Jump to content
FAS Goran
stefankmn

Volkswagen Passat B8 1.6 TDI

Recommended Posts

On ‎9‎/‎28‎/‎2021 at 3:13 PM, stefankmn said:

 

Pokusacu hronoloski da poredjam sve

prelazis evropsku kilometrazu, cime se bavis? plocice za 2 godine?

nije ovo sitno obzirom sto si sve izmjenjao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa pazi, prednje i zadnje plocice sam zamenio cim sam kupio auto. Nakon 35 000km zamenio sam samo zadnje plocice, prednje su i dalje od te zamene kada se auto kupio. Auto je automatik, troše se plocice jace nego inače i + sto je ATe meksa plocica dosta, što se u vidi u odnosu na TRW npr koji je još uvek na autu. Ne mislim da sam nesto mnogo uložio u te stvari, čak to ja gledam u održavanje i potrošni materijal. 

 

Bavim se limo servisom pa passat služi za posao. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam pisao, ali skoro me izdao alternator. Samo zasvetle crveni ekran I pise 12v battery not charging, stop the vehicle.

Nisam hteo da rizikujem da mi se ugasi negde u gužvi pa sam se izvuko na neku široku ulicu pa zvao šlep do majstora :D

 

Kvar je bio u kolektoru i cetkicama. Odradjen remont koji je koštao ja mislim 4000din ako sam dobro cuo majstora pošto mi je rekao komplet ceh 8000din.

 

Pre jedno 2 meseca sam menjao I fabricki accu koji je odradio svoje, stavio Vartu. Na sve to sam i za svaki slučaj kupio kablove za paljenje hahahaha

Dugo sam bas trazio da naidjem na neke dobre pa nek stoje, mozda nekad zatrebaju.

 

Screenshot_20211221-175456_KupujemProdajem.thumb.jpg.7f9e687674d0552b48637a9474afcf49.jpg

 

IMG-e74d0c59bddf8019e76780948913bd4a-V.thumb.jpg.48ed2f07a3b99d4ef7318ba2d5155ac8.jpg

 

Screenshot_20211221-175505_KupujemProdajem.thumb.jpg.2a3491f86177a70be07f5f5789bc3189.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha nisu sva 3 moja, jedan set sam samo kupio, okacio sliku samo informativno :D

 

Nisam ih ja pravio, neko pravio pa ja samo kupio, ali dobri su baš, nisu kao oni iz metroa, tempa itd. Gde je izolacija debela samo, a unutra nista

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije ni ovo nešto ali je 5x bolje nego ti po radnjama i marketima.

 

Koliko godina je izdržao akumulator?

Jel moll?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma kablovi su extra u odnosu na to kakvi postoje.

Accu od 2016te. Znas da nisam ni pogledao koji je bio...

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...