Jump to content
FAS Goran
bole-stilo.jtd

P: Felne 17-ske 5x112 sa letnjim gumama 225 50 r17

Recommended Posts

Felne 17-ske sa gumama nisu kineske replike (mislim da su nemacke ronal ili rial) , 5x112 sigurno jer idu na moju skodu yetija (imaju prstenove za centralnu na meru) , 8j i 35et proba ili preuzimanje je i tako na licu mesta kod mene (ovo ne saljem kuririma nazalost - samo licno preuzimanje) pa gledajte sve slobodno sto vas interesuje.

Felne su na kolima i stajace jos 15-20 dana pa se skidaju zbog zimskog seta , lepo su ocuvane koliko se moze.
Prednje dve gume lassa su presle malo a kupljene su nove u kemoimpexu prosle godine (imam racun overen za njih - slika dole) , zadnje dve su 2018 godiste i odlicne su (gume su inace sve letnje) istih dimenzija 225 50 r 17.
Nista ne raparujem ide sve komplet za cenu 350e koja je fiksna.

Zadnja slika je kad su kupljene bez guma proslo leto krajem maja (ima i u mojoj temi) , vozene tada malo i ovo celo leto.

 

060 666 55 10 Dragan ............. ;)

 

skoda_17-ce_felne_i_letnje_gume_(1).jpg

skoda_17-ce_felne_i_letnje_gume_(2).jpg

skoda_17-ce_felne_i_letnje_gume_(3).jpg

skoda_17-ce_felne_i_letnje_gume_(4).jpg

skoda_17-ce_felne_i_letnje_gume_(5).jpg

skoda_17-ce_felne_i_letnje_gume_(6).jpg

skoda_17-ce_felne_i_letnje_gume_(7).jpg

skoda_17-ce_felne_i_letnje_gume_(8).jpg

skoda_17-ce_felne_i_letnje_gume_(9).jpg

skoda 17-ce felne i letnje gume (10).jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

felne su skinute sa kola i nalaze se sada u kumodraskoj 55 (majstor mile 063 280 607 - sve obavljate sa njim) gde se u vulkanizerskoj radnji mogu licno pogledati i probati na kola (postoji auto servis , vulkanizerska radnja i prodavnica auto delova na datoj adresi gore - da ne bude zabune). tu se inace i cuvaju oba seta , skladistena uvek kako i treba.

 

cena je 300e sve komplet felne + gume ili moze samo felne 250e a gume sve cetiri 130e , cene su vec spustene i to je to.

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos malo snizeno ko hoce posebno -- felne su sada 220e a gume sve cetiri 120e ispod toga jedino da poklonim ............ :lol:.

Komplet sve je i dalje 300e.

 

Post iznad imate kome da se obratite za sve sto vas interesuje oko guma ili felni majstor Mile (Kumodraska 55 - Beograd)

mob. 063 280 607. Tu se vrsi i licno preuzimanje uz placanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto me je neko pitao tacno za marku (nisu ronal ni rial -- moja greska u prvom postu) , otisao sam do vukanizerske radnje tj. hotela za gume (kumodraska 55) i video sve -- felne su ipak AEZ Germany (nisu kineske replike) 17-ske , rupe 5x112 , prstenovi 57,1 , 8 j , et 35 ........ moje izvinjenje :) uz jos jednu sliku kako stoje bar na mojim kolima zbog et-a (uvecajte sliku klikom na nju). Preuzimanje je samo licno u Beogradu , postovi gore.

Sve komplet 300e a posebno felne 220e -- gume 120e ........ to su vec spustene cene i ispod toga ne mogu.

Sve sto vas jos interesuje slobodno zovite na moj mobilni 060 666 55 10 Dragan.

 

skoda 17-ce felne i letnje gume (11).jpg

Edited by bole-stilo.jtd

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...