Jump to content
FAS Goran
Danilo1

Alfa Romeo Giulietta 2017

Recommended Posts

Imao obe i na realnim Italijanima, Blu Navy (403B) i Nero Provocatore (891B) - ne zna se koja je zaje*anija za odrzavanje :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja totalna klotara, a crkli i podizaci stakala.

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 minutes ago, Danilo1 said:

ko ce docekati sledecu nedelju

Čuj sledeću nedelju, evo ja čekam jul-avgust da kupim gume, ujedno i felne da montiram :D Strpljiv, spašen :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
40 minutes ago, andreja.micovic said:

Videh na fb grupi... Bas je dobra iako ne volim crne felne. Bas ce cucnuti lepo

Pa nije bas crna, neka jako cudna boja, sjajna tamno siva

 

20210324_160419.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bas, nