Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Dale

P: Fiat bravo 2001 1.2 16v

Recommended Posts

Auto moje majke. Prodajemo jer se sve redje vozi i majka se i ne oseca vise sigurno da vozi i brine oko parkiranja po gradu i sl. Radije koristi bicikl. Vlasnik je 9 godina i za to vreme je presao oko 25 hiljada Km, a ne bi ni toliko da nismo setra i ja koristili po potrebi. Ja sam isao na more njim 2017e jer sam kupio tada pasat i morao da cekam preko mesec dana da agencija za bezbednost saobracaja imenuje vrsioca duznosti direktora da bi potpisali povrdu, a libru sam vec prodao. Tada sam preventivno i uradio veliki servis pred more. Auto se nalazi u Cupriji, jer majka tamo zivi, imamo kucu, garazu... Tamo moze i da se pogleda i tamo je spisak servisa. Takodje, u garazi imamo i kanal pa ko zeli moze i tu da pogleda licno ili da se vozi u servis po zelji. 
Veoma pristojan auto za svoje godine. Mnogo lepo i lako se vozi. Nikada nije imao plin ili slicno. Klima radi, cak nikada nismo ni morali da je dopunimo. Prednje gume odlicne zimske BFgoodrich, zadnje zimske Sava sa ok dubinom sare, ali bas stare.
Mane: matirao lak na krovu, pokazuje gresku aibag, treba proveriti kontakte oko sedista, ablender od skoro poceo da ne vraca migavac kada se ispravi volan, napukao prednji branik, ogrebotine spolja...
Registrovan do polovine aprila 2022. Obavezan prenos jer moja majka, kao i svaki penzioner brine za sve i svasta pa i da ne stizu kazne ili neke druge komplikacije.
Pitajte sta treba ili zovite mene na 0641927200. 

Ako se setim jos necega, dopisacu. Ona je slikala, mogu ja da slikam nesto jos ako treba kada budem isao do Cuprije.
Cena 900e. 
 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

15.jpg

16.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...