Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Deluje slatko, motoric naravno prva liga, prezvakali smo ga na ovom forumu kao onomad 1.9 JTD i 1.6 iz stila sto su starije kolege prezvakale. Sta planiras sa motorom, ostavljas sve stok ili ces se ograti? Felne obavezno 17 tu nema greske. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Motor ostaje stock, neću nista da čačkam dovoljno je a i generalno kola mi brzo dosade, tipa godinu dana pa menjam :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro bas za 2 meseca ne mogu da predjem neku km da bi mi auto dosadio....felne ako nalete povoljne 17ice ali mi nisu prioritet

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

zadovoljan, jedino sto je malo tvrdji i po pitanju vesanja i sto se sedista tice ali dobro to je i ocekivano....ima nekih sitnica koje me nerviraju ali ih polako resavam, nista bitno.

 

IMG_20210908_172508_1.jpg

IMG_20210908_172530_1.jpg

IMG_20210908_073620_1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel imao neko probem sa daljinskim zakljucavanjem jednih vrata, u mom slucaju vozaceva vrata, rade na kljuc ali nece na daljinac, dok ostala rade na daljinac. Pretpostavljam da je riknula el. brava ali dal moze jos nesto drugo biti problem da ne kupujem bez veze bravu mada nije skupa 15e

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radi li ti zakljucavanje tih vrata na dugme iz kabine?

Share this post


Link to post
Share on other sites

malo pre mahinalno zakljucah vrata na dugme u kabini, posle toga ne mogu vise da zakljucam auto niti da otvorim gepek, ni preko tog dugmeta ni na kljucu? sta se to desilo? to dugme je radilo normalno do sada, sad kad pritisnem dugme cuje se da cakne relej ili sta vec i prijavi lampica kao da su zakljucana vrata, isto i kad stisnem na kljucu pali migavce kao i kad zakljuca ili otkljuca i kad stisnem gepek ali nista se ne desava, sta je tu moglo da se zezne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nabavljene alu 15ice za zimske gume, tnx to Integralac....danas proba samo, isti je model felne, ET i proizvodjac (dezent) samo broj manja i cela je silver za razliku od 16ice koja i zbog boje a i ovako deluje kao 2 broja veca, ali svakako bolje svaka alu felna za zimu nego celicna i ratkapna :)

 

Da sam malo dokoniji i da se ne blizi stavljenje zimskog seta poigrao bih se sa farbanjem u silver-crnu kombinaciju kao 16ice, lepse bi izgledale sigurno

 

 

 

 

viber_image_2022-09-28_21-07-12-535.jpg

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Markov snabdevac felni :)

ajd kupuj sad Deltu (ili Bravo) nakupilo se felni za nju, da mi ne vataju prasinu ili nedaj boze istrule :cry::P

Edited by integralac

Share this post


Link to post
Share on other sites
34 minutes ago, integralac said:

ajd kupuj sad Deltu (ili Bravo) nakupilo se felni za nju

Imas li sta od felni od 18'' ?

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskoristih lepo vreme da montiram zimski set, ispale OZ Hydra 16" a spremne su bile dezent TI iste kao letnje samo 15" (sa slike iz nekog od postova iznad), nisam ljubitelj crnih felni ali opet mi lepse cuce 16" nego 15", inace ove OZ su mnogo lepse u silver ili gun metal boji ali nije bilo sad vremena za farbanje..

IMG_20221203_152252_1.jpg

IMG_20221203_152307.jpg

IMG_20221203_152315_1.jpg

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Palo jedno prolecno glancanje i ubijanje zimskih ogrebotina i swirlova, da nastavi da se sjaji ko pasja m*da :)  pre 10ak dana odradjen mali servis posle 11k km i zamenjene svecice, kao i da je malo protrosnja pala posle zamene svecica ali videcemo.

 

 

 

 

IMG_20230520_113618_1.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...