Jump to content
FAS Goran
integralac

Lancia Delta 1.4 Multiair Gold by Integralac

Recommended Posts

Pa kako moze stock turbak da se cuje, nije to ko atmosferac jedino neki budzeni turbaci mogu da imaju lep zvuk , ima na YT gomila klipova tjet sa raznim varijantama izduva ni jedan mi nije ostavio utisak, sve je to duboko brundanje, jbg turbo motor ne moze da se ocekuje nesto ali ima ko i to voli...meni se svidja antilag, pops&bangs, launch control ko vec kako zove, to mi nije lose mada nije za svakodnevnu voznju da pucas po gradu ali recimo na reliju ili brdu kad naidje neka masina sa tim pa pocne da odzvanja suma to mi je vrh.

Edited by OMP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle dva siva automobila ovaj treci crni mi je tesko pao. :lol: Ne samo crna nego svaka tamna za odrzavanje uzas, najlepsa kad se opere ali zato posle pranja kratko traje odusevljenja cistog auta.

Nego jesu li ove felne 17" ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 hours ago, integralac said:

IMG_20211109_144948.thumb.jpg.65089bb5cb5f6bd7fc59da55096b1186.jpg

Meni su ove najlepse. 18ice jesu bas lepe i neobicne, ali ja to vise gledam kao problem u svakodnevnici. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima na fb grupi neko je kacio kako ti felne sa 159 dobro stoje na delti.
Al treba glavcinu menjati. Glavna mana svih deltinih felni su poklopci koji dobiju noge, nazalost

Share this post


Link to post
Share on other sites

posto mu ovo predstavljanje dodje kao dnevnik o vozilu da napisem i ovde

Zamenjeno ulje

viber_image_2023-03-11_15-58-01-685.thumb.jpg.60874511ea4f7b839ab34b912ad0db64.jpg

Zamenjena gumica i ocisceno kuciste gore na poklopcu motora, ne znam kako se zove taj plasticni deo, ide iberlauf na njega :)

viber_image_2023-03-11_15-58-02-589.thumb.jpg.1f3c96c31272818e838f870302cf8150.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostav :D

 

Ova prva đene-đene, al' na drugoj kombe, jbg. 

 

Jedino da mi je prodaš, kao Brava otoič, pa da i ta Jelta konačno ima dobre fotke ... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D sutra ce da probamo nesto ponovo

 

zamenio bih je ali iskreno ne znam sta bih kupio, za razumnan novac, do 10 crvene, preko toga mi je suludo da dam za auto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo se odmakni i koristi i koristi najduži zum (optički, ne digitalni). Obično taj najduži objektiv na telefonu najmanje krivi i prenaglašava perspektivu, tj. daje koliko toliko realne fotografije. 

Retko ko o tome vodi računa i potrudi se malo. Dok gledam fotke Brava po oglasima ponekad se pitam da l' vozim isti auto ... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma šta slikar, skulptor ! :lol: Gde bre smeju meni da daju moći moderatorske, odma' bi udario stilsku cenzuru ! :D

 

Ja bi pojedinima ovde oduzimao telefone kad vidim slike što postavljaju ... :popo:

 

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moras kao ja onako stilski najbrze nezgrapno samo uletis punim gasom na proplanak onako u douchebag varijanti i skljoc skljoc :P:lol: a dobra mu je deltica nisu lose slikice , simpa autic i onaj mito isto nije los @integralac dobre su ti masinice a sta novo uzeti ... pa danas do leta tesko da ima sta za odabrati s obzirom da ce cene biti ... manje povoljne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 hours ago, Reacher Gilt said:

Samo se odmakni i koristi i koristi najduži zum (optički, ne digitalni).

koji je to opticki a koji digitalni to su za mene spanska sela

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opticki je onaj sto su imali nekad sony telefoni kao izduzen objektiv fizicki kao i kod digitalnih fotoaparata izduzuje se i skracuje,  oni ne gube kvalitet jer socivo uvelica fizicki udaljuje priblizava, digitalni gubi kvalitet slike radi kompresiju isto kao kad slikas u punu velicinu pa iseces sliku na "crop" opciju i uvelicas preko bilo kog programa ;) razlika je nebo i zemlja digitalni je krs.

Edited by nemanja84bg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...