Jump to content
FAS Goran
Reacher Gilt

Brao 1.4ćet, dajnemik sporting

Recommended Posts

@Rasta

Hvala za detaljne informacije :thumbup: , definitivno ubacujem na listu da se odvoza. Pogotovo ako je asfalt dobar kako kazes. Prolazio sam gore Paracin-Zajecar-Negotin, takodje od Zajecara do Knjazevca, do Sokobanje samo pored Bovanskog, ali ovom rutom nikada. Videh i ja spic Rtnja iza, ali mi je put delovao nepoznato, pa zato priupitah. Znaci umem jos uvek da namirisem deonicu lepu za voznju :) .

PS: Pomenu ti svasta sto iskace iz zbunja sa cetiri - ali ne rece mi nista za nisandzije na dve noge? Ako je put bas toliko lep :D .

 

3 hours ago, Rasta said:

Ima svega što pravi ljubitelji vožnje vole, priličnu visinsku razliku, serpentine, na par mesta čak šikane...

Sikane ili ukosnice ;) ? Ako je ovo drugo, definitivno konfiguracije koje obozavam, kacio sam vec slike:

On 10/17/2018 at 11:58 AM, Ivan said:

usko, krivudavo, poprilicna elevacija, nema sanse da te adrenalin ne razmrda :) :

18052012307.thumb.jpg.30a53c6b20fbbdd44a127c458534d5ab.jpg 011120142286.thumb.jpg.40f8ffd55fb776c850d0a1e601df55df.jpg 011120142284.thumb.jpg.2019e409fdf1cc181cdec01730e46c96.jpg 011120142275.thumb.jpg.220ad5640ba976ca2564da680cfc53b1.jpg

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, PremieRacing said:

Lep tekst. To sam baš i ja 'teo da kažem, al' nisam toliko rečit ... ;)

 

23 minutes ago, Ivan said:

Pogotovo ako je asfalt dobar kako kazes.

Sad je odličan, od kad je od prošle godine počeo Strabag da održava... A ranije je bilo ovako:

8133106130_2e6fa5a23a_z.jpg

put kojim se ređe ide / The Road Less Traveled by Sasa Rajkovic, on Flickr

Jer su krpili preko zakrpa, umesto da obnove ceo sloj asvalta...

21723844811_884954bba1_z.jpg

r-7822 by Sasa Rajkovic, on Flickr

Inače, priroda je zaista fenomenalna, kad je lepo vreme, bude ovako,

15727185584_d9f55a3221_z.jpg

Rtanj-8828 by Sasa Rajkovic, on Flickr

A zimi, kad upeče minus, ovako

46064798432_7786af04cb_z.jpg

r-1189 by Sasa Rajkovic, on Flickr

A ponekad se ukažu i vanzemljaci, kao ovom prilikom :D

49588797178_02973445b9_z.jpg

alien clouds by Sasa Rajkovic, on Flickr

 

 

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites
34 minutes ago, Ivan said:

ali ne rece mi nista za nisandzije na dve noge?

Ti oblici živog sveta do sad nisu primećeni. :D Bar ih ja gore ne videh. Previše je za*eban put, pa ga ljudi u principu zaobilaze, tako da nema neke velike frekvencije saobraćaja, hence ne isplati im se da se maju zbog šačice nas ludaka ...

edit: i ovo mož' se spoji sa gornjim postom ... mislio sam da će to kompjutor sam d'uradi, al' prevari' se ...

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izgleda da je i unigom oriđinale. Je l' trošio to neko, valja li čemu ? :D

 

Inače nemac ne šalje za Srbiju, a ovom prodavcu iz Mađarske sam poslao pitanje koji je, jer su navedena tri različita proizvođača, između ostalih i unigom, a vodi se kao rikambi oriđinali ...

 

žena maločas : iz Mađarske poručuješ deo za kola ... eeee ... usrećio si se ... :lol:

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kvatordićimilaćinkvanta dinari ? Porka miđerija ! :rant:

 

Sačekaću ipak radije onaj od sedam ipo, koji je u dolasku ... :D

Taman stigne pre odlaska na more ... :stuart:

Na kraju, vibracije bitno doprinose sporckom ugođaju, one su u stvari fičr, taman dodaju malo niskih frekvencija kad odvrneš volumen ... bose da budef ... :lol:

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kvatordićimilaćinkvanta dinari ? Porka miđerija ! :rant:
 
