Jump to content
FAS Goran
dekirs

Mitro's on fire 1.4 t-jet 155

Recommended Posts

Lep Mitar kao lutka, bar tako deluje na slikama, motor naravno necemo komentarisati jer se zna najbolji TB oldschool motor iz Talijanske kuhinje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidjen na okupljanju, jako lep primerak i veoma ocuvano deluje. Motor prede, al greje ispod on haube mogli smo prase obrnuti :D

 

Bez preuvelicavanja, videlo se da je i Deki zbunjeno-prijatno iznenadjen autom tj nije ocekivao da je takav dok ga je i predstavljao na skupu. 

 

U zdravlje vozio nadrndanu kosilicu :D

Edited by ISV_01

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto jednostavnije to bolje. Brana mi rece u petak da imaju od neke firme Dobla t-jet sa 600k na satu koji ne trosi ulje i radi kao sat, nadam se da ce me posluziti bar upola toliko :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedan drugar iz Subotice nedavno uzeo Mita 1.4 tjet 155ks, i sa njim sam bas isao da gledam 3 komada, i na svakom je motor radio isto, isao isto, zvucao isto, iako su 2 bila totalna lesa a 1 solidno ocuvan... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš fin Mito. 

 

Oduvek mi se sviđao za po gradu. Kolega ima qv u istoj boji i baš dobro ide. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još jedan MiTo! :D Baš je dobar crveni, takvog sam i ja tražio za ženu, ali u opremi/motorizaciji koju sam gađao, nula bodova, pa je morao crni da padne.

 

Nek te lepo služi i ne troši mnogo :D 

 

I kad se oba ispoliraju, ne bi zgoreg bilo napraviti neke fotke!

Edited by Vule

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima ih sa ovom motorizacijom al bas ubijenih, tesko je naci u dobrom stanju.

Sto se potrosnje tice, ako uspem do 10L da ostvarim u gradu ja sam zadovoljan. 

Sto se tice slikanja, moze naravno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitam, da lepo sluzi i puno srecnih kilometara. :)

Nisam neki fan crvene boje, ali Alfi generalno bas dobro stoji, kao i ovoj zujalici. Mislim da je i najlepsa u ovoj boji. :wub: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sagni se ispod auta i vidjeti ćeš zašto se tako dobro vozi i upija rupe.

Amortizeri su Magneti Marelli by Koni FSD, baš kvalitetno upija rupe, ne nabija, a opet nema puno naginjanja.

 

Sjedala, amortizeri, kočnice i motor su definitivno među najboljima što se može dobiti u toj klasi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Pricali smo i kuckali se - ali da i ovde cestitam i da pozelim da sluzi bolje i duze nego prethodni.

Po dogovoru se cujemo za akciju oko farova, taman i da vidim kako lezi na dva tocka :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubacuje rendgen svetla. Ono, duga pa vidiš kosturčiće kako trčkaraju okolo, neki lud trip. Našao na Aliexpresu ofc :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 minutes ago, Vule said:

Šta čačkate oko farova? :D

Dobrovoljno se nudim da me odmenis :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitam samo kakav je plan, ja za svoj još uvek nisam odlučio u kojoj meri ću da se angažujem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican auto, motor i najlepsa boja, jos ako ima automatsku klimu pun pogodak!!
I ja trazim ovako nesto samo dizel 1.6 posto planiram da prelazim malo vise kilometara. Ako nije tajna na kom autoplacu je Alfa kupljena, posto vidim iz pisanja da si zadovoljan primerkom i odnosom prema kupcu?

Edited by shell

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvinjavam se, u prethodnim postovima je naglašavano "za ženu". Po meni, tako i dolikuje. Auto ke skroz OK, boja, stanje, sve. Ali,...nekako mi ženskast!
Ajd sad, ospite paljbu po meni, jbg., ja sam old school .
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji je cilj tvog posta, da kazes kako je zenski auto ? :D Ne znam, u uputstvu nisam procitao da je iskljucivo namenjen za zene :D Nemoj pogresno da me razumes, ali apsolutno me zabole ona stvar da li auto zenski ili nije, svakako necu voziti pasata da bi neko dosao i rekao "uuuu vidi ga ovaj vozi pasata, mora da je bas muskarcina" :D 

 

 

On 6/9/2021 at 11:33 AM, DiscoVolante said:

Amortizeri su Magneti Marelli by Koni FSD, baš kvalitetno upija rupe, ne nabija, a opet nema puno naginjanja.

Zapravo napred su Sachs amortizeri, ali kapiram sta hoces da kazes, neocekivano udoban auto B klase, koji se pritom i jako dobro vozi.

 

23 hours ago, shell said:

Odlican auto, motor i najlepsa boja, jos ako ima automatsku klimu pun pogodak!!
I ja trazim ovako nesto samo dizel 1.6 posto planiram da prelazim malo vise kilometara. Ako nije tajna na kom autoplacu je Alfa kupljena, posto vidim iz pisanja da si zadovoljan primerkom i odnosom prema kupcu?

Ima i automatsku klimu, zaboravih da napisem. Trazio sam i ja 1.6 ali nisam mogao da nadjem u dobrom stanju jer su svi maltene presli 300+ hiljada. Kupljena je na placu koji se zove "Vasa auto", nalazi se u Kaludjerici, ima covek korektna kola, bar ono sto mu je tada stajalo na placu delovalo je kao da ih je neko birao i gledao u Svici pre dolaska ovde.

Edited by dekirs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...