Jump to content
FAS Goran
Reacher Gilt

Brao 1.4ćet, dajnemik sporting

Recommended Posts

Pa tako, evo samo debeli kod mene od 2016. godine. To je mogla biti 2014./2015. Moguce da imam negde sliku, potrazicu, mozda i na temi ovde ima

 

Samo...

15 minutes ago, Ivan said:

 e to je bio nas pravi Milutin ;) .


Koji je pravi Milutin? Onaj sa cevapom @MS PK ili onaj sa distancerom @ja? :D

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad ce @totti da ti pojasni ko je koji Mica :D .

Izvinjenje domacinu teme (verujem da ce i njemu biti interesantno)... Ako je 2015. u pitanju - secate li se onog kralja koji je sa Golfom mrtav pijan uleteo u kanal, pravo pred cevape :lol: :

 

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

PS - @Ivan izgleda da postimage skida polako slike, posle kucanja .cc - 404 image not found, tako da ne vredi ni da trazim...

 

7 minutes ago, Ivan said:

sa Golfom

 

Enough said... :D

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne kaže se džiber u Toplicu,nego đilkoš

[mention=10479]totti[/mention]

 

Sent from my motorola one macro using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemo' Miću da mi diraš, 'es čuo! :rant:

 

Mićo, vrati se, neće više ! :)

 

Juče žmaj ostao pod streju, umesto njega ister'o sam lava, da se malo opustim ...

307-3363fs.thumb.jpg.f65a9ee209522cc27e03d983af0f8d03.jpg307-3348.thumb.jpg.c13c3f4282eb3899e2df7a9ab590900b.jpg307-3357.thumb.jpg.de9ebd03dbe34540743e66d112120743.jpg

 

Zmaj možda bolje ide, al' lav je u odnosu na njega antistres terapija ... on ide, a ne čuje se ... 

 

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala. :) Bio je čist dok je ćutao pod streju. Čim sam ga isterao, navatao je neko *ranje, jer je pored streje šljiva, a nju je napao smotavac, i tu su naravno odma' i mravi, pa padaju sa nje neke gromuljice, i neke lepljive kapi jbg ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

2.0 benzin, prosto prede. :)

Ume doduše i da zareži kad mu se da po gasu, al' je odlična zvučna izolacija, tako da ni tada nije uopšte naporan. Naprotiv, milina ga je slušati. Baš lep zvuk ima.

Kad se vozi lagano, praktično se i ne čuje, jer je automatik a ima dosta snage i zbog toga šalta na oko 2K. Samo šuška. Jedino kad baš potopiš gas zareži, al' ponavljam, odlično je izolovan zvučno, i uopšte nije naporan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebao si uzeti takvog pezoa realno je vrhunski auto za te pare ko ne prelazi previse.

Mislim dobar je on i za vece km ali bi tu 2.0 benzin i automatik napravili ceh za gorivo znacajan :)

Послато са Mi MIX 2 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu lav ipak vodi, al' nije to neka velika razlika. U proseku je tu negde na ~10l, koliko sam pratio dok sam ga vozio. Njegov bord komp. se pokazao dosta tačnijim od onog na puntu, pa i na bravu sad, koji su daleko optimističniji ... :D

 

@vagenovacPa i uzeo bih ga da već nemamo jednog. :D

Inače, pežo je sestrin, a ona je downunder. Dođe svake (druge) godine na dve nedelje. Još nas sad ova korona urnisala, nije mogla ni ocu na sahranu da dođe.

Cela ova peripetija sa bravom je zbog nje (korone) i nastala. Očuh je preminuo od nje, a oba auta se vode na njega (imamo i jednog forda), i sad dok ne prođe ostavinska, ne možemo da rešimo ništa. Keva ima ovlašćenje za oba, ali ne može ovlašćenje na ovlašćenje jbg. A sin očuhov se otuđio jer je odrastao sa svojom majkom u usa, i ko će sad njega savatati da daje izjave jbg.

Tako da će i lav kad mu istekne reg. u garažu, da pravi društvo fordu, dok se ne reši sva papirologija.

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites
55 minutes ago, Rasta said:

Keva ima ovlašćenje za oba, ali ne može ovlašćenje na ovlašćenje jbg.

a moze li da ga otudji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne. A i da može, sad kad je očuh preminuo, opet ništa ne može da se reši dok ne prođe ostavinska ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi smo imali nezgodnu situaciju prosle godine, preminuo mi deda i prosla je ostavinska rasprava i prodali smo njegov Ford Ka, medjutim novi kupac nije mogao da prepise na sebe dok nismo izmirili poreske obaveze, a porez je u paketu za sve sto se nasledilo. Cak i u slucaju da se naslednici oslobadjaju  poreza, mora da stigne resenje o tome, inace nema dalje sa regom. Novi kupac je tako ostao uskracen za nekoliko meseci dok se to nije sve zavrsilo, sreca pa je bio razuman, da smo naleteli na nekog nervoznog, moglo je bit neprijatnosti... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako. Dobijali smo razne savete nakon očuhove smrti, ali ne želim da pravim probleme ni sebi ni drugima, pa ih nisam poslušao.

