Jump to content
FAS Goran
Reacher Gilt

Brao 1.4ćet, dajnemik sporting

Recommended Posts

16 minutes ago, djole81ar said:

Kontra, kontra :)

Takoe :thumbup: , ne pusta se gas, a ako si bas preterao kontra na volanu. Nije lose s vremena na vreme provozati bar karting radi forme (jbg, steta sto nikada ne organizujemo takvo druzenje preko foruma, verujem da bi bilo jos zainteresovanih i bas dobro zezanje). Ili iskoristiti priliku gde moze u kontrolisanim uslovima, pre 2 godine su me u Egiptu opominjali kao jedinu *** koja od cele grupe turista driftuje sa bagijem :D . Ubedljivo najbolji delovi letovanja - bagijem i Land Cruiserom kroz pustinju, potpisao bih da ne izlazim na plazu :lol:.

8 minutes ago, Rasta said:

i zalepi mi papučica ... :shock:

Pretpostavljam patosnica :whistle: . Od toga me jeza hvata kada sednem u tudji auto.

Iskoristi fabricke fiksatore u podu, kupis patosnice krojene po originalnim, sa kopcama - i miran si po tom pitanju. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije patosnica. Nije ni blizu bila, proverio. Fabričke su na njemu, pa preko njih one kratke.

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa za sta ti je zapela pedala? Ako su fabricke patosnice, pedala udara u onu kruznu gumu u podu, nema za sta da zapne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jep. Zalepila, tj. ost'o gas zakucan u dasku ... Zmajovi su mnogo glupi ! :D

 

Malo sam je istiltovao po donjem obodu i odma' se vratila, al' nije bio prijatan osećaj, priznajem ... :shock:

 

Prvi put mi se u životu dešava tako nešto ... k'o u filmu jbt. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Rasta

Ma pustite coveka da se adaptira, naviko on da da gas u Puntu, i da drzi po sata da bi ubrzao, a sad ni postenu sekundu ne sme da da, kaze zalepio.. Zalepila ti se noga, misli da ganjas Puntica

Sent from my POT-LX1 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne za*ebavam se, stvarno je zalepila. :unsure:

 

Ustvari, sad kad premotam film, sećam se da se desilo još jednom, na autoputu pri povratku iz BG ... Malo duže sam je držao skroz pritisnutu, što inače ne radim skoro pa nikad, i ostala je dole. Isto sam morao da je druknem par puta da bi se vratila, ali nije se više ponovilo pa sam to pripisao pakosnici ... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znači Italian tuning, tj. u blokadu ... k'o što reče kolega @vagenovac onomad ... ccc 

 

Ma reko' ja lepo malopre, Zmajovi su mnogo glupi ! :lol: 

 

Al' lepi ... malo umjetničkih, al' telefonskih, nije mi aparat bio pri ruci ...

 

brao-5287.thumb.jpg.8788e6b0a3d9048677a14ffaf57adfbd.jpg   brao-5295.thumb.jpg.b60156590e8c902cc80b17448461290a.jpg   brao-5313.thumb.jpg.4d4f68bfddac26d199f0263a17ef7b46.jpg

i dve bonus fotke, malo zezanja s' perspektivom, kad sam već slik'o telefonom ... :stuart:

 

brao-5302.thumb.jpg.1f893189afc9fb41bd6c5a960924e860.jpg

 

brao-5307.thumb.jpg.804054834b1dd423d2fc2c5b88078278.jpg

 

 

Edited by Milutinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rasta, sorry za off, koji fotoaparat imas, objektive itd? :) Malo sam gledao flickr, al reko ajd i ovde da te pitam :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ništa posebno. Canon 5D mkII poslednjih 6 godina, pre toga prvu petardu, a paralelno nekoliko trocifrenih i dvocifrenih. 550D je bio prvi DSLR koji sam kupio, jer dosta kasno sam prešao na digitaliju, arčio film do '09.

 

Malo sam šarao sa telima, sve do mkII. Ne pitaj zašto, ako budem detaljno objašnjavao, potrajaće. :lol: 

Ukratko : 550D=>40D=>650D=>50D=>5D=>1DmkIII=>60D=>650D=>5DmkII, i on je ostao, pa sam posle ponovo kupio po drugi put 550D, pa posle njega opet 650D, i to je to. Glavni je mkII, a 650D je ustvari tele/makro konverter. :)

 

Od objektiva mahom zumovi, bilo je i fiksnih, svačega. Trenutno su u rancu 24-70f/4L na mkII, matori 70-210f/4na 650D, dva Tamrona, matori 17-35 f/2,8-4,5, i još matoriji 100-400 f/5,6, kupljeni za neku smešnu kintu. Jedini fiksni koji nosam u rancu je ujedno i najmatoriji, manuelni Pentax SMC M 50 f/1.4, a koji mi je ostao još dok sam trošio film.

 

Tada sam bio Pentaxian, a boles' me je u'vatila krajem prošlog milenijuma, kad sam na poklon dobio legendarnu ciglu, K1000 sa pripadajućim normalcem 50 f/2. On sada ima počasno mesto u vitrini, gde mu pravi društvo K2, kog sam dosta kasnije nabavio, najviše zbog spomenutog normalca sa kojim je došao.

 

Bilo je tu i još par digresija, dugo sam imao i Nikon F3HP, neko vreme čak i Pentax K7, nekoliko Canon AF tela, od kojih su mi ostali EOS 500N i EOS50E, itd, itd ... 

 

Mnogo ređe od aparata sam menjao automobile, z128, skala 55, sierra 2.3D, z10, i sad ovaj grao bra'o :)

 

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala. :)

Al' nije bio sumrak, već ~17h. Malo se bilo namrštilo nebo, spremalo se nevreme. A malo je radio i LR. ;)

Posle su bili još bolji uslovi za fotkanje, zaklopilo je skroz, al' već bejah u ubrzanom strateškom odstupanju. :D

Žurio sam junački da uteknem pod streju, jer su bili najavili grad, pa reko' da mi ne nastrada žmaj...

Tad se i desio nemili događaj i umal' da nastradamo zajedno. Prepao se valjda, pa krenuo da odbija komandu, i bilo je ono "OOOOO žmaju! OOOOO!!!"  :shock::shock: :D

 

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ti za*ebavaj @totti, a gledaj zadnju fotku gore kako je žmaj opasan... :) 

 

ne treba ni da mu kažeš drakaris, sam zabija gas u dasku... :lol:

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Milutinac said:

a onda sam kupio brava :D

Ostade samo stara slava, da si nekad zario i palio sa HGT-om :D ...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, ivica su said:

Opa, nisam znao da ima toliko kolega fotografa na forumu :D @Rasta odlične fotke!

Hvala, kolega, hvala... Mada nije to do mene nego ovaj telefon pravi dobre fotke. ;)

 

1 hour ago, Mijailović P. said:

Da nema tog lepotana

Malo je problematičan ovaj žmaj, al' lijep je, što jes', jes' ! :smoke:

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima li gde onih slika kada se sa Bucom iz NiS :) montiraju distanceri na HGT-a, na godisnjem FLCS rostilju u Kosutnjaku?

Jedan Mica ne pusta cevap, a drugi distancer :lol: - e to je bio nas pravi Milutin ;) .

Ima godina tome, sigurno jedno 6-7?

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...