Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

[mention=3]neshaoct[/mention]
Ima, 500X na akciji, 1.0 120 ks.
Naravno nije ni Tipo los 
Ima, s tim što neke stvari koje su kod Crossa u osnovnoj, to se kod Xa doplaćuje, plus je garancija na Tipa 4 godine i isto toliko besplatna pomoć na putu a za 500X dve godine.
Inače je garancija na boju 3g, 8g na antikorozivnu zaštitu.
Gledali smo i 500X ali nam je previše malih gabarita i više je fancy. Manji gepek, pozadi ja udaram glavom u krov sa 180cm, kabina je nekako uža, ali, da je lep i simpatičan auto, to jeste.

Evo par noćnih, zbog Led farova je malo teže uraditi dobru fotku sa fokusom pa se nisam previše trudio. c7f6edbddb33f1463af34233772ef9bc.jpg4e8e68011cf87f7a59a3530338b6b718.jpg13bb5d609d11713d0f653732e1e9d691.jpg5e80b297947cdab9a2b812dcdba0bc73.jpg

Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

@knezevic76

Produzena garancija se moze doplatiti, par stotina eura.

Taj 500X na akciji nije osnovni, ima bas lep paket opreme.

Da je manji unutra, to jeste, ali je veca faca u gradu, a ima i 120 konja! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
25 minutes ago, italiano said:
[mention=15344]knezevic76[/mention]
Bas ovu boju si hteo, ili je samo taj bio odmah dostupan?
Ja bih izabrao Ocean plavu

Ova boja je jedina bila dostupna. Sama auto kuća je imala dva komada i oba su prodata sada. Inače ih je u Srbiju ušlo svega desetak komada u prvoj turi.
Da sam sam konfigurisao čekao bih od 90-120 dana a možda i vipe jer korona utiče na sve.
I meni se sviđaju neke druge varijacije boje, al mi je i ova skroz ok a i pitanje dal bi dobio po uslovima i ceni koju sam dobio, tako da nisam puno izvoljevao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao majko moja sto je dobar.... Dooooobar <3 Bas izgleda top. Neka te sluzi dobro, bas je auto da se okrenes za njim. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa srecom kolega, da vas lepo sluzi, u zdravlju da ga vozite!

Posto pominjes prostor, sto se toga tice Tipo je primetno izdasniji. Na varijacijama su iste platforme, pa im je jedino sirina slicna. Ali je 500X B klasa (B-MPV), a Tipo uguran u C klasu. Samim tim ima vece medjuosovinsko, duzi nekih 12 cm, a najveca razlika je u gepeku - Tipo HB ima skoro duplo veci gepek :) , 440l. Cak jedan od najvecih u C klasi, pravi porodicni auto. 500X ima i padajucu liniju krova, pa je pozadi dodatno skuceniji.

Nikako mi samo generalno nije jasno zasto su T3 u Compact klasi "ustinuli" na 100 KS i nude iskljucivo to od FireFly (a vec odavno imaju i standardni T3 120 i T4).

3 hours ago, knezevic76 said:

Start Stop

Sistem upozorenja prelaska u drugu traku

Nadam se da je Fiat konacno setovao da se ne pale po startovanju auta, ako ih prethodno ostavis ugasene :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites
55 minutes ago, italiano said:

Ima, 500X na akciji, 1.0 120 ks.

Naravno nije ni Tipo los :thumbup:

Ok, slažem se. :) 

Izbor ta dva je stvar ličnih preferencija...u smislu da je svakako i to za 500X sa 120 konja dobra ponuda, ali džabe ako je nekome nedovoljno mesta u njemu u odnosu na Tipo Cross, ili dizajn ne odgovara...i obrnuto važi.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...