Jump to content
FAS Goran
Sign in to follow this  
Dale

Čep posude tečnosti za pranje vetrobranskog stakla

Recommended Posts

Na nekoliko fiata ili lanci sam video problem sa poklopcem tj zatvaranjem posude za tecnost za pranje soferke. Poklopac pukne od starosti jer se plastika ukruti i otvara se sam. Pokusavao sam da nabudzim razne cepove od gume, pampura i sl, ali nikako da nadjem adekvatan precnik. Danas cackao nesto na sestrinom ypsilonu i nadjem resenje. Stari plasticni poklopac za staklene flase, koji su se ranije koristili da se zatvori vino ili kisela, pase perfektno. 
Mozda nekome pomogne... 
Svakako ne znam gde treba da se stavi ova tema pa ako administracija misli da je korisno i vredi sacuvati, neka smesti negde. 

 

c1.jpg c2.jpg c3.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

... ja imam isto problem sa čepom, ali zaljepim trakom puknuti i tako svaki put poslije sipanja, samo na čepu na vrhu ima malecni otvor, tako da njega naravno ne prekrivam, pa je bitno sigurno i kod drugih improvizacija da ima taj izlaz..

Share this post


Link to post
Share on other sites

i ja sam izgubio Čep posude vetrobranskog stakla na fiat bravo 1.4 16v 90hp 2012 godiste ... pa ako neko zna gde ima da se kupi bio bih zahvalan na odgovoru ! :)

Edited by ljuba79

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ljuba79

Ovlasceni, cena bi trebala da bude par stotina kinti. Sifra dela je 71740943, poklopac moze i sa posude sa verzije sa obicnim farovima (!102) i sa posude sa xenon farovima sa peracima (102):

 

Untitled.thumb.png.dc612aec83eb0d1c5716cb323a930386.png

 

Ne moras da se ogranicavas samo za Bravo, isti poklopac ide na gomilu modela, evo Compatibility liste:

 

Untitled1.thumb.png.d7eb84a28a0907d874d9b8bb3ea0eb94.png

 

Sledeca varijanta: Otpadi - ali verujem jedino ako natrcis na neku razbijenu posudu, pa da hoce da prodaju samo to rasparno. U suprotnom tesko.

Imamo ovde na forumu i jednog izuzetnog strucnjaka za AliExpress proizvode na Bravu :D, pa ce se i on dopisati ako je natrcao na nesto slicno tamo. Svakako mozes da pretrazis i vidis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...