Jump to content
FAS Goran
neshtry

Fiat Punto mk2a by neshtry

Recommended Posts

Pa to je ta cena… 

kod mene bi bilo i jeftinije,ali glava mora da se nosi u Kulu i da se čeka celo pre podne,pa to onda podigne troškove

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je u glavi da je samo usluga ravnanja glave toliko, bez ruku majstora. Tj da je to ovo sto si ti pisao 4k.
Mada meni je ta informacija o ceni jedno 10 godina stara u glavi

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je sve to za Stila 1.6 16v izaslo preko 300e 2016. godine... tako da je ovo super. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zavisi gde, ko i kako radi :D Kod nas je obrada bila 40e, ne znam koliko je sad. Ruke su bile 50e. Ventil je bese bio 10e kom ako se menja. Sad, na sve to neko promeni termostat, dihtunge, set zupcastog kajsa, neko ne. I tu se napravi velika razlika u ceni.
Svakom puntu rikne dihtung izmedju 100 i 150hkm, to je bilo neko nepisano pravilo :)

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

188 k km kod mene

kaže majstor treba da se zameni i čuveni nosač motora i kablovi svećica jer je  sve iz prve ugradnje…

Share this post


Link to post
Share on other sites
188 k km kod mene
kaže majstor treba da se zameni i čuveni nosač motora i kablovi svećica jer je  sve iz prve ugradnje…
188K km je auto kod tebe...

Koliko godina...

Sent from my SM-A536B using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

@andreja.micovic 

ništa mi se ne sviđa.ostavljao sam neko vreme novac sa strane,kao ako nešto uleti,ali sve mi je bez veze…i suv i dizel i klapne i plivajući….i odustao sam….

@shuxx od 2017. je kod mene,doterao iz nemačke na točkovima….platio ga 650€ 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja za puntica 1.2 8v 60ks u odnosu na bravu 1.2 16v 80ks mogu samo da kazem da cupa iz patosa, kao dizelas, potrosnja je tu negde a ubrzanje je na 16v stvarno bolje koju sekundu, ali za gradsku voznju vise znaci obrtni momenat...

 

Veceg problema od probilog dihtunga tesko da ce imati.... cak ni ventili ne susrecu klipove ako prezupci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, shuxx said:

Ček, bre, nisi za 5 god presao 188K km..

Koliko si presao od kad si ga kupio

Sent from my SM-A536B using Tapatalk
 

Imao je 147k kada sam ga prvi put registrovao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drugari potrbna je boca za šoferku za vw bubu 1.4 16v 2009. restile.Auto je pravljen u Meksiku i nema da se nabavi nigde(ni kod ovlaštenog).Šifra dela je 160 955 449 K(vidi se drugoj slici)
Za mog komšu i dobrog drugara…zezaju ga tehničkom!

ajd pomažite,ako neko obilizi otpade neka pogleda,drugačije ne verujem da ima

2C4503EE-A75C-4997-A45F-CA3184ED81A2.jpeg

883E3017-B62C-4C25-A019-A8F85144FB62.jpeg

1828ECC2-7CE4-415B-9DE3-A1E2406B290F.jpeg

967D684C-F006-44A4-8C49-93915E9C00A4.jpeg

203DC2E9-04E3-4CB3-BF24-B868174924D3.jpeg

3B877CBC-4EF0-483C-B8E2-D2DA36EA9C86.jpeg

Edited by neshtry

Share this post


Link to post
Share on other sites
10 minutes ago, andreja.micovic said:

@neshtry ebay? ili da pitas Sarica kad mu je sledeci tovar pa da posalje uz banane iz Juzne Amerike :) 

Tebi je smešno,a čovek je u nevolji…nema na ebay ni na drugim platformama,a da šalju u Srbiju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa u cemu je fora? Neka je zalepi ako je prsla koliko da prodje tehnicki, ubaci drugu koja moze bilo kako da stane...

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
44 minutes ago, neshtry said:

a da šalju u Srbiju

a neko da prihvati iz DE pa da posalje, ili HR, ipak si blizu granice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema ni u DE,jedino sam da šparta od otpada do otpada…ovo je meksikanac,nije nemac…(pa vi kupujte retke automobile… )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ne u DE. nego neko iz Engleske ili Poljske (ja tamo nasao na alegro preko broja dela) da posalje za DE ili za HR (posto je, jelte EU u pitanju) pa da ti neko iz te tranzitne zemlje posalje ka ovamo.


btw na olx.ba ima par buba, samo ne znam dal godiste odgovara, ovo za koju trazite je 2003-2010

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj model i postoji samo u UK i kod nas(luna paket),nije baš klot,ali skoro klot.Britanci ne šalju kod nas(ovi koje smo našli da imaju),nemam nikoga u DE,a kamoli u Poljskoj…Bilo je u Poljskoj,poslao sam mail sa upitom za deo,nisu odgovorili(verovatno otišlo u spam)

Meni treba sa modela koji je prodavan u Srbiji,oni prodavani u razvijenoj Evropi i nisu imali 1.4 motor u ponudi,a kod tih jačih je drugačija boca(na fazon kao kod golfa mk4)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pukao mi onaj “zatezač”(korektor), što razvlači pakne u dobošu i prehebao skoro sve u zadnjem levom dobošu….

Kupljeno sve novo,opruge(“komplet za srvis”),glavčina za abs,”zatezač”(korektor),šrafovi…

100€ delovi i 4000 ruke…i proradio abs,nije radio zbog glavčine…sledeće nedelje na tehnički,pa ako prođe,registracija

Edited by neshtry

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...