Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Giulia 2.0 Sprint Misano Blue - MY21

Recommended Posts

2 hours ago, knezevic76 said:

Koji je sledeći?

Cuj, koji je sledeci...? Nepravda i velika greska je vec napravljena :thumbdown: , ali 'ajde...

Ako nije bio prvi, neka bude bar drugi - mozda i najbolji, svakako najpoznatiji auto na FLCS forumu, a bogami i sire. 

#prvinabalkanu #celicnajemojasudbina :

https://www.fiat-lancia.org.rs/forum/index.php?/topic/78703-po-još-koji-bravisha-da-se-negde-uglavi/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nepravda je vec nacinjena, pogresan auto je sniman... Ali 'ajde, nazad nema, idemo dalje :D ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima Boga :D , svaka cast za oko!

2 minutes ago, knezevic76 said:

Aaaaa, u tom grmu čuči zec

Mozes ga videti jedino ponekad na forumskim okupljanjima.

Posto je napucan Stealth tehnologijama kosooke brace, tako da je u saobracaju vrlo tesko uocljiv za nas obicne smrtnike.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao je i ranije, samo sto se podalje parkirao.

@Irena HGT

Ovo 100% Nesa ovako detaljno glanca poklopac motora :D ?

Kad se samo setim kako je on odrzavao one Stilice, milina je bilo videti.

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, neshaoct said:

Malo smo je snimali :D 

Hvala @ISV_01 za pomoć prilikom kadrova vožnje... ima Bravo dobar gepek za to. B)

 

 

Video je odličan, ali, ja bih promenio naslovni kadar. Iskreno, meni je greh da je gradilište u pozadini. Ovako lep automobil zaslužuje najlepše okruženje pri snimanju. Najbolje na F.G. :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala, tu si apsolutno u pravu. Nevezano za ovaj klip, koji je super - mozda je neki umJetnicki dojam u pitanju, ali mi nije jasna "moda" slikanja dole ispod mosta na Adi zadnjih godina.

Prasincina, prljavi stubovi iscrtani grafitima, a sve u divoti "cuvenog", pogotovo leti smrdljivog cukarickog rukavca (citaj kanalizacije iz Topciderke).

Ne volim ni da prodjem tuda, a kamoli da duze boravim. Ili rusevine Secerane ili "Zmaja", ili krov TC Galerija koji je jos i dobar u poredjenju sa ovim.

Od toliko lepih mesta po BG i okolini, vecina bloggera se uhvatila za ova dva-tri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je simpa ta neka ruinirano-industrijalna pozadina, e sad, mozda se prosto preteralo?  Necemo se ljutiti ako podelis neke od tih lepih mesta :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
7 hours ago, Mijailović P. said:

Kako nema prvog...? :D

Screenshot_2022-05-12-14-38-28-708_com.google.android.youtube.thumb.jpg.b7b23b931a6bab563d698de2bf602958.jpg

Lepo se vidi. :thumbup:

cak se vide i felne

 

6 hours ago, moron said:

Video je odličan, ali, ja bih promenio naslovni kadar. Iskreno, meni je greh da je gradilište u pozadini. Ovako lep automobil zaslužuje najlepše okruženje pri snimanju. Najbolje na F.G. :)

vrhunski auto,vrhunska produkcija:thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidite kako je klotarko popularan, a? Cak imam i zakazan fotosesn kod Horvata, ono, Bravo, Alfa i Hunter varijanta :lol:

 

Nisu uslovi za snimanje bili idealni, vise guzve od ocekivane za taj dan, mnogo automobila ali se probrao koji kadar za lep snimak. Vetar je ometao snimanja dronom. 

 

Bar sam dobio sport vesanje pozadi kao nagradu, sad mi tockovi idu 7 stepeni ka spolja od kada je Nesa bio u gepeku :w00t:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo je upravo kod Mirka, sto bi @Axic rekao u prirodnom okruzenju...

Ako ostane da visi, imaces drustvo kako okrenes :D :

 

Untitled.thumb.png.ddbc29507772dec123591f1972d201e0.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...