Jump to content
FAS Goran
Danilo1

Alfa Romeo Giulia Rosso 2.2

Recommended Posts

Moraju neka sportska sedista da cucnu, ne idu ova nikako uz takvu spoljasnost!

Sent from my SM-A805F using Tapatalk
 

Crni retrovizori pun pogodak!
Mozda, ali samo mozda, probati i karbon u nekoj tamnijoj nijansi sto se krova i retrovizora tice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pre, pre, prelepotica   :wub:    i ona slika sa plavom, kakve aute crta Alfa ostali mogu samo da se poklone. 

 

Krov ja ne bi u crno, ali probaj - možda bude neočekivano dobro kao što je sve ostalo bilo baš očekivano...

Share this post


Link to post
Share on other sites
19 hours ago, Lufti said:

Moraju neka sportska sedista da cucnu, ne idu ova nikako uz takvu spoljasnost!

Imam i to u planu kada bude jeftinije, Veloce kozna sedista kostaju 1000+e polovna..

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Danilo1

 

Da li si ga registrovao nakon upgrade-a svetala, i ako jesi da li je bilo problema?

 

To je jedna od stvari koja me najviše nervira na autu i zbog izgleda i zbog vidljivosti, mada koliko čujem xenoni od 25w nisu nešto, ali kontam da moraju biti bolji od halogenih.

 

 

Edited by neshaoct
dodao tag

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, prvu said:

Da li si ga registrovao nakon upgrade-a svetala, i ako jesi da li je bilo problema?

Ne može da bude problema jer BiXenon25 i BiXenon35 spolja izgledaju potpuno isto, tj. far izgleda isto.

Onaj od 25 nema prskalice fabrički, onaj od 35 ima... ali lik na tehničkom ne može spolja da razlikuje ta dva fara, niti ga to zanima jer je njima važno da ne puste auto zbog nekog nedostatka koji je i na njihovim kamerama vidljiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, neshaoct said:

Ne može da bude problema jer BiXenon25 i BiXenon35 spolja izgledaju potpuno isto, tj. far izgleda isto.

Onaj od 25 nema prskalice fabrički, onaj od 35 ima... ali lik na tehničkom ne može spolja da razlikuje ta dva fara, niti ga to zanima jer je njima važno da ne puste auto zbog nekog nedostatka koji je i na njihovim kamerama vidljiv.

Mislio sam da možda proveravaju po broju šasije ili tako nešto.

 

A znači ne može samo da se ugradi far, mora i instalacija da se menja?

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 7/13/2023 at 1:49 PM, prvu said:

@Danilo1

 

Da li si ga registrovao nakon upgrade-a svetala, i ako jesi da li je bilo problema?

 

To je jedna od stvari koja me najviše nervira na autu i zbog izgleda i zbog vidljivosti, mada koliko čujem xenoni od 25w nisu nešto, ali kontam da moraju biti bolji od halogenih.

 

 

Nikakvih problema nije bilo na tehnickom :)
Svakako jedna stvar koja totalno menja izgled automobila ali ces se napatiti oko provlacenja zica do body racunara..

 

 

Giulia je prodata pre nekih mesec dana, trebalo je da pazarim Stelvia 2.0 280ks ali je to propalo pa sam nakon toga dao kaparu za stan i cekam malo da se finansijski oporavim pa da uzmem ili neku dobru Giuliettu ili Giuliu ili Stevicu.. Ukoliko bude nesto od ova 2 poslednja - definitivno pakujem MY23 farove.

 

A evo i nekoliko slika 

C88D71FE-E111-477E-9A0D-F0221BCA2518.jpeg35498444-6B16-4451-9F49-737FD92446EA.jpeg 021AD4E7-263F-426C-9578-F94E9CCD2578.jpegEBDAC414-3B25-44A0-AE77-E522A5BFBFE4.jpegBEE3DE8C-102F-4530-BDA6-356CB06B2D9A.jpeg

8601ABDC-AAA2-43B8-877C-B32FA36CAE95.jpeg9D646869-841F-4FDB-9273-4048D7F36DC6.jpegEDD97FC3-9098-49AF-A134-F979273F801C.jpeg3871CC25-382A-4DB7-907D-FCE3EBB4C5E6.jpeg

Edited by Danilo1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa od onog Stevice iz Španije? Šteta...

Kad si već tu, interesuje me jedna stvar pa možda znaš. Koliki je problem ubaciti šalterice iza volana na Giuliji/ Stelviju? Dosta ih ima bez.

I dosta ih ima sa 6.5" centralnim displejom a mnogo lepše izgleda 8.8" verzija.

