Jump to content
FAS Goran
neshtry

Letovanje - Albanija (iskustva/mišljenja/preporuke/saveti)

Recommended Posts

8 hours ago, Quadrifoglio Verde said:

@siki pa ko te tero da prodaješ 166 2.0 v6 turbo? Peglo bi one krivinčine u Albanskim planinama samo tako... :P

Dobro je pamtim sa skupa u Leskovcu. 

ma i ja se pitam,ali 3 auta imati,ne ide,nekako pala odluka a nju(166),Lancija mi srcu prirasla nedami se da je dam za džabe,sad muka me vata za Stelviom(AR Stelvio),ne mogu se otarasiti želje za njim,a žena racionalna-šta će ti opet 3 auta:oi u pravu je,ali srce je srce,gore od pameti i razuma

6 minutes ago, Quadrifoglio Verde said:

Ako se dobro sećam jeste.

ne nije imala plin i nije mi žao zbog toga,Lancija ima plin,a 166 je sirova V6 turbo čipovana od 240 konja-nek troši kolko troši i ja više popijem od nje:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

bila je pokoja Bula,ali uglavnom su sve u mini kostimima,a ovo je slikano ženinim tabletom,ja sam svoj mobilni izgubio predhodno u Hrvackoj,pa nisam mogao slikati-sreća pa bio isključen pa treba šifra za karticu pa mi nije nabijen račun,posle ga pronašli i poslali mi ga u Srbiju u Banju Vrdnik preko druga zato sam i išao u banju neki dan,;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bar kao grad me je bas bas pozitivno iznenadio, nema plaze samo. Za kupanje prema Šušnju i dalje, ili na kontra strani prema Ulcinju. Sto si se odlucio za Bar kad si vec bio u Al? Koliko si putovao do Bara?

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, shuxx said:

Bili smo do Bara CG na letovanje, put preko kosova i albanije, bez ikakvih problema, minimalna zadržavanja  na granicama 15-20min.

Tuda se valjda i putovalo sa juga Srbije prema CG, pre bombardovanja. Drago mi je da ponovo može tako.:thumbup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imao sam povoljnu ponudu za smestaj. Pa bili u Šušnju. Oko 6,5 h cistog puta, plus granice.

Na ulazu u CG smo cekali ceo sat, oko podneva. A pri izlasku bilo brze u 4 ujutru...

Fin je Bar, nema puno turista, ima puno Rusa.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

Preporuke iskusnih je da se ne koriste glavne plaze u Baru...zbog zaprljanosti.

Mi smo uglavnom bili blizu Crvene plaze, jedno 4 km ka Sutomoru. Kamenjar, ali bez guzve, i cista voda.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tuda se valjda i putovalo sa juga Srbije prema CG, pre bombardovanja. Drago mi je da ponovo može tako.
Nije, islo se preko Kosova pa se izlazilo u Cg, nije se islo preko Al, mislim nije generalno :)
Bio sam u Šušnju, prirodna ladovina izmedju borova, dzabe parking svuda, odlicno. Nisam znao da ces tamo, imao sam dobar smestaj bas blizu plaze koliko je to moguce, inace video si da su svi u brdu

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene blizina plaže ne tangira, prešao sam skoro 300km za 8dana. Ujutru na jednu, uveče na drugu plažu. Bio i do Prokupačkog odmarališta u Buljaricama,  odemo oko 18h, prijatno, toplo, nema jakog sunca,

 

dikele romantika zalazak sunca :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Priča mi Kanađanin koji je prvi put u Srbiji, kaže....

Ideš putem, i treba ti savet, pitaš prvog, i on te pogrešno uputi, ti posle pričaš kako su srbi loš narod, jer te pogrešno uputio. S druge strane naiđeš na ok lika, uputi te kako treba, i ti pričaš kako su srbi odličan narod.

Sve zavisi gde i na šta si naišao i nikako ne treba generalizovati.

Open your mind..

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites





Ideš putem, i treba ti savet, pitaš prvog, i on te pogrešno uputi, ti posle pričaš kako su srbi loš narod, jer te pogrešno uputio. S druge strane naiđeš na ok lika, uputi te kako treba, i ti pričaš kako su srbi odličan narod.







https://vm.tiktok.com/ZMR8fxcrH/

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
3 hours ago, totti said:

B92: Srpkinja se požalila na plažu u Albaniji... 

Srpkinja se*e kao foka... :stuart:

 

Ne stižem od obaveza, ali naći ću ovih dana malo vremena da bacim koji red o putešestviju za Sarandu i Ksamil... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...