Jump to content
FAS Goran
ISV_01

Poklanjam zadnji zvucnik Fiat Nuova Bravo

Recommended Posts

Menjao sam zadnje i ostao levi zadnji zvucnik u odlicnom stanju. Dimenzija 13' sa sve drzacem. Neostecen i radio je odlicno, sve citavo. 

Odgovara i za Fiat Stilo i mozda za jos neki.

Poklanjam ga kome treba.

 

Ne saljem postom, licno preuzimanje na FLSC okupljanju ili licno na NBG (Enjub 45 blok) ili po nekome saljem (isti licno preuzima na gore navedene nacine). 

 

Kontak: 066-032-502

Ivan

IMG_20210807_175306.jpg

IMG_20210807_175319.jpg

Edited by ISV_01
Dopuna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kladim se da u oglasu nisi tagovao Micu... Ili je video, ali neces da mu platis postarinu. 

Ako, ako, kad si se stisao neka ti kupi prasinu. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo ja se javljam. Počeo da trtka juče baš zadnji levi. Nego to preuzimanje me kolje... :D a što ne bi poslao kurirom ?

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iskreno me mrzi da se cimam po postama/kurir sluzbama. Mozda kada mi stigne nesto sledece sa Alija pa ponesem zvucnik i tad ga posaljem ali u ostalim slucajevima stvarno ali stvarno ne mogu da se guram sa penzosima (sa postexpressom imam vrlo pozitivna iskustva, samo zbog toga). 

 

Nista kolega @Rasta, cuvacu ga za tebe pa kada te put nanese na BG ili na Suboticu (sl nedelje sam na pruzi Horgos). Osim ako se ne smoris od cekanja pa pazaris do tada druge :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad je tesko, zovi Micu...

Lepo ti kazem da samo on moze da te spasi, doduse ako platis postarinu :whistle: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada i @Rasta zameni oba pozadi, onda poklonite nekom trecem par originalnih zvucnika. 
Stavite oglas "Poklanjamo par original zadnjih zvucnika za bravo, levi u BGu, desni u Soko Banji" :D 
Sala mala. Evo ako je u opstem interesu, preuzecu ja negde i poslacu Rasti. Jedino pretpostavljam da ce morati da saceka vikend da preuzmem jer radim popodne radnim danima dok vecina pa i @ISV_01 verovatno ujutru. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, Dale said:

Jedino pretpostavljam da ce morati da saceka vikend da preuzmem jer radim popodne radnim danima dok vecina pa i @ISV_01 verovatno ujutru. 

Jedino ako ides za Horgos, na terenu sam do utorka :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, ali kada se sklope kockice, naci cemo se u BGu. Eto mozda na skupu nekom i onako nikada nisam isao na naki od njih. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

unlock :whistle:IMG_2574.thumb.JPG.38e1b10158afb31518808daf503e8ab6.JPG

:animier:fala drugari ! stigo danas gratis zvučnjak, čak je i poštarina bila plaćena. :smoke: imate od mene pijenje kad dovezete tašte u banju ! :thumbup:

 

 

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast, pravi primer pomalo utihle forumske saradnje :thumbup: .

5 hours ago, Rasta said:

stigo danas gratis zvučnjak, čak je i poštarina bila plaćena:smoke:

@MS PK na aparatima :lol: .

Kako taj zvucnik nije zavrsio malo juznije?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unlock II

 

pre neki dan reko' aj' konačno da zamenim zvučnjak, i skinem mrežicu, kad ono trtkanje prestade  :)

dakle, nije trtkao zvučnjak, već mrežica jbg. :D

tako da ništa, ako nekom treba, šaljem kurirom o svom trošku, a može i lično naravno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako je jos akrivno, treba meni zadnji zvucnik. Moj zadnji desni otisao u nepovrat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio, i na kraju ga čak (jedva) i montirao ... ima jedno mesec dana ... 

 

Tako da zvučnik više nije aktuelan, voza se u mom bravo-u već treću 'iljadu kilometara ... :thumbsup: 

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...