Jump to content
FAS Goran
neshaoct

Giulia 2.0 Sprint Misano Blue - MY21

Recommended Posts

25 minutes ago, shuxx said:

Apsolutno, nešto od čega zastaje dah...

Jes vala, ni ja nisam skoro video toliko snega :lol:

 

 

@Irena HGT

Ce vam soL izede feLmNe :D

 

Odlican kontrast, predobra slika. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ISV_01 to je zato što su metnuli 3 dzaka peleta u gepek :secret:smejali se vozačima BMW-a zimi kad ono međutim :lol:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tek koje je cimanje imati ovako cist auto po snegu… neprocenjivo

Kakvi su utisci rwd i sneg? Ja iskreno sam veci problem imao da uparkiram auto nego da vozim po bilo kakvom snegu na putu, usponu itd… sve super, ali kad treba da se parkiram, popizdim
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, cane said:

Kakvi su utisci rwd i sneg? Ja iskreno sam veci problem imao da uparkiram auto nego da vozim po bilo kakvom snegu na putu, usponu itd… sve super, ali kad treba da se parkiram, popizdim emoji23.png

Sve ok, možeš do sutra da stiskaš pun gas - džabe je :D Npr. pri izlasku sa parking mesta stavim u D, okrenem volan udesno i gas do patosa...i ništa, izađem lagano sa 3 km/h jer neće da baci dupe ni tada, niti uopšte reaguje na pun gas kad nema dovoljno trakcije.

Dozvoljava u toku vožnje po snegom pokrivenom putu da malo ide dupe levo-desno, ali samo ako opet daš jak gas i malo volanom krivudaš...ali i tada samo malo dopusti i počne onda da reaguje. Nema nikakvog lupanja u kabini, ne čuješ da bilo šta cakće tad kad interveniše, ništa nije grubo...samo te brzo ispravi i to je to. :thumbup:

 

2 hours ago, Milutinac said:

Gde tacno? :D

lokacija zlatibor.jpg

 

Čim se krene ka Novoj Varoši, ali odmah tu blizu, na par km od one NIS pumpe...siđe se sa glavnog puta i vidi se ovaj koji vodi gore na brdo.

 

11 hours ago, cane said:

A tek koje je cimanje imati ovako cist auto po snegu… neprocenjivo emoji847.png

Oprana je noć pre toga. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 minute ago, neshaoct said:

lokacija zlatibor.jpg

 

Čim se krene ka Novoj Varoši, ali odmah tu blizu, na par km od one NIS pumpe...siđe se sa glavnog puta i vidi se ovaj koji vodi gore na brdo.

 

 

 

To! Zahvaljujem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Par godina sam pokušavao preko nekih udruženja da posetim TF i TA, dok na kraju nisam sam otišao 2018g. Bilo je prelepo, i htedoh da ponovim u 2019 god, ali udari Korona. Pokušaću da ove godine ponovim, ali i da ispenjem Moldovjanu, koji nisam tada ispenjao.

 

https://daljine.rs/moldoveanu-doziveo-crne-dane-najvisi-vrh-rumunije-krcat-turistima/

 

https://daljine.rs/transfagarasan-najbolji-put-na-svetu/

 

Edited by shuxx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamalo malo pre da se "poljube" tvoja Alfa i moja Honda pri izlasku Alfe sa pranja kod Arene :)

Izgleda da ti je neka ženska osoba ukrala Alfu ... :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...