Sačekaću ipak radije onaj od sedam ipo, koji je u dolasku ...
Taman stigne pre odlaska na more ... :stuart:
Na kraju, vibracije bitno doprinose sporckom ugođaju, one su u stvari fičr, taman dodaju malo niskih frekvencija kad odvrneš volumen ... bose da budef ... 
Kad čovek vozi Talijane, i jezik savlada... Bravo

Sent from my POT-LX1 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kriva je žena, gledala Incantesimo ...  ja nisam, al' sam bio u istoj sobi za kompom, jbg :lol:

 

Inače, cenkao sam se ja s' taljani na 'rvacko primorje još tamo krajem osamdesetih prošloga milenijuma, u doba SFRJ, da ne kažem baš YU :D

 

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Rasta
žena maločas : iz Mađarske poručuješ deo za kola ... eeee ... usrećio si se ...

Žena SHVATILA , a kada ćeš ti... Videćemo

Sent from my POT-LX1 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

kvatroćentoćinkvanta di meno ...

 

nema odgovora od Mađara ... možda ne razume engleski ... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rasta, malopre mi je pobeglo, tj.htelo da pobegne dupe na stilu, u krivini , taman ispred slepera u susret :D Nikad mi se to nije desilo

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

To. Ključna reč je Prvi put

 

Još gore je kod tebe jer sigurno je teži dosta motor kod tvog stila. A verujem i da duplo jače koči motorom. 

 

Ja se uvek podsetim sijere kad krene priča o proklizavanju :D Koliko god da je opuštenija vožnja preko leta uz zadnju vuču, kad dođe zima, i kada padne prrvii sneeeg ... :shock::shock::shock: 

2.3D sa 68 čeličnih konjova u nosu, a pozadi dva džaka cementa... iznad svakog točka, paralelno u gepeku ... :whistle:

 

Evo stigo odgovor iz radnje u HU, kažu da je original, odgovorih da znam, ali da ne želim akron, pa ćemo videti šta će da odgovore...

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rasto jel ti stigao nosac?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Očekujem da u utorak bude kod mene.

 

Mogao je već odavno biti, ali prvo sam zakasnio sa uplatom pa je morala da sačeka da prođe vikend, a posle se ispostavilo da su poslali jbn-im dhl-om, pa je prošla cela sedmica dok sam završio celu FT1P proceduru. :rant:

 

U međuvremenu mi se obesio prvi komšija, i naravno baš tad kad je bila sahrana, u petak u 14h, poslali su naloge za uplatu na mail. koji sam naravno prekasno video, pa je uhvatilo još jedan vikend. :realmad:

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije li kaparisao neki bravo 1.4tb pa kad je video tvoj slucaj resio da prekrati muke na vreme?

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije za za*ebanciju. Inače komša je bio retko pozitivan lik, ali eto, u tom trenutku mu se učinilo da je u bezizlaznoj situaciji, i da će tako rešiti svoje muke.

A nije, naravno, rešio ništa. Imao je svojih muka, kao i svi mi uostalom, a kap koja je prelila čašu bilo je to što mu je pretilo izvršenje zbog kazne koju nije mogao da plati. Navatali ga sa neregistrovanim traktorom, a verovatno je imao i alkohola u krvi tom prilikom, i eto ... Dug je ostao, ali njega više nema jbg.

 

A još koliko prošle godine mu se prijatelj (snajkin otac), takođe komšija inače, upucao u glavu... Samo on nije uspeo u nakani jbg. Umesto da se ubije, obogaljio se, isterao sebi oba oka iz glave. Eno ga nesrećnik svaki dan sedi pred kućom, gledaju ga deca i unuci onako unakaženog ...

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali, "Always look on the bright side of life ... ", što bi rekli u poznatoj numeri, je l' ? 

 

Komša bio dobar čovek, masa ljudi je došla da ga ispoštuje, umesto popa mu pevali slavuji ... Više cveća u životu nisam video ... Nek mu je laka zemlja.

 

A što se bešenje tiče, gledam malopre vesti, čitam u kajronu izjavu J.Edgar Wooleena-a, i očima ne verujem. Da nije tužno, bilo bi smešno. :rolleyes:

 

Ispašće na kraju da će mi dhl isporučiti ovaj desni nosač baš na rođ. :D

viber_image_2021-06-06_21-30-25.thumb.jpg.d784658275eb7f75057fbf495177ffb8.jpg

Dobro je što je noćna frajla legalna ... :lol:

 

 

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vreme je da progledas, mozes i sam da ga zamenis za 15min 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...