Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Da nisu plastični i da nemaju reklamu :) 

ajd plastični manje više, nego kad reklamiram nečiju agenciju, servis... to me jako nervira. još ako skine moje bez pitanja...

Pa nemam svaki put 10% popusta na uslugu kad dođem da bih nosio nečije okvire
(btw video sam da Nemanja autoanaliza prodaje svoje okvire od pre koji dan :hrhr:)

 

Ovi forumski što su bili ili oni sa fb grupe su ok, voziš fla, imaš flcs okvire mi je skroz ok ili voziš brava, imaš okvire sa bravo fb grupe isto ok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ne opterecujem se time bas, volim da lepim tablice pa da budu bez okvira ali kad vec stavljam okvir, bas mi je svejedno sta pise na njemu. Samo da nije neki kicast, svetleci, hromiran ceo i slicno…


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam se vozao 280 km, sve po Subotici i okolini :D Vozio sam poprilicno agresivno, cesto u opsegu 5000-6500 rpm, par puta dohvatio 200 kmh, i potrosnja mi je 12L, na tom uzorku, sto mislim da nije tako opasno s obzirom na divljanje. :)  Slika nije napravljena na kraju, pa je zato samo 220 km :D 

 

image.thumb.png.7213f17cf84299b40d1aad3e5b8d2f1a.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, horvat said:

kao da mi prednjica malo pliva, nemam taj osecaj postojanog kontakta sa asfaltom. E sad, putevi su bili vlazni sinoc i moguce da gume jednostavno nisu na tom nivou, pa da je zbog toga. Iako je 159 nizi auto, cini mi se da se vise naginje u krivinama, i svakako su promene pravca tromije a stabilnost u brzim krivinama nesto veca

Vidi amorte za ovo "plivanje", čisto da nije do njih, a zanošenje...159 je ipak teži od Giuliette, masa je mama :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, gume, optika, amorti, tim redom proveravam… svakako nije predvidjeno da se tako ponasa :)
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednostavno si navikao na Đulijetinu vožnju pa ti je sad 159 možda malo čudna. Takva je ona, teža, mekša i pliva... Rekao bih da je sve u redu s njom. Recimo, buljavoj guzu teško da možeš da izbaciš u krivini, dok se kod debele to relativno lako radi na standardnom ogibljenju. Uostalom, nisi je za trke uzeo. Srodićeš se s njom vrlo brzo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
23 hours ago, horvat said:

E pa mogu da napisem par reci o nekom poredjenju sa Giuliettom

ka seminarski bog te vidio... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 2/3/2022 at 9:00 AM, horvat said:

Imam neko hukanje za koje jos uvek nisam nacisto od cega dolazi.

Može da bude ležaj točka. Češće je dosta sa prednjim točkovima zbog težine napred...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomogao mi jedan clan sa arcs foruma, izgleda da je unutrasnji lezaj poluosovine. Veoma se slicno cuje kao lezaj tocka, samo se zvuk ne pojacava u krivini i prestaje na stisak kvacila... Sam lezaj nije skup, ali ga je jako tesko pronaci, posto nema kataloski broj, nego se uzima po dimenzijama.

 

IMG-20200721-1341462.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas zamenjen prednji znak. Poucen iskustvom sa Giuliette, prelakirao sam ga bezbojnim lakom u nadi da ce potrajati duze :D 

 

image.thumb.png.61391f7bcd3229ef66d1ab0fc2d93536.png

 

Takodje sajle menjaca podmazane sprejom za lance. I u kabini i u motornom prostoru. Osetna razlika, lakse ide rucica sad :) 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...