Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Da odgovorim umesto njega, stavio je Savu eskimo na postojeće alu.
Ja sam stavio Riken snow isto na postojeće alu.

Послато са SM-A505FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa posto idu na postojeće felne, moraju iste dimenzije R17. Ako hoces gume R16 moras nove felne r16 da kupis...

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Staviću ovo ovde, moderatori neka premeste ako misle da treba.

Dakle, auto , sem boje, identičan mom i po godištu, opremi čak se i kilometraža razlikuje par stotina kilometara, dakle sve isto.82d0f0ae7fee24901711144da4d3fb56.jpgedcfdd86f30a12364257084d75a3447a.jpg

Послато са 2203129G помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle skuplji nego nov    B)

 

Jbg, registrovan i razrađen, sve to mora da se naplati... a i gorivo je trošio za ovih 18hkm pa ako može i to - bilo bi super. 

 

 

Negoooo, je l' te kopka da i ti zaradiš ?    :rofl:

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gledao sam oglase ostalih Tipo modela od 2020 pa na ovamo, novi sa 1.4 motorom su oko 16000+€ i to nemaju svu opremu a polovni ništa ne zaostaju sa ciframa, tako da ne vidim da je ovaj gore stavio nerealnu cenu. Jer nov takav je oko 18-19 ako ima na stanju. Da je stavio nižu bio bi jeftiniji od klotara sa 1.4 motorom. A ukupno 15ak oglasa ;)

Sad me iskreno kopka da ga stavim na oglase i da vidim šta će se desiti ;)


Послато са 2203129G помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa,probaj i vidi šta će da bude. Nikada se ne zna.

Znam jednog koji je pre dve godine kupio 2008 za 21k, a sada ga je stavio na oglas za 23,4k, a u opisu je napisao "Po aktuelnom cenovniku automobil košta preko 29.870 eur i čeka se skoro pola godine."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa zašto naopako? I šta ćeš kad ga budeš prodao?

Inače ja te polako sustižem sa kilometražom, već sam prešao 14 000.

Edited by nesa 169

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nazalost pravi SUV (mislim 4x4) Tonale kosta blizu 50 000e?! Meni se bas svidja, ali do pre 3 godine je za taj iznos mogao da se uzme stan u Beogradu. Nije to do Tonalea, i Tucson, Tiguan i ostala druzina su tu negde.

Q3 da i ne spominjem, kao nekad Q7 :D 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...