Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Čestitke na kupovini auta!

Što se tiče crne boje plastika, ima da se kupi Wurth crna tečnost za obnavljanje izgleda i boje.

Nakon premaza plastika je kao nova i mat crna. Previše je zezanja oko farbanja a kombinacija crveno-crno je uvek top.

Sama tečnost je kao pasta za cipele sa sunđerom na čepu. Jednostavno i trajno.

 

Poslato sa JSN-L21 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke! I meni se taj model svidja od prvog dana. Moja sestra ima novu, od spolja nema taj izgled koji upada u oko kao ta stara ali je unutra kao avion :D U zdravlju da te sluzi

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala drugari.

Videcu da li cu i sta raditi kad auto dodje. To sve kosta poprilicno pa necu da se zalecem.

Ali eto bar da zatamnim stakla. To mi znaci i zbog vrucina.
@horvat Distancere ne bih uzimao bilo koje..pogotovo ove no name pravljene amaterski. Ima na FB Civic UK grupi decko prodaje maltene nove Eibach bas za Honde 5x114.3 prednji&zadnji 20mm za 150€. Samo kako da platim i kako bi on poslao ovde pa jos nasi ako rebnu carinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto kaze James May automobil koji bi vozio Flas Gordon.

I dalje jedan od najbolje dizajniranih automobila, kako spolja, tako i unutra...

U zdravlju da se navozas!

Sto se tice farbanja, ja bih ostavio crne plastike, nekako ga lepo uokviruje...

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, Bingodalton said:

Ma da, nema potrebe za HR ili Eibach distancerima. To je parce metala odredjene legure jednostavnih mera. Nisu opruge.

 

 

Ja ih pravio i od plastike   :lol:   :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/3/2021 at 10:15 PM, alfini0507 said:

@Milutinac pomagaj čoveku
 

 

Imam farbara, ali ne znam odakle je @clover
Mada verujem da je izglasano vec ovde da se nista ne dira :D

Ja licno nista ne bih farbao u ovom slucaju, a za vece felne i disancere - od mene uvek glas ZA :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj batko ništa farbati, samo lepo osveži plastiku da sija (tipa Turtle ili sličan, koji je baš za plastiku) i uglancaj auto, ima veoma zahvalnu boju koja će da blješti a crni delovi dođu do izražaja. Za felne...paaaa...nisam nešto reprezentativan primerak, al nemoj čeličane, toliko :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Milutinac said:

Mada verujem da je izglasano vec ovde da se nista ne dira :D

Nije brale, @totti protiv ostatka sveta. A znas da je jak kao zemlja :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa vidim da svi imaju crne pragove, retrovizore i kačkete na svojim kolima, a koja nisu crna



Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma koji ignore..nemam razloga za to. Video sam poruku iznad, ali obaveze i zaboravih da odgovorim.

 

Ima neke prece stvari da obavim...mali servis, spaner, pk kais, sve tecnosti, komplet kocnice...pa farbanja nece ni biti. Mada sam gledao na YT gde ljudi sami farbaju neki deo na autu i ispadne odlicno pa bih s3 mozda usudio na to, ali priprema je najvaznija.

 

Gledam na Civic UK grupi na FB koliko su jeftini delovi medjutim niko nece da salje. Samo licno preuzimanje, a nemam ko da mi pomogne. Mozda bih uzeo TypeR spojler...bas promeni izgled auta.

 

Treba uzeti felne za zimske gume pa povremeno bacim pogled na ponudu.

 

Inace majstor kaze da sam dobro pazario..jedno sam se zaje6ao sto nisam uzeo 1.8, ali meni to nije bitno.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 minutes ago, clover said:

Mada sam gledao na YT gde ljudi sami farbaju neki deo na autu i ispadne odlicno pa bih s3 mozda usudio na to, ali priprema je najvaznija.

 

Mos vidis kod mene kako je proslo, ja sam zadovoljan kako je uspelo, mada videcemo kako ce da odoleva zubu vremena, pri tom, te moje su u enterijeru, ipak manje trpe nego spoljasnje, i najvaznije - nisam morao gadjati nijansu (jer ne stoje pored drugog elementa iste boje), sto je cini mi se, najteze uspeti... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Video sam i ispalo je top. Mada ti si imao kvalitetan pistolj ako sam dobro zapamtio posle prvobitnog iz Lidl-a? default_).gif

Delovi eksterijera su tezi za farbanje.

 

Farbacu i ja plastike stubova u crno i radio bih crno nebo, a to za plastike moze sprejem. E sad za one suncobrane ne znam moze li tako. To su sve neke zamisli koje bih radio kad budem na odmoru i nije sigurno da li cu radit jer mi crv sumnje kaze da nece biti kako treba. default_D.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 minutes ago, clover said:

Mada ti si imao kvalitetan pistolj ako sam dobro zapamtio posle prvobitnog iz Lidl-a? default_).gif

Paaa pre bih rekao ispravan nego kvalitetan. Neki kineski za tipa ~1500 din, ali ga je brat prethodno dobro izgustirao, i znao sam pouzdano da radi kako treba... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...