Jump to content
FAS Goran
Reacher Gilt

Brao 1.4ćet, dajnemik sporting

Recommended Posts

Vidi, moj upgrade je propracen krvlju, znojem i vremenskom trkom izmedju porodjaja zene i kupovine guma za alu felGe... 

Jedva pobedih ali osta taj stra' na skupovima od ruznih ratkapni i 'ruznoca je prelazna osim ako nisi kasko osiguran', pa ti vidi... 

Bolje opravljaj inace ce te pritisnuti da ugradis 15W duge neonke umesto plafonjere... 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umesto "Need for Speed" resenja :) , koliko znam ljude ovde, ogromna vecina je uvek za fabriku ili neki Clean look.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa Bravišom od 120ks, mož do Niš da ode u Lipu za Tortu



P. S. LIPA je odlična poslastičara, sa gotovim tortama

Sent from my STK-LX1 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, PremieRacing said:

Šta ti je južnjačka žička

Pirot preko brdo ;)

1 hour ago, PremieRacing said:

Na torti će dođemo kad smo u prolazu

normalno, a ne kao kolega @oktopod ... naminuo, a prominuo ...:rolleyes:

1 hour ago, PremieRacing said:

k'd ti se javnem  :P

biće dovoljno pešes sata unapred, da se lepo odmrzne i ne vruska pod zubi ... :D 

Jer kako se nižu godine sve ređe dobijam za rođ. građene torte, pa jedem zaleđene, jbg. :( 

@shuxx U Niš sam čes gos, običiču :thumbup:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites







P. S. LIPA je odlična poslastičara, sa gotovim tortama






U Flertu imam vezu, kupovao je kola od nas

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam pohađao, moraću da probam i lično se uverim ... a i ta veza zvuči primamljivo ... :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prošle nedelje pala jednodnevna tura po istočnoj Srbiji...  Cilj je bio Golubac, poseta obnovljenoj tvrđavi, a nakon toga buć u Srebrnom Jezeru... Međutim, razgledanje tvrđave se malko odužilo, a i zalepili nam se posle prsti za smuđa kod Šilje... :D

I dok smo se izborili s ručkom, već je bilo kasno za Srebrno, pa je buć pao na golubačkoj plaži, a potom i jedna auto-avantura preko Klenja, Kučeva, Majdanpeka, te lagani zagub kod Crnajke, (što sam skontao tek kod Klokočevca:lol:), usled čega je usledila gratis vožnja skroz do Štulbika, a zatim forsiranje magistrale do ZA, i povratak kući preko Boljevca...

20220810_115738.thumb.jpg.95796334ef524732b50cac50e727a74d.jpg20220810_124305.thumb.jpg.02db6dc0543debb33906a84d0174a2d5.jpg20220814_113420.thumb.jpg.e366b80eb5be03e8dddef0de416ca0e3.jpg

Imam kamaru slika, što usput, što nisput... U Nacionalni park Đerdap smo ušli kod Donjeg Milanovca, i onda vozili magistralom uz Dunav do Golupca, a povratak sam već opisao. Ne znam da l' da postavljam ovde, il' da otvaram temu u putopisima ... :mellow:

Bravo je očekivano bio na visini zadatka, na svom terenu, ko je prolazio tim krajevima zna o čemu govorim ... B) A ko nije, a voli da pegla krivine, trebao bi da proba ...

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 hours ago, Rasta said:

... a i zalepili nam se posle prsti za smuđa kod Šilje... :D

... gratis vožnja skroz do Štulbika,

...

trebao bi da proba ...

 

Jedino što si morao da probaš je prava klopa posle te ribetine za predjelo... ovčetinu na žaru i pljeske u Štubiku kod Braneta. Svetski gurmanski specijalitet!

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 hours ago, Mijailović P. said:

Možda smo se i sreli. :thumbup:

Ne znam, možda, mi smo bili prošle srede, 10. jula. Mada verujem da bih se setio da sam video belog Brava negde nisput ... Jedino ako nisi bio u sivom kamionu crvene boje? :D Taj me je pozdravio ablendovanjem na magistrali, tamo negde blizu Golupca... Prvo sam pomislio da mi ukazuje na organe reda, ali kako ih nije bilo, ispade da je pozdrav ... :D

1 hour ago, PremieRacing said:

posle te ribetine za predjelo

Ma odličan je bio smuđ, al' do Štubika je sve to isparilo po kučajskim krivinama, jbg :lol: Da sam znao, svratili bi sigurno, iako smo žurili da ne okasnimo. Kad nas je već put naneo ... :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego, pazario sam od kolege ovde sa foruma povoljno par novih OEM retrovizora, i montirao juče levi, al' nešto mi nije jasno ...

Prelama se lepo, ali kad ga izvučem u "normalni" položaj, ne zabravljuje, tj. može da se savije još unapred, tj. u kontra ugao ...

To je OK, ne može da smeta, ali ne kontam kako će da stoji u tom "normalnom" položaju kad sašijem 150 na AP, jer se baš lagano pomera ?

Da nema neke veze da li je elektro-sklapajući ili ne ? Novi retrovizor ima kablić "viška",tako da mislim da je elektro-sklapajući (stari je bio običan). :unsure:

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...