Jump to content
FAS Goran
Danilo1

Alfa Romeo Giulia Rosso 2.2

Recommended Posts

19 hours ago, ISV_01 said:

 

Screenshot_20210914_204703_com.android.gallery3d.thumb.jpg.d07a5c0139743e48896924002af633df.jpg

 

 

Cekaj bre... Cekaj, cekaj... Jel ovo... mislim.. Masan burek? S masni prsti po Alfi? :shock:

 

Cestitam na sopingu, odlicno izgleda. Poznavajuci tebe, pasce dobar tretman sredjivanja, bice to bombona! 

Hvala :)

Nije masan burek nego tortilje, hvala @Irena HGT odlicne su :D

 

 

19 hours ago, shuxx said:

Srećna kupovina, da uzivas u sredjivanju, a naravno i u voznji emoji106.png


Daj i neke cifre, za nas sa jeftinijim ulaznicama emoji1787.png

Hvala :)

ne bih o ciframa zbog dalje prodaje, al bila je bas jeftina cim sam je uzeo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitam na kupovini! Tebi bi bila kazna da ti pozelim ono standardno "da te dugo sluzi"  :lol: 

 

Bice interesantno gledati kako tece budzenje i sva ta propratna problematika, s obzirom da je mlad auto i nema bas previse infa kod nas :) 

Edited by horvat

Share this post


Link to post
Share on other sites

2.2 136ks ovo boli vise nego moja ulaganja u Brava... :rofl:Mora neki cuning da se uradi bar na 200ks da se to lepo uklopi u pricu, ovako bas mi se svidja boja, oprema je ok skroz. Da je ganjas dugo i da se okreces za njom svaki put kada je parkiras B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
50 minutes ago, Branislav said:

Da je ganjas dugo i da se okreces za njom svaki put kada je parkiras B)

Ovaj jos i zaje*ava vlasnika teme :lol: .

Znajuci Danila, ja bih se pridruzio zeljama kao @horvat - da je sto pre i profitabilnije "okrenes". Ne na krov, daleko bilo :D .

PS: Kako cemo sad bez MultiWagona kod Intera ;) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, horvat said:

Cestitam na kupovini! Tebi bi bila kazna da ti pozelim ono standardno "da te dugo sluzi"  :lol: 

 

Bice interesantno gledati kako tece budzenje i sva ta propratna problematika, s obzirom da je mlad auto i nema bas previse infa kod nas :) 

Za ovako ozbiljan auto bice potrebno i para i znanja i ukusa najvise za lepo sredjivanje :)
 

 

@Ivan  sad si me malo rastuzio kad si spomenuo Stila, juce je prodat za skromnih 700e (ruku na srce videli ste u kakvom je stanju bio :lol:) ali ostace upamcen kao najlepsi karavan u Beogradu :P


A te pare se vec spremaju za novi set 19ica pa bi trebalo ovako to da legne: 

Used-2019-Alfa-Romeo-Giulia-Ti-Sport-1625067806.thumb.jpg.c2149647f5718fed73af859d07b415e8.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

:wub:

 

Čestitam od srca, pre-pre-prelepa je. Prava Alfa boja   :wub:   Čak nisam ni siguran da sam ih puno viđao u crvenoj...

 

Je l' moguće da je točak na njoj fabrička opcija? Ne mož' ga prodaš ni na kilo, odbiće sekundarci koliko je ružan  :sick:

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 hours ago, skile86 said:

Sta ces sa farovima da radis? Ako je nesto izvodljivo uopste za normalne novce.

Za sad cu ubaciti H7 ksenone koji su mi ostali od Giuliette i uzecu LED H15 za dnevna/dugo.

Sto se tice ubacivanja drugig led farova, nasao sam kompletan PDF sa instalacijom kod italijana pa kad se skupe pare, idem na tu opciju 

8 hours ago, PremieRacing said:

:wub:

 

Čestitam od srca, pre-pre-prelepa je. Prava Alfa boja   :wub:  

 

Je l' moguće da je točak na njoj fabrička opcija? Ne mož' ga prodaš ni na kilo, odbiće sekundarci koliko je ružan  :sick:

Hvala :)

ako odu i za 100e bicu srecan:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, koliko para toliko muzike kada si je kupovao, bice budzenja :) Solidno toga ces moci i sam da odradis a imati garazu je svakako ogroman plus u svemu tome.

 

Ideee oprema, idu cetvrta kolaaa, samo ISVvvvv

jos celicaneeEeE

rolaaaaaa :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Registrovana! Sad mogu da se jure felne :D

Sinoc svratio sa Nesom admirom do Steca na prvo kupanje, bice potrebno jos 2-3 pranja da se dobro opere al generalno gledano zadovoljan sam.

Pozicija sedenja, drzanje u krivini, upravljivost, ostao sam bez reci.. Mogu misliti sta ce tek na 19icama da radi kad ovako drzi sa ovim balonima

20210918_231825.jpg20210918_231751.jpg

20210918_231719.jpg20210918_231647.jpg20210918_221113.jpg

20210918_213836.jpg

Edited by Danilo1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srecna kupovina! Bas je lep. 

Taman ces malo manje da placas registraciju, nadam se, jer je na papiru 136KS, a ti ces to da promenis uskoro. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 hours ago, Dale said:

Taman ces malo manje da placas registraciju

U tom rangu preko 2.0, snaga (jedino stavka u osiguranju) igra maltene nebitnu ulogu - jer ubijaju sa porezom na kubikazu, koji je u slucaju 2.2 blizu 60.000 din. Pricam o regularnim uslovima, bez nekih veza i rupa (registracija na invalida i sl.).

Redovna registracija za 136 KS, u 4. stepenu je cca 77.000 din. Ista cena bi bila i za 2.2 150 KS verziju. Osiguranje 14.500 din.

A za 180 KS bilo bi neznatno visih 79.500 din. Jace od 210 KS idu (mislim) samo sa automaticima, a cena je ista kao za ovu prethodnu :) . Osiguranje 17.000 din, sve ostalo isto kao i za najslabiju.

Na ukupnu cifru, mozes slobodno da kazes da su nikakve razlike, da bi iskljucivo to bio razlog da neko juri slabiju.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...