Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

2 hours ago, Pluto said:

Prelepa je, felne pun pogodak! Dolazim često u Zaplanjsku ne znam kako je nisam primetio :D 

Sveže, tek je nedelju dana tu, a i dok ne sredim sve što hoću retko će biti parkirana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steta sto su kod Zabara ovakvi zvrkovi postali istorija.

Pozdrav za doktora za farove ;) . Super Alfica, da vas u zdravlju sluzi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 hours ago, Pluto said:

, felne pun pogodak!

 

Felne su ocajne! Mislim da bi odmah trebao da gleda neke druge, a ove da prosledi meni ^_^ nema potrebe da idu na oglase...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preuzet auto sa inicijelnog servisa, rešeno sve što je i planirano, zamenjen lanac i urađen ostatak velikog servisa (španer, pumpa, PK...), mali servis, 4 nova diska i pločice, dopunjena klima, očišćen EGR (i onda zatvoren, pošto je muerto), očišćen MAF, pretresen ostatak auta, trap kao čaša, sve ostalo fabrika.

 

I definitivno sam odlučio noću samo Mita da vozim, zaboravio sam kako lepo izgleda ova erotika...

 

1622710526372.jpg 1622710526379.jpg 1622710526367.jpg

 

Edited by Ivan
Sredjene slike

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Vule said:

očišćen EGR (i onda zatvoren, pošto je muerto)

 

 

Jedan EGR je morao biti ubiven. Ja sam odmah rekao da mu se presudi po kratkom postupku :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Autofashion BG, mada sam viđao da ih drže razne "prodavnice" po KP, ima svuda, po par modela... Bila je osnovna varijanta za 130e samo sa touch dugmićima što svakako nisam hteo, bila je i neka između za 220 koja je imala fizičke dugmiće i malo lepšu masku, i bila je ova za 300, koja bukvalno izgleda kao fabrika i jedina dolazi sa celom instalacijom i Canbus modulom, tako da zadržava komande na volanu, registruje otvorena vrata, gepek, čita razne podatke sa vozila koje inače auto pokazuje na centralnom displeju, pritom ima i 2GB ram, tako da jeste malko skuplja ali nema greške :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ubačena i rikverc kamera (u ramu tablice), ne daj bože seksa dok nisam izvukao sve što treba, pola zadnjeg dela razbucao :D Mislim apsolutno je nepotrebna jer em je mali auto, em ima parking senzore, ali kad već ima opcija - što da ne :D 

 

WhatsApp Image 2021-06-29 at 19.38.47.jpeg WhatsApp Image 2021-06-29 at 19.38.51.jpeg

 

Edited by Ivan
Sredjene slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

I moja je skupljala prašinu mesec dana dok se nisam nakanio da rasturim sve i ugradim :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To su te gimnasticke bravure nas zaludjenika :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Djape, ti si bre Tito za sve nas... Covek prekucao igricu sa zamenom osovina motorica digitalne klime :D .

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle Škode došao na red i Mito :) 

 

1631472357362.thumb.jpg.9f880e1782a77662553f5e17977544e0.jpg 1631472357371.thumb.jpg.eafad9c956f939529742a0041a0c3743.jpg 1631472357378.thumb.jpg.76028b9ece654ef90698c73e4124f9a7.jpg 1631472357385.thumb.jpg.eec15e7799cc1e1dd482185cccf3805c.jpg

 

Ostaje još par sitnica da se uradi, mislim da ću da kupim nove farove pošto su ovi iznutra loši, džaba šmirglanje i poliranje, a i pitanje u kakvom su stanju šoljice, pa da bocnem jedan 4300k unutra i voz :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Vule

Kako si zadovoljan do sada sa mitom? Na tako maloj alfi, da li su trapovi kao npr na puntu tj jednostavni ili su komplikovani kao na vecini alfi? Ima li nekih mana ili necega na sta treba obratiti paznju? Poceo malo da se interesujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...