Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Suvo, debelo :D 

 

Daj zvuk i sve ti je oprosteno :lol: 

 

Salim se malo, brutalno, cestitam i na autu i na zivotnom uspehu, imati V8, to je zaista kraj igrice :respect:

Share this post


Link to post
Share on other sites
58 minutes ago, MS PK said:

Cestitke! Lud bio , lud ostao :D
Jel i taj ima problem sa onim zatezacima lanca ili ne?

 

Ima, kažu da je ovo najgori motor u X5. Niko ga ne preporučuje. Troši, ne ide, al' jebajga. V8

 

9 minutes ago, horvat said:

...Daj zvuk i sve ti je oprosteno :lol: ...

 

Hoću, ali hoću malo i da poradim na tome. Iako ne volim ništa glasno, ovaj mora da se čuje  :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije bas da ne ide, jes atmosferac ali ide :D

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidiš - slažem se, ali je drugar imao viška i kad smo probali extra, extra se uklopilo crno belo na beli auto. Mnoooogo mi je lepše nego plavo-beli znak. Razmišljao sam da pravim crno beli bmw stiker ali sam batalio. Ovo bilo trenutno na raspolaganju. Možda sledeći put, kad ovo dosadi.

 

Sad je sledeća ideja crna maska kao na Jelti. Plastidip da eventualno može da se skine. Tako će spolja sve biti u dve boje. Bela i crna (osim felni). 

Edited by PremieRacing

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitam na 00 pre svega, pa onda i na bmwu :D  

 

Mene je isto tako vuklo nekad da uzmem nesto od 4-5l ali mi je glavni razlog protiv uvek bila registracija, ni potrosnja ni odrzavanje ni nista drugo, najvise registracija, makar meni licno.

 

Odlican je bmw, jel bio amerikanac? 

Jeste ovaj motor ima "problem" sa zatezacima lanca, ako je to uopste problem, jer moze da se sredi preventivno jelte, tako da si miran.

Tj. problem nije strasan dok ima resenja i dok ga je lako predvideti i izbeci.

 

Kapiram da si sad u dilemi sta raditi sa izduvom, ako ostane fabrika i "tih" onda se malo gubi poenta (ili makar karakter) v8 zveri od skoro 5 litara, a ako napravis da grmi tako da pucaju stakla onda malo ubija poentu luksuzne krstarice od 2 ipo tone.

 

Odgovor je negde na pola puta :D  

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 hours ago, vagenovac said:

Cestitam na 00 pre svega, pa onda i na bmwu :D

...

Odlican je bmw, jel bio amerikanac? 

...

Kapiram da si sad u dilemi sta raditi sa izduvom, ako ostane fabrika i "tih" onda se malo gubi poenta (ili makar karakter) v8 zveri od skoro 5 litara, a ako napravis da grmi tako da pucaju stakla onda malo ubija poentu luksuzne krstarice od 2 ipo tone. Odgovor je negde na pola puta :D  

 

 

Iskreno tenk ju.

 

Jeste amer, ali kao takav poručen i kupljen nov kod nas preko Radulovića sa homologacijom.

 

Izduv moram malo da izmozgam... baš to na pola puta i želim, možda je Horvatov predlog pravo rešenje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je do j*ja
Bio je jedan u Bg, nisam ga video vec neko vreme ali imao je brutalan zvuk. Ne znam sta je modifikovao ali izazivao je erekciju svaki put kada prodje

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa nekoliko različitih strana sam čuo da je Pirke jedina prava opcija tj. rešenje... Prosto mi je nvrvtn da niko drugi u državi ne radi to kako treba.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa takvim autom ja nisam za eksperimentisanje, nije samo cilj izvariti vec imati i dobar zvuk, umeren, iskustvo itd. sve znaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

CWB bas deluju super, ali moras sam da skines granu i da im odneses...pa je malo mucenje. Nesto skuplji od Pirketa, ali on je ko Bata po meni, nesto bolji. Video sam da ovde u NS rade preko puta Big-a, a ne znam kakvi su, prave downpipe za ovaj moj.

Ali auto, sta reci, bomba! Zaista i ja mastam o nekom automobilu velike kubikaze i da grmi, nazalost ti stariji em trose, em ne idu, samo se cuju. Ali ponekad sam bio u dilemi da kupim Cayenne, pa nek ide zivot i to turbo :) hahaha 
Jednom cu i ja kao ti, nesto sa velikom kubikazom, a ne samo velikom snagom. :)

Da se vozas sa osmehom na licu i bez problema! :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...