Jump to content
FAS Goran
Reacher Gilt

Poklanjam: zadnja klupa od AR 147

Recommended Posts

Ostala od seta koji sam pazario u nameri da ga metnem u punta. Prednja sedišta sam odmah montirao, al' od ove klupe sam ipak odustao jer je punto bio fabrički sa zadnjom klupom za troje, sa tri naslona za glavu, tri pojasa, itd.

 

Cela je, ispravna, mebl je neoštećen, potrebno je samo oprati je, jer je došla štrokava. Nema naslone za glavu, stigla mi je bez jednog, a drugi sam poklonio skoro kolegi sa foruma.

 

Kontakt preko poruka ovde, može lično preuzimanje ili slanje kurirom po izboru.

 

Hvala na pažnji ! :)

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja se Puuunooo zahvaljujem@Rasta na naslonu, i dao bi 50€ samo da znam gde mi je ispao, tj gde sam ostavio moj naslon. Sve sam se preispitao i ne kapiram.

Dugo sam odlagao montazu i prepakivanje zadnje klupe, a zavrsih je za 1h. Tako da preporucujem svima da je zamene.

Dobro ce doci nekome.

A svakako bi na forumu trebala da postoji tema Poklanjam, jer cenim da ima jos poneko ko bi dao nesto sto mu pravi guzvu u garazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Topim malopre kupus u garaži, i gledam ovu klupu, pa reko' aj' da podignem temu.

 

Znači aktuelno. Mogao bih i da je dostavim do BG, ili negde nisput od Sokobanje do BG, ako je neko zainteresovan, a ne bi da plaća dostavu?

 

Kontakt preko privatnih poruka, diskrecija zagarantovana ...

 

Eto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ne otvaram novu temu, 

 

Poklanjam motorić zadnjeg brisača za Fiat Bravo II 

Kupio sam ga preko oglasa sa jednog autootpada u BG, poslan je kao ispravan (i lepo plaćen, 40€), međutim, kad sam ga povezao na instalaciju, nije davao znake života. Dakle, ja ga vodim kao neispravnog. :jee:

U međuvremenu sam popravio svoj stari, prodavac mi je poslao zamenski deo u istoj ceni, a rekao da ovaj bacim. Što nisam hteo da uradim, i zato ga dajem na poklon, jer verujem da se može opraviti, ili makar iskoristiti za delove.

 

Dalje, zamenski deo koji mi je poslao je desni stop, takođe za Bravo-a, kojim sam ,zamenio svoj, jer je bio naprsao u donjem levom uglu. Taj što je bio na autu realno i nije morao da se menja, radio je posao, jedino je malo maglio kad se zaigram sa puškom u perionici, i njega takođe poklanjam. :takoje:

 

Kontakt preko poruka, može slanje kurirom, lično preuzimanje, pa i dostava, diskrecija zagarantovana, nul nul funf draj draj party fűr cvaj :jee:

Srećan praznik i prijatan viked želim svima, Živi bili ! 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...