Jump to content
FAS Goran
DelPiero

Lancia Kappa coupe (Projekat restauracije)

Recommended Posts

Pozdrav,skoro sam pronasao primerak Kappe coupe na jednom otpadu u jako losem stanju.Cini mi se da je to ona sto se vrtela po oglasima i forumima pre par godina za neke sitne pare,BG table,pored nje se prodavala i jedna crna sa konjak kozom u malo boljem stanju,mislim da je ta bila davno od jednog clana/administratora ovog foruma.Elem,bas sam se smorio kad sam video u kakvom je stanju ova plava,ali sam spreman da ulozim i vreme i novac da je restauriram a znam da ce to biti djavolski komplikovan projekat.Ali sta cu kad volem,da je spasim potpunog unistenja.E sad interesuje me sta vi,dragi forumasi i poznavaoci mislite o tome,koliko je to tezak projekat,pogotovo zbog delova i eneterijera koji je,vidi se na slikama bas divljacki rascupan.Evo par fotografija.P.S o motoru ne znam nista,mislim da je bio 2.4.

20210327_132825.jpg

20210327_132842.jpg

20210327_132927.jpg

20210327_133018.jpg

20210327_132740.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 minutes ago, Bingodalton said:

Al su je rascerupali :(

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

Strasno,mada ovaj na otpadu kaze da je tako i stigla.Ne mogu da verujem da je  neko tako mogao da se ophodi prema tom autu,dusa da zaboli.A na netu sam nasao i neke fotografije od ranije kakva je bila,za par godina auto bukvalno unisten.

 

 

 

20210327_175504.jpg

20210327_175537.jpg

20210327_175610.jpg

Edited by DelPiero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam pre 6 god hteo kupiti Rover 820 Coupe, slicno, elegantna linija, dugacak auto, imali smo pre 25 god takav. Ali ono...previse mi posla, iakl je bio u dobrom stanju. Ipak nije to auto za svaki dan i putovanja tada.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve moze da se napravi ako imas para i vremena i ako si svestan kolicine i jednog i drugog koja ce trebati :D Ovo je slaba osnova za nesto brzinsko

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta je bitno da li enterijer osim sedista i tapacira odgovara sa limuzine,tabla konkretno ,jer je delove gotovo nemoguce pronaci i preko a ne kod nas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...