Jump to content
FAS Goran
dekirs

Mitro's on fire 1.4 t-jet 155

Recommended Posts

Gde je naslov teme - "Mitro`s on fire", da i ja budem kum nekome/necemu? :D

 

On 6/9/2021 at 5:06 AM, Mijailović P. said:

Kompenzacija za @Milutinac:thumbup:

 

 

Hmmm, ima smisla ovo sto govoris. Ali dok Milutinac sam ne nasteluje kosmos kako treba - nece to valjati... :)

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/8/2021 at 11:31 PM, dekirs said:

IMG_20210606_085434.thumb.jpg.1cd16ec652487c0f72080a0bd1955b01.jpg

 

 

 

:wub:

 

Koliko stotina puta sam samo kucao - alfa/romeo/mito/qv/tjet/brembo/celjusti/kocnice/brake calipers/305mm :D

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 6/9/2021 at 3:09 PM, vicent said:
Izvinjavam se, u prethodnim postovima je naglašavano "za ženu". Po meni, tako i dolikuje. Auto ke skroz OK, boja, stanje, sve. Ali,...nekako mi ženskast!
Ajd sad, ospite paljbu po meni, jbg., ja sam old school .

Moja zena vozi alfu 147 1.9mjet, ali 16v, kaze da je 147 sa 8v za devojcice pocetnice :D :D :D

Mito je top :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Milutinac said:

Gde je naslov teme - "Mitro`s on fire", da i ja budem kum nekome/necemu?

Cestitam Mile, postao si kumara :D :D ( vidi ime teme ) 

 

50 minutes ago, Milutinac said:

Koliko stotina puta sam samo kucao - alfa/romeo/mito/qv/tjet/brembo/celjusti/kocnice/brake calipers/305mm

Mogu ti reci, mozda i najbolja stvar na autu je kocenje, bas ubija a jos ga nisam nabo posteno, cekam jos malo da plocice nalegnu.. :D

 

36 minutes ago, vagenovac said:

Mito je top

Hvala kolega :)

 

 

Btw juce mi crkao akumulator, na njemu je bio zamenski Mopar, uzeta Varta Silver sa 40 meseci garancije za 9 soma. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vagenovac
Moja zena vozi alfu 147 1.9mjet, ali 16v, kaze da je 147 sa 8v za devojcice pocetnice.

A ja imam lepše lutkice i bućkice na retrovizoru.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za vikend sredio skudeto jer je bio izlomljen i malo je branik ugrejan pa ispravljen. Usput stavio i nove znakove napred i pozadi. Pre toga kupljen i ugradjen volan od Djulijete kod Brane. 

IMG_20210616_122402.thumb.jpg.a6954e982f46ad0a376075455106b618.jpgIMG_20210616_122323.thumb.jpg.f7ae379e874ec11eb16fd5f66882f43e.jpg

 

 

Danas kupio kornjacu i namazao sedista, nema neke velike razlike, nije ni krpa bila nesto prljava, al ajd kao kad vec imam kozna sedista :D

 

IMG_20210616_123217.thumb.jpg.eda069fa9e964cd39d9b7aa722404677.jpgIMG_20210616_122335.thumb.jpg.c32e6697cb7a12832d2000f4dd08dbf6.jpgIMG_20210616_122507.thumb.jpg.2ea9313528b8314d3086b0ce8a2020f3.jpg

 

 

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uzeo kod Brane jer sam otisao skudeto da mi montiraju i isprave malo branik. mislim da su nesto oko 800 din oba, nisam siguran tacno. Mada kontam ima ih i na KP, ne verujem da su iz originala :D

Nije bilo potrebe vaditi prekidac, samo polako necim ostrim probiti znak negde po sredini i polako "kopati" dok ne izadje, posle ocistiti stari lepak samo pre stavljanja novog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gle, gle, gle, ja tek sad vidim ovu temu
Pa neka je sa srecom zvrk brate! Meni se svidja od prvog dana kad se pojavio! :D

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

A znam da ti volis ozbiljnija kola, a i nema 1.9 dzetede :D Zajebavam se ja naravno :D 

 

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja najvise volim mala kola sa velikim motorima, tipa kao nekad sto je bio GSI, GTI..velika ne volim, najveca koja mi se svidjaju su velicine tipa Audi a4 :D Mito nije djetede al jbg sad, ne moze da bude savrsen :D

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni najsmesnije kada kazu da je neki tako malo jaci fabricki motor prejak za neki tako manji auto.

 

Takodje auto sto je manji i laksi to je zabavniji za voznju pogotovo u kombinaciji sa snaznim motorom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo to.. Definitivno najzabavniji auto koji sam vozio. Pritom pratim ja vec par godina utiske drugih ljudi koji su Mitra sa ovom motorizacijom kupovali najcesce kao drugi auto i svi su imali isto misljenje - najzabavniji auto :D

Dobro mozda bi neki B segment sa DSGom bio zabavniji, ali ja sam sasvim zadovoljan sa ovim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...