Jump to content
FAS Goran
Ivanaksentijevic

Fiat Tipo 1.4 City Life, HB 2021

Recommended Posts

14 minutes ago, Ivanaksentijevic said:

Misljenja sam da ovaj 1.4 uopste nije veliki potrosac

Nije, ali zavisno u kom autu... U autu od 1300 kg jeste u Puntu nije :)

 

11 minutes ago, Andrija93 said:

pri toj brzini ne bi trebalo da je vise od 6 mozda 6.2-3 , ali to mi nekako sporo

Dobro, subjektivan osecaj kome je sta brzo, ali na vece distance i ta razlika znaci :)

Ih, ni kod mene kada aktivira DPF ne znam koliko sipa goriva iako skala pokazuje do 25L/100 u 1.brzini pa moze biti i vise :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I oni idu brze :D Samo konstatacija pri kojij brzini je manja potrosnja za mizernu razliku u brzini na AP, nista vise :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jednom prilikom nisam mogao da preteknem stariju Setru (Bata Reisen prevoznik) na auto-putu sa Puntom 1.2 i uključenom klimom Pun gas i ne mogu da mu se približim

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav,evo utisaka posle 12000 km,i godinu i po starosti.

Auto sve bolje ide,uradjen malu servis u Nikom KG.

Posto vozim Jos jedan auto zato je manja odpredjena kilometraža 

Sto se tice auta sve vise uvidjam koji je cilj bio,sto prostije i proverena mehanika i motor,da bude malo tvrdji od Francuza,a meksi malo od nemca.

I sto ga vise vozim sve mi se to vise svidja ,motor jeste slabiji,ali meni je ok,osim za preticanje.lagana voznja i sve je ok,isao na more novim autoputem u CG i sve ok ide uzbrdo sasvim ok,sta vise i bolje nego sto sam mislio.

Motor se vozi iznad 2500 obrtaja i vise i ok je.

Ovako u 6 brzinu i laganica.

Skapirao sam da ladno drugom brzinom Mogu da skoro i krenem,prva samo da krenem iz mesta 2,3 metra i odmah druga.

Potrošnja ulja,manja nego do prvog servisa,ulje je selenia kpe 5w 40 Cini mi se.

Mada trosenje ulja meni nije problem,jer nije to strasno,kako se predstavlja,drugi motori drugih proizvođača itekako trose ulje ali cute ko zaliveni.

Znaci,za 12700evra kupljen,odlican za te pare,lep,neupadljiv,održavanje prosto i jeftino.

I da,kada mi kolege pricaju koje probleme imaju sa dpf,ad Blu,i drugo,prosto kazem sebi to je to,sednem,upalim i vozim,gde god.grrad,magistrala,nema mora da se vozi van grada da se ocistidpf.kola treba da služe a nije to konj da ga timari,aman.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, djole81ar said:

Još samo da vidimo sliku auta :)

Auto je mrak. Nevidjen, sto se kaze :D ...

 

PS: Salu na stranu, svako predstavljanje automobila u ovom podforumu (i nivo detalja) je iskljucivo stvar dobre volje vlasnika.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikad lakse :) , par klikova, sve ide na FLCS server (tj. nema potrebe za eksternim host servisima, kopiranjem linkova i sl. kao sto je to bilo nekada):

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...