teralo od prve godine, tj. od upisa.

A danas, opsta papazjanija... Masa njih zavrsava neke SegaMege, kojekakve priucene brzinske kurseve, prekvalifikuje se... Sve izvorni inzenjeri :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, PremieRacing said:

Pamtićeš je, pamtićeš     :P

 

A adresu prvog majstora daj na PP da ga obiđemo...ionako moramo nešto do SU. 

Imas ti i drugog posla u SU, a to je da se javis na neki krkanluk :lol: 

 

Da budem iskren, covek je prevashodno detailer, u smislu radi dubinsko pranje, poliranje i slicno, nije bas usko specijalizovan tapetar, i odgovarao me od posla, ali sam ga ja stisnuo, i na kraju je tako i ispalo. Nauk je da uvek treba ici kod specijalizovanih ljudi, za tacnu tu stvar... 

 

2 hours ago, Milutinac said:

Ovo "kupio" zvuči suviše jednostavno za ovu priču :D

Tacno! Puno fala za uslugu, a nadam se i da si joj usput skinuo maler :D 

 

1 hour ago, YUgisa said:

Trosi jer je visoka :lol: Spustanje poboljsava aerodinamiku B)

Hahhah e mislim da sam jednom video na nekim aftermarket oprugama za spustanje, da bas pise kako smanjuju potrosnju :lol: Ali bas sam srecan sa ovom visinom, ne bode mi oci, a ne kacim nigde nista. Jedino bih voleo da je malo tvrdji :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije istina, rekao sam da mozemo samo da modifikujemo amortizere ako insistiras na pogresnoj visini :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@andreja.micovic

Meni je palo na pamet da mu skrenem paznju da obrise tu poslednju recenicu iz posta. Ono, cisto dok ostali ne primete i ne krenu :D ...

Da su na forumu i dalje oni moji alamani od pre par godina (na celu sa perverznjakom :D) - ne bi ga od danas oprali ni Dunav ni Sava.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/9/2022 at 9:07 AM, totti said:

Za babama se okrećeš i mame ti osmehe emoji2357.png
emoji3.png

Pa nisam ja ti. :P

Ja samo do 45 godina,dotle još i nešto valjaju,preko toga jok. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@totti Al držeća ... :lol:

 

Igor je još mlad dečko, al' je već shvatio da su milfare često bolji izbor od šiparica. Nema komplikacija, prenemaganja, uvek znaš na čemu si, sve dečije bolesti su davno preležane ...  :thumbup:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze naravno. Sa fotografija mi deluje limarijski dosta tacno, zazori bas lepo stimaju i ne primecujem neke razlike u nijansi. Krilo-branik je bas lep spoj, utegnutiji od mog cak... Ostalo ne mogu nista da kazem sa fotki. Prefacelift je, znaci drugaciji satovi, kocnice, rukavci, 45 kg veca tezina od moje, itd. Felne nisu originalne. I ona plastika-poklopac preko svecica i bobina, crvena, to je farbano. Druga je nijansa crvene i slova su siva. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...