Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

3 hours ago, knezevic76 said:

Ljubav na prvi pogled, da ne kažem bliski susret ;)9dfd1142257105a2ef19d9528904e334.jpg

Послато са 2203129G помоћу Тапатока
 

Brate, bez brige, kod mene je to redovna, svakodnevna pojava, parkiranje na ulici ispred kuće, moram napred ka strujomeru što više jer svakako iza zagrađujem trećinu kapije, tj. ulaska u dvorište...

20221125_164423.jpg

20221125_164458.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hajde još malo da se pohvalim, jeste OFF i izvinjavam se...

 

Kada sam nedavno ugradjivao u salonu prednje i zadnje parking senzore (a ortak mi je tamo šef prodaje), dogovorio sam sa njim da mi posle ugradnje ostavi boju......svakako sam ja to platio u okviru full cene sa ugradnjom i farbanjem, a za farbanje 8 senzora nije otišlo ni četvrtina spreja, ma kakvi.......tako da sada imam original fabričku boju, ZA NE DAJ BOŽE:sick:, ogrebotina neka, fuj, da ne čuje zlo....

 

20221125_174220.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav i izvinjenje za sledeće pitanje:  u kom smislu i u odnosu na šta - prednost HB varijante? 

 

U sedanu se takođe obaraju zadnja sedišta i tada je sveukupan prostor zmajski (veći je od HB u obe varijante, tj. i u klot varijanti bez obaranja zadnjih sedišta, kao i u varijanti sa oborenim zadnjim sedištima)...

 

Dozvoljavam, svakako, da nisam ukapirao poentu Tvog posta:respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites

U smislu lakšeg pristupa i pakovanja kabastih stvari.
Npr, veš mašina bez obaranja sedišta opušteno staje u gepek, ili tri dečija dušeka jedan na drugi 190x80 sa oborenim sedištima, malo su virili al ništa strašno...... Ili neke bicikle koje sam prebacivao , jedna na drugu sa oborenim sedištima tri komada...

Послато са 2203129G помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/25/2022 at 1:07 PM, knezevic76 said:

Ljubav na prvi pogled, da ne kažem bliski susret ;)9dfd1142257105a2ef19d9528904e334.jpg

Послато са 2203129G помоћу Тапатока
 

A lepo sam te savetovao da ugradiš kameru. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, nebojsa zvezdara said:

U sedanu se takođe obaraju zadnja sedišta i tada je sveukupan prostor zmajski (veći je od HB u obe varijante

Sedan je duzi za 17 cm, tj. za toliko otprilike ima i duze "dupe" :) . Naravno da ce i gepek biti veci, koliko se secam 520 l.

Mada i Hatch za svoju klasu ima odlicnu velicinu gepeka, cak 440 l (poredjenja radi, Golf ili Leon su na 380 l, Giulietta 350 l, itd...).

A sto postovani kolega vec rece, prednost HB je lakoca pristupa, otvaranja i mogucnost voznje kabastijih stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prevoz veš mašina i ostalog vam nikako ne bih preporučio jer oštećuje tapacirung i ostale delove unutrašnjosti. Ja zbog toga namerno nisam hteo karavan, da mi ne bi to bilo ko tražio. Platio sam školu s Mareom - dosta je bilo. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa lepše, nego kada karavanu oborim zadnja sedišta i dobijem cca 1,5x1m ravne površine, ma za sve su napravljeni, al... nisu IN, sad su IN razni SUVovi...sa klirensom od 160mm, koliko je imala Astra H, pre 10-15god. Ljudi vozili Heč, a nisu ni bili svesni da je to SUV :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
13 hours ago, Ivan said:

Sedan je duzi za 17 cm, tj. za toliko otprilike ima i duze "dupe" :) . Naravno da ce i gepek biti veci, koliko se secam 520 l.

Mada i Hatch za svoju klasu ima odlicnu velicinu gepeka, cak 440 l (poredjenja radi, Golf ili Leon su na 380 l, Giulietta 350 l, itd...).

A sto postovani kolega vec rece, prednost HB je lakoca pristupa, otvaranja i mogucnost voznje kabastijih stvari.

450 litara je HB......da, sedan je 520 litara.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/24/2022 at 12:35 PM, moron said:

Sada za 50k možeš da uzmeš neku stariju garažu, ali, ostane ti i za novog Sandera ...


hehe i to je upitno nazalost. Na Vracaru idu i do 60k garaze i to bez Sandera unutra :D 

Rekoh da ti ubace unutra jedan A4 do 2 godine star pa i da razumes

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, nebojsa zvezdara said:

450 litara je HB...

Posle ove tabele, sam se ispravi :P.

Posto najvise pratim Compact klasu generalno kod svih proizvodjaca.. Znam dobro da je Tipo dobio manje prepuste i zdepastiji je napred - samim tim je dobio i za 40 l veci gepek od Nuova Brava (400 l). 

3 hours ago, igor0511 said:


hehe i to je upitno nazalost. Na Vracaru idu i do 60k garaze i to bez Sandera unutra :D 

A mi se krstili kada nam je firma placala po 14.000 EUR za kupljena parking mesta. Pre nekoliko godina, novogradnja u srcu Vracara. Sve je otislo u tri lepe... 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odlučeno je, auto ide na oglase .

Послато са 2203129G помоћу Тапатока


Auto je na oglasu, neki su verovatno već videli, ustvari već nekih desetak dana zvanično. Nisam žurio da ga prodam jer sam čekao familiju da se izjasni sa svojim ponudama, i najradije bi voleo da ostane u familiji, al nismo se našli, tako da će sada biti oglašen svuda .
Cena nije fiksna i za forumaše koji su ozbiljno zaineteresovani je dobar popust.

Link ka oglasu

http://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/20835687/fiat-tipo-cross

Mislim da nema potrebe da stavljam dodatno slike, ima ih u ovoj temi.

Послато са 2203129G помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam nekih par modela u glavi, al videću kad prodam ovaj. Drugi auto, ženin će najverovatnije biti neka Alfa. Zato i prodaj mi Tipa, trebaće nam dva auta.


Послато са 2203129G помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako sam i ja sa Aurisom...

Hebiga, da sam tada znao da će se karte odigrati kako jesu i da će cene automobila otići u pm, drugačije bih postupio. Ali tada je to bilo jedino rešenje! Srećna prodaja i kupovina!

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 11/27/2022 at 1:08 PM, knezevic76 said:

Eto, tek sad sam primetio da moj CROSS ima klapne ispred hladnjaka, izgleda da svi 1.0 turbaci imaju isti.

 

7c5c4df9275caa8c81297a6cf38566b0.jpg32961526f24706d54fd65bd24a920a16.jpg

 

Послато са 2203129G помоћу Тапатока

 

 

 

 

Reci kakva sprava. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozim se ovih dana i osećam nešto mi preudoban, premekan auto, plus malo davi pri u ubrzanju. Odem da proverim pritisak u gumama a ono 1.7-1.9 bara :)
Sad kad sam naduvao kako treba , sve ok.
Prijavio mi je skoro alarm za pritisak u gumama, dva puta , resetovao sam, kapiram nije to baš mnogo otišlo kad eto, sa 2.4 na 1.7

Sent from my 2203129G using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...