Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Au brate bas dobro izgleda, ma i motor bi preboleo ionako sam vozio Nivu dugo pa znam sta mi je ocekivati. 

 

U zdravlje da ga vozis! 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neka je srećna kupovina, da Vas dobro služi, i da uživate u potovanjima.

Piši o utiscima, znače puno budućim vlasnicima.

Boja ni se svidja, ma ceo mi je odličan....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav i dobrodoslica na FLCS forum. Puno bezbednih kilometara ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskrene čestitke, lep si auto kupio   :thumbup:

 

A što se tiče 'rasklimavanja' i 'razdrndavanja', želim ti da uopšte ne dočekaš taj trenutak već za neki drugi nov i bolji da ga zameniš. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle 2000 predjenih km moja iskustva su i vise nego pozitivna. Auto je udoban( prednja sedista su malo tvrdja ali covek se navikne), komotan, suvozacevo sediste je malo cudno pozicionirano. Klima odlicno greje. Upravljiv je. Lepo se ponasa preko lezecih. Potrosnja je pristojna. Dizajn barem meni je odlican. Motor je malo bucniji kad je hladno dok se ne ugreje posle je super. Mogao bi mozda biti malo pregledniji. Led svetla su super. Multimedija je odlicna. Volan je odlican. Proveravao sam ulje sve je ok za sada. Jedina mana koju sam primetio je da se pozadi sa dobos kocnica ljusti crna farba i pojavljuje korozija (ocigledno su ga samo premazali radi reda). Sve u svemu i vise nego sam zadovoljan izborom. Za ovaj novac sumnjam da postoji bolji auto istih gabarita i opreme.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za sedišta jastuk, ima u Jisku dobar i neće biti tvrdo. Veruj mi, ja u kolima provodim ceo dan i mnogo je bolje. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast, jako lepo izgleda u full led opremi :)

Kako ti se cini unutrasnjost po pitanju kvaliteta izrade i dodataka koji su isli uz paket? 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Svaka cast, jako lepo izgleda u full led opremi
Kako ti se cini unutrasnjost po pitanju kvaliteta izrade i dodataka koji su isli uz paket? 

Nije lose uradjena unutrasnjost. Sve je na svom mestu. Nista ne lupa drobi. Sve je jako cvrsto. Gornji deo kokpita je mekan doljni deo je tvrda plastika. Vrata na sebi imaju tvrdu plastiku, tapacirung (ostavljaju utisak masivnosti).Volan je super. Ekrani su super pregledni i lepo vidljivi. Komande za klimu su super odradjene (dobar utisak odaju). Rucica menjaca je isto jako dobra. Ovaj paket opreme ima kao pino black lajsnu gde su komande za zakljucavanje, sva 4....
Jedina mana istrument table je sto ne mozes da znas tacan broj obrtaja i koliko goriva tacno ima (ipak po tom pitanje ne moze da zameni analogne satove)
Isto me jako nervira multimedija koja carplay ne pokrece preko celog ekrana i onda nemas iskoriscenost cele povrsine vec samo dobijes prozor. Android auto pokrece posto je verovatno i sama multimedija bazirana na nekom androidu ili linuxu. Zbog toga mi je samo zao sto nisam uzeo vecu multimediju. Ali sta da se radi bilo je daj sta das....


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za pokazivač goriva ne brini, gledaćeš samo cifru koliko možeš da pređeš i tu je poprilično precizan, barem ovaj moj i kad se upali da je na rezervi.
A što se multimedije tiče, barem ja je retko i gledam, mislim, šta ima da je gledam, sem kad je uključena navigacija a i tad je slušam. Neretko mi je ekran iste ugašen.
Jedino kad je pipkam je kad menjam radio stanice , jer na volanu nisam provalio kako da menjam stanicu po stanicu koju sam memorisao , već krene u listanje svega dostupnog.

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@stefank

Pozdrav, isti ovaj model sam uzeo, treba da mi stigne početkom aprila.

Ja sam uzeo u bronzana metalic 444 boji. Koliko si zadovoljan za sada?

Ja sam bukvalno zaljubljen u ovaj auto već godinama. Što se tiče motora, nemam problem sa snagom, jer trenutno vozim Punta 1.2 60 ks.

 

Edited by Ivan
Skinut nepotreban citat prvog posta, dodat tag

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav! Pre svega srecno i neka te sluzi auto dobro!
I sam uskoro cu da postanem vlasnik Fiat Tipo Life 2022. Na cekanju sam dok ne stigne. Prvo je bilo da se ceka do Maj 2022, ali sad su pomerili za kraj Juna 2022 tkd nestrpljivo ali dobro, sta je tu je!
Mnogo bih voleo da cujem utisak full LED svetala kako su se pokazala i jos bolje koja slika da vidim je dobrodosla! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uglavnom sam izbegavao voznju uveče, zbog losih farova na trenutnom autu i dioptrije na daljinu. Verujem da će sa trenutnog Fiat Uno 1.0 '02 godiste na Tipa da bude ogromna razlika!

 

Edited by Ivan
Ne citiraj prethodni post

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...