Jump to content
FAS Goran
Reacher Gilt

Brao 1.4ćet, dajnemik sporting

Recommended Posts

Šta dodati nakon Ivanovog posta ... :respect:

 

Nego, legle petnaje neki dan ... :smoke:

viber_image_2021-11-14_11-46-30-291.thumb.jpg.62e5d2ae6f2a1375e040180a429ae8ae.jpgviber_image_2021-11-14_11-46-30-233.thumb.jpg.dd4e737d3163fe031de6848d3f5c76d3.jpgviber_image_2021-11-14_11-46-30-264.thumb.jpg.dab9b9da8e329159e043940faaf44389.jpg

sad je sav gickav i mekan, nema da lupne preko rupa... a dobro i izgleda, samo mora prekrečim ove tegiće, malo su pozamašni pa bodu occi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da su kocnice manje i slabije nego na grande puntu, ali opet mi je cudno da vidim da stanu 15c felne na tu klasu, godiste, snagu itd.

 

Mislim da vecina bravaca nosi 17, pa onda 16 pa 18, mislim da 15 ima koliko i 19 na bravu :D  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad ne znaju šta je dobro... :D

 

Idu i 15" fabrički, tj. dozvoljene su, piše u uputstvu za upotrebu ... ;) Ne bi' ja to turao da nisu.

Jbg. došle su gratis, a poklonjenom gratisu se u zube ne gleda ... :lol:

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daj brate Rale, turi mu neke raDkapne, onako radioaktivne, čisto radi estetike. Pričam iz iskustva :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I na stilu staju knap, moguce da na bravu dizelu i ne mogu uopste.

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stilo i bravo nose identicne kocnice koliko ja znam.

Zadnje su mislim 250mm i iste za sve motore, a napred ima 281 ili 284mm zavisno od snage motora, ali isto nose jaci stilo i jaci bravac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da su mehanicki isti ali nisam znao za verzije sa 150, 165ks koliki su diskovi.

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites
I na stilu staju knap, moguce da na bravu dizelu i ne mogu uopste.

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока


Na 1.6 mogu

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pa kad ne znaju šta je dobro... 
 
Idu i 15" fabrički, tj. dozvoljene su, piše u uputstvu za upotrebu ...  Ne bi' ja to turao da nisu.
Jbg. došle su gratis, a poklonjenom gratisu se u zube ne gleda ... 
Što je džabe, i bogu je drago

Sent from my STK-LX1 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa sad, isle su uz auto, verovatno su bile uracunate u cenu i meni kad sam uzimao a i tebi su :D samo se tesimo da nam ostadose dzaba

Realno uzasno izgleda sa zimskim gumama, imao sam neke ratkapne koje lice na fiatove tako da kod mene bilo lecka bolje "na oko"

IMG_20210122_160107.thumb.jpg.03c039087c0f53c8f9adae1c8a5314c0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono kad zaboraviš da staviš karton na šoferku, pa onda stružeš i spolja i iznutra ...

 

hohoho.thumb.jpg.3365c4375f7827538c2a9ec0c9c54fe4.jpg  :lol:

 

i jedna od jutros ...

 

-11.thumb.jpg.22cda4fcbff46877ee652d9ad29b315f.jpg

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve mogu da podnesem ali zimi stavljati celicare i ratkapne ne mogu. Toliko tuzan prizor da je to too much za mene. Ali zato znam jednog forumasa kome to nije problem ni leti  @ISV_01... :whistle:

Edited by Branislav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko stavlja ratkapne ? Nemo se vređamo ... :D

 

Možda čelik nije tako ubav kao aluminimum, al' je mnooogo opuštenija vožnja, rupa ? gde ?? ivičnjak ? nema problema ! :lol: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Rasta

 

Zajebana situacija, I kod nas - 10° jutros.

 

Nego, aj spolja, al kako toliko unutra. Drži neke stare novine u kolima, upijaju vlagu. A možeš i da kupiš posip silikonske za mačke, isto upija vlagu.

 

 

Ja sam za gvožđe na zimskim točkovima...

 

 

Sent from my STK-LX1 using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad stoji pod strejom nema ovoga ...a moguće je i da je zbog duplih tepih patosnica, pa se nakupilo malo više vode tokom ovih vlažnih dana... :huh:

 

Mada, nije to toliko strašno kao što izgleda na fotki, ja sam to namerno malo razbacao radi umjetničkog dojma ... a i da očistim prašinu ... ;)

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Iznutra? :blink:

A brzo odledjivanje (max defrost) ili... Premazati penom za brijanje unutrasnost stakala i resiti problem... 

 

Dzingl bel u autu :D

 

Ja sam bio veoma zadovoljan mojim celicarama i ratkapnama. Za 4g ih niko nije hteo, nisam ih ni izgulio (ratkapne) i par kacenja su vrlo dobro odradile da se ni ne vidi ostecenje tj dobra plastika. A felge ko felge... Rade posao. I moje su bile 16, da se ne lazemo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, Bravo izgleda na njima kao da su ga cerecili pa stavili na bure.. Skrnavljenje.

(Suzuki) Ignisu bi, onako vec ruznog sa tockicima od kolica, od soka iscurela baterija kad bi ga video... 

Nemojte dolaziti u situaciju da imate vecu klotaru od mene, ne isplati se :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

4 hours ago, ISV_01 said:

A brzo odledjivanje (max defrost) ili...

Na -11, tek upaljen ... mislim, duva on, al' slaba vajda od toj duvanje ... :D 

 

Jedino što malo razmrda vazduh pa se ne lepi dodatno kondenz od daha... :lol:  

 

viber_image_2021-12-23_15-55-49-417.thumb.jpg.5f16e64439359b121c6f11d5858ae8e8.jpgviber_image_2021-12-23_15-55-49-759.thumb.jpg.9f02fcfebab24acfc89ad2debe2db77c.jpgviber_image_2021-12-23_15-55-50-018.thumb.jpg.013828e2c8a4fc0e4ce6a230a1c91b19.jpg

 

4 hours ago, ISV_01 said:

Dzingl bel u autu :D

Znači džingl fn belz, indid :santa::santa::D

 

viber_image_2021-12-23_16-23-27-321.thumb.jpg.afa23bd15df2f75d2ed3a6aba6b9ddd3.jpgviber_image_2021-12-23_16-23-27-980.thumb.jpg.552e78c2b80253cdc8815cc45f392dc8.jpg

 

primetimo kako kevin citrus pod strejom nije optočen hledom ... :realmad:

Edited by Rasta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uf kad ga upalis tako hladnog a miris polu spaljenog benzina se oseca u kabini, priceless osecaj :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj savet je da polijes auto vodom PRE ponoci, dobro ga natopis a izjutra kofa vrele vode iz bojlera u soferku i nemas taj problem vise. 

 

Tako mi rekao Fred Kremenko, kaze 'Ko se nije bez soferke voz' o, tom ni ramstek od stegosaurusa nije tesko pao'. 

 

Nego, kriva ti tablica :P

 

43 minutes ago, Branislav said:

Uf kad ga upalis tako hladnog a miris polu spaljenog benzina se oseca u kabini, priceless osecaj :thumbsup:

Uf, a kad dizlo krene da purnja onako belicasto po minusu, tacno osetim Euro normu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...