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, Danilo1 said:

Nikakvih problema nije bilo na tehnickom :)
Svakako jedna stvar koja totalno menja izgled automobila ali ces se napatiti oko provlacenja zica do body racunara..

 

 

Giulia je prodata pre nekih mesec dana, trebalo je da pazarim Stelvia 2.0 280ks ali je to propalo pa sam nakon toga dao kaparu za stan i cekam malo da se finansijski oporavim pa da uzmem ili neku dobru Giuliettu ili Giuliu ili Stevicu.. Ukoliko bude nesto od ova 2 poslednja - definitivno pakujem MY23 farove.

 

A evo i nekoliko slika 

C88D71FE-E111-477E-9A0D-F0221BCA2518.jpeg35498444-6B16-4451-9F49-737FD92446EA.jpeg 021AD4E7-263F-426C-9578-F94E9CCD2578.jpegEBDAC414-3B25-44A0-AE77-E522A5BFBFE4.jpegBEE3DE8C-102F-4530-BDA6-356CB06B2D9A.jpeg

8601ABDC-AAA2-43B8-877C-B32FA36CAE95.jpeg9D646869-841F-4FDB-9273-4048D7F36DC6.jpegEDD97FC3-9098-49AF-A134-F979273F801C.jpeg3871CC25-382A-4DB7-907D-FCE3EBB4C5E6.jpeg

Znači mora nekakva prerada. Da li možeš da me uputiš hde da pronađem šemu?

 

Btw, ja imam crnu, a crna i rosso su mi bile omiljene boje sve do pre neki dan dok nisam video onu wine red. Izgleda brutalno. Bila bi fora kad bi postojala takva folija, odmah bih uradio.

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, TheWickerMan said:

Ništa od onog Stevice iz Španije? Šteta...

Kad si već tu, interesuje me jedna stvar pa možda znaš. Koliki je problem ubaciti šalterice iza volana na Giuliji/ Stelviju? Dosta ih ima bez.

I dosta ih ima sa 6.5" centralnim displejom a mnogo lepše izgleda 8.8" verzija.

Nazalost nista, bas mi je bilo krivo.. jos je imao onu rosso competizione boju 

 

sto se tice salterica, nije nikakav problem ubaciti ih, potrebno je samo nakon ugradnje odraditi proxy

 

A za displej, uzmes samo 8.8 i ubacis, ni proxy nije potreban.. oko 2000e kosta da se napakuje sve da imas touchscreen (centrala multimedije, klime, novija tabla i ekran)

48 minutes ago, prvu said:

Znači mora nekakva prerada. Da li možeš da me uputiš hde da pronađem šemu?

 

Btw, ja imam crnu, a crna i rosso su mi bile omiljene boje sve do pre neki dan dok nisam video onu wine red. Izgleda brutalno. Bila bi fora kad bi postojala takva folija, odmah bih uradio.

Prosledicu ti sa italijanskog foruma, uputstvo na 25 strana :)

 

rosso Alfa

rosso competizione

rosso etna

trula visnja

 

sad ne znam na koju mislis tacno ali mozes da pogledas foliju Candy red, ona je najslicnija rosso etni

Edited by Danilo1

Share this post


Link to post
Share on other sites
50 minutes ago, Danilo1 said:

Nazalost nista, bas mi je bilo krivo.. jos je imao onu rosso competizione boju 

 

sto se tice salterica, nije nikakav problem ubaciti ih, potrebno je samo nakon ugradnje odraditi proxy

 

A za displej, uzmes samo 8.8 i ubacis, ni proxy nije potreban.. oko 2000e kosta da se napakuje sve da imas touchscreen (centrala multimedije, klime, novija tabla i ekran)

Prosledicu ti sa italijanskog foruma, uputstvo na 25 strana :)

 

rosso Alfa

rosso competizione

rosso etna

trula visnja

 

sad ne znam na koju mislis tacno ali mozes da pogledas foliju Candy red, ona je najslicnija rosso etni

Etna, video sam je na jakom suncu, brutalno izgleda, vilica mi pala do poda. 

 

To uputstvo je za 25w ili 35w?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, prvu said:

Etna, video sam je na jakom suncu, brutalno izgleda, vilica mi pala do poda. 

 

To uputstvo je za 25w ili 35w?

Isto je i za 25w i za 35w.

35w su sa automatskom nivelacijom i to ti nece raditi ali su jaci od 25w..

17 minutes ago, TheWickerMan said:

@Danilo1zahvaljujem na informacijama :thumbup: to je bitno, da za šalterice ide samo proxy, to mogu i sam verovatno da odradim sa MESom i kablom :)

Treba ti neki noviji MES a za kablove sam morao da dokupjm beli i plavi koliko se secam..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...