Jump to content
FAS Goran
Branislav

Fiat Nuova Bravo 1.4 TJet - lampica od benzina blinka nakon ugradnje plina

Recommended Posts

Idem kod majstora cim uhvatim vreme da proverimo sve jos jednom pa ako ne bude radilo promenicemo na Qbox, problem je sto majstor kaze da je radio ovaj bravo sa Go Fast i nikad nije imao problema kao kod mene a isti motor isto godiste je radio. Kaze on mozda je neku zicu zajebao dok je busio za srafove od cevi pa ce sve skinuti da proveri. Ugl videcemo sta je i resiti 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 8/16/2021 at 1:25 PM, Branislav said:

Idem kod majstora cim uhvatim vreme da proverimo sve jos jednom pa ako ne bude radilo promenicemo na Qbox, problem je sto majstor kaze da je radio ovaj bravo sa Go Fast i nikad nije imao problema kao kod mene a isti motor isto godiste je radio. Kaze on mozda je neku zicu zajebao dok je busio za srafove od cevi pa ce sve skinuti da proveri. Ugl videcemo sta je i resiti 

Cao druze, nov sam na forumu pa vidim da imas problema sa plinom. Ja sam skoro ugradio na gp tjet, cipovan, plin, stag go fast, w02 dizne i tomaseto nordica isparivac od 170ks. Problem je sto stucne prilikom ubrzanja iz niskih obrtaja i na ler gasu se cuje cudan svuk i auspuha, sto se ne cuje na benzinu. Interesuje me kakva su tvoja iskustva za ovim uredjajima posto vidim i da si na grande puntu imao stag? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novina na temi je da sam sad na skupu u nedelju kod Baneta zakacio MES, koja mi je ocitao Fuel Level od 100% ;) , dok zuta lampica za gorivo blinka.

Ne setih se da odradim Actuator test kazaljke (jer sam prethodnom kolegi sredjivao InstantNav, Blue&Me i mape skoro 2 sata :D).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cao druze, nov sam na forumu pa vidim da imas problema sa plinom. Ja sam skoro ugradio na gp tjet, cipovan, plin, stag go fast, w02 dizne i tomaseto nordica isparivac od 170ks. Problem je sto stucne prilikom ubrzanja iz niskih obrtaja i na ler gasu se cuje cudan svuk i auspuha, sto se ne cuje na benzinu. Interesuje me kakva su tvoja iskustva za ovim uredjajima posto vidim i da si na grande puntu imao stag? 
Verovatno lose podesen sam plinski uredjaj i nije mi jasno zasto majstori se odlucuju za stag gofast pored qbox ecu kontrolera koji je dosta bolji i napredniji.

Sent from my M2101K7AG using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Ivan said:

Novina na temi je da sam sad na skupu u nedelju kod ISVa zakacio MES, koja mi je ocitao RIM LEVEL STEEL od 100%

:rant:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Resen problem sa pokazivacem benzina, kada su srafili dole pogodili bas tu gde ide od pokazivaca. Premestili na drugo mesto srafove i sada radi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...