Tako da će, kako rekoh, lav u garažu kad mu istekne reg. krajem jula, i sačekaće ostavinsku.

 

Jedino što možda pomogne je što su ostavine sad u nadležnosti notara, koji su kao privatnici ipak ekspeditivniji od naših sudova, pa može da se desi i da rešimo sve do tada. Mada, ide sezona godišnjih odmora, tako da se i ne nadam previše ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini, jeste da smo otisli u off malo, administracija ce prebaciti (npr Mica samo da zavrsi Solitaire), ja sam uglavnom radio ovlascenje sa sajta skinuto za clanove svoje porodice kome je trebalo

image.thumb.png.a1ed2ff42b76edad7e6350788a5498ce.png

 

U takvom ovlascenju pise bas da moze otudjiti, registrovati, prevesti na sebe vozilo... 

Ukoliko je uredno overeno kod notara, mislim da taj sto je ovlascen ima sva ta navedena prava bez obzira sta je sa vlasnikom. 

@Rasta nemoj uzeti za zlo, nemam nameru da se natezem ko je u pravu, ti znas bolje svoju situaciju, vise me interesuje razvoj te situacije i da li ja pogresno tumacim nesto. 
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma taman posla, nema problema. :thumbup:

 

Uzgred, i ja sam isto mislio, ali nažalost ne ide tako. Dok ne prođe ostavinska ni nosioc ovlašćenja ne može produžiti registraciju, a takođe ni otuđiti auto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
4 hours ago, Rasta said:

307-3348.thumb.jpg.c13c3f4282eb3899e2df7a9ab590900b.jpg

Koja deonica je tacno u pitanju? Deluje kao lepa za voznju za nas petrolheadse - krivinice, deluje da ima i malo brda, a pretpostavljam da nema iskakanja iz zbunja :D ...

Podseca me konfiguracijom na skoro renoviranu deonicu kroz nasu srpsku Toskanu, tj. od Rudnika ka Topoli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko vidim, u pozadini je Rtanj. A i vlasnik je iz Sokobanje i redovno putuje na relaciji ka Aleksincu...
Mada mi se cini da je ovo ka Zajecaru iz Sokobanje

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Ivan @andreja.micovic je u pravu, u pitanju je Sokobanja-Boljevac, ubedljivo najlepši put u široj okolini, po mom mišljenju.

Ima svega što pravi ljubitelji vožnje vole, priličnu visinsku razliku, serpentine, na par mesta čak šikane... O prelepoj prirodi okolo da i ne govorimo. Ovo gore je uslikano na jednom od retkih pravaca dužim od par stotina metara.

 

U svakom slučaju, kad u banju dolazite sa severa, toplo preporučujem da se sa AP isključite u Paraćinu. Magistrala Paraćin-Zaječar je već sama po sebi prelepa, mnoogo interesantnija za vožnju od autoputa, a kad se kod motela "Balašević" isključite s nje, ide šlag na torti, uspon do naselja Rtanj, a posle spust do Sokobanje spomenutim putem Boljevac-Sokobanja.

 

Jedino gde treba malo više povesti računa je deo od "Balaševića" do kamenoloma, jer su česti kiperi, a put uzan.

I noću naročito obratiti pažnju na često neosvetljene traktore sa drvarama.

 

U povratku je još bolje, jer kroz serpentine i šikane vozite uzbrdo, samo opet povesti računa jer redovno put pretrčavaju razni zverovi, vukovi, srndaći, šakali, lije, i naravno zecovi ... naročito noću. A nije retka pojava ni vozić, tj. krdo divljih svinja. One se baš mnogo ne tangiraju oko toga da l' je dan il' noć, jer imaju pravo prvenstva, je l' ? :D

 

Put preko Aleksinca je više za one koji voze jer moraju. Ima i na njemu par zanimljivih deonica, kroz Bovansku klisuru i pored jezera, a i sređen je prošle godine konačno, ali je u poređenju sa spomenutim ipak dosadan ...

 

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok sam bio terenski radnik (do recimo pocetka 2016.), prosao sam tuda x puta ka Zajecaru. Par puta sam isao Sokobanja - Boljevac i put je bio katastrofa, sa klizistima na par mesta gde su se i trake malo razisle po visini. Tako da sam redovno za Sokobanju isao preko Aleksinca, a samo kad moram preko Boljevca. 

 

Jedan deo podseca na put od Foce ka Tjentistu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...