Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Na jednom sajtu su rekli da je 8j zapravo 8 J unit-a, oznaka za sirinu felne, sto je 8" zapravo.

A imas i Yotta, iznosi 10 na 24.

Nego, koliko su ti ono teske felne? :)

Daj neki klip zvuka, kako X-ara grmi.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njama, njama... ni mase felne, ni klipa zvuka. 

 

Zaboravio da izmerim  :wallbash:, snimio nisam nikada... Mada ne bi bilo loše da snimim sad a onda i kasnije kad nešto uradim sa auspuffom  :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozio sam zimske gume i maaaalo uprljao gepek... A onda sam se našao drugaru u nevolji i mnogo uprljao gepek  :unsure:

Pa smo neki dan išli na popravni:

 

IMG-8fe5e5d85386a64a077e44980579d491-V.jpg   IMG-69bfc071ebf2deb60de9a665055f6186-V.jpg   IMG-c705819cbbd00655fb55cf4bb7e27afc-V.jpg

 

Sad opet sija k'o cigansko mudo  :wub:  (nije da znam kako to sija, nego se samo tako kaže   :rofl:)

 

A i skinuli smo oznake...:

 

IMG_20211007_195723.jpg   IMG_20211105_142846.jpg

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites
6 minutes ago, andreja.micovic said:

Jel to ima i treci red sedista?

 

Aha. Koji ničemu ne služi, samo mesto zauzima...

mislim, možda nekad i bude potreban i lepo se iskoristi, al' za to malo koristi je mnogo gubitka na prostoru. 

 

A kad vidim koliko se 'preko' lome i traže '7 seater'-e, budem u čudu  :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene odusevljavaju auti od 7 sedista (jos iz vremena dok je cale vozio Volgu karavan). Ako se poklopi, mozda neki sledeci i kod mene bude +2. 

I sto bingo kaze, za BG pa blabla, bolje upoznati 6 zena nego 3 :) jos i plate

 

The Rock Hmm GIF - The Rock Hmm Think GIFs

Edited by andreja.micovic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idem danas da dam šansu "polimerizaciji"... Momak tvrdi da me razume šta je problem i da može da se sredi.

 

Već sam ih polirao i rezultat je ravan - 0  (pisao sam negde o iskustvu).

 

 

Posle ovog je jedino rešenje zamena 'stakala' farova što sam trebao odmah da uradim, ali ja ne bi bio ja kad se ne bi zahebo par puta  :innocent:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne, nego 'staklo' fara ima neke strukturalne pukotine kao paukovu mrežu po dubini materijala... Nije po površinskom sloju nego se lepo vidi da je sama plastika popucala.

 

Zamensko 'staklo' fara je jeftino, ali je posao da se zameni blagi užas  :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

A da nije to sto bi trebalo da se polira i sredi sa one unutrasnje strane? Ti si verujem, na 2 nacina, to odradio kako treba spolja...
Hocu kazem, mozda mozes tvoje staklo iznutra kada rastavis da ispoliras, mada ako je zamensko jeftino, nemas zasto ni da "lupas" glOvu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam i tOko je   :thumbup:

 

Sve to što se mi pitamo bi ooooozbiljno trebali da znaju oni koji se bave sređivanjem farova...na sva usta (čitaj: social media - FB, IG, forumi...) se hvale a onda kad treba da urade nemaju pojma. Mislim na to što su lepo pogledali farove pre posla i tvrdili da može da se uradi a onda čabar. Pa još traži da se plati posao. Jbmlg...možda sam ja budala. 

 

Pravo rešenje je da se zamene 'stakla' i to znam od prvog dana, ali voooolim da se zamajavam oko auta   :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umalo da ga prodam   :rolleyes:    :innocent:  

 

 

Drugar napeo da kupi roditeljima e60 isključivo 3.0, gledali i tražili nedeljama, obišli pola Srbije, krenuli od 5h, došli do 7.5h eur, sve potrošene kante, naizgled dobri se kreću oko nvrvtnih 10 :blink: i on jednog trenutka kaže "Daj 4.8!"   

Smislio je da roditeljima prepusti svoj e53 3.0 a da za sebe od mene uzme 4.8... Objasnim mu da nije pametno iako je lepo pošto je on svaki dan ceo dan u autu, i nastavimo potražnju... Podigne on lestvicu na 'no limit' nakon što smo u NP pogledali još jedan krš (holšrafima 'utegnut' držač za čaše u enterijeru a u oglasu i na slikama top) i nađe auto - pogađate - sa NS tablama  :rofl: 

Vratimo se iz NP po kijametu, na Milošu Velikom vozili 60-70 zbog snega, i odmah u 22h kod prodavca. Prodavac otvara kapiju kuće, auto u dubini dvorišta okrenut ka nama, u mraku onako preteći se vide obrisi zdravih linija, stoji zdravo, klik na ključu i pali se light show... maglenke, angel eyes, brave osvetljavaju oko celog auta, enterijer dimovan dok ne otvoriš vrata, i drugar kaže "ajmo na toplo da te isplatim."   :rofl:  Nije ni upalio auto, a već ga kupio. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam webasto i na X5 !   :)

 

 

Decenijama nisam znao ni šta je, ni kako radi, samo sam slušao famozne (ribolovačke) priče kako se auto ugreje pre nego kreneš negde, sneg i led se otopi, kabina topla, a sad slučajno i bez namere imam na oba auta u mom vlasništvu   :wub:    Zima može da počne ili "Winter is coming" - zabole me piša   :rofl:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...