Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

2 hours ago, vagenovac said:

Sta ce ti filter menjaca, zar nije dovoljno samo ulje da zamenis :D

 

I to ono malo što iscuri na štopliju  :lol:  Sve u cilju što veće uštede u održavanju  :rofl:

 

 

1 hour ago, djomla said:

Baraba emoji2.png ovamo kaze ne mora filter a sebi menja emoji38.png

 

Iskreno sam mislio da me nećeš provaliti...  :blushing:   :innocent:

Ko još čita tuđe teme  :rofl:

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Još uvek postoje pošteni i korektni ljudi... Mada nisam verovao da je ovako nešto moguće. Ili je to do nekih drugih razloga ali ja želim da verujem u ono prvo. 

 

Prvi vlasnik je prodao auto pre 2-3god., taj kupac je dobio samo jedan ključ od auta i odvezo auto iz NS. Posle tih bezmalo tri godine ja vratim auto u NS, obratim se prvom vlasniku preko prijatelja i dobijem drugi ključ, a možda i kopiju računa prilikom kupovine (ako u knjigovodstvu nađu vremena da je iskopaju)   :thumbsup:    :clap:

Je malo potrošen, da ne kažem urnisan, ali mi rekoše da ženski (veštački) nokti hoće to da urade...

 

 

IMG-3505254a4763cf0d2599803dd6b01d08-V.jpg

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dešava se da zaturi čovek ključ, i jednostavno ne može da ga pronađe prilikom kupoprodaje. I posle iskrsne niotkuda kad mu se najmanje nadaš. :D

 

Tako sam ja onomad, pre pešes' godina prodao motor sa narezanim, pa posle par godina pronašao originalni. Nameravao sam da ga dam kupcu naknadno, prilikom rešavanja prenosa, ali do toga nije došlo jbg.

On ga je prodao tako sledećem, pa ovaj sledećem, i do sad je izmenjao ko zna koliko vlasnika. A vodi se na mene još uvek.

Sad kad bi se pojavio trenutni vlasnik, rado bih mu ga predao, ali iskreno i ne verujem da će se to dogoditi...

Ako je još uvek u komadu verovatno se vozi isključivo po terenu, neregistrovan...

 

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

U praksi bi mogao da se provuce, mada se vidi tek tek ako bi spustio prozor i zagledao ivicu.

Tako da na tehnickom ako hoce lagano bi mogli da utvtde da ima folije.

Zakonski bi morao naravno da atestira "prepravku" da izmere oni da su stvarno providne i da reflelsija je u granicama.

Talo da ce svakako atestirati, voli da je po PS sve, a nece da dozvoli da ga potencijalno neko zeza ili vraca sa tehnickog.



Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gume (zadnje) su za zamenu pa me interesuje šta vi znate o mogućim % razlike u prečniku/obimu prednjih i zadnjih na 4x4 pogonu...?

 

Znam i ja da je 0% najbolje i jedino skroz ispravno ali ono kao, malo nešto koliko mislite da je dozvoljeno   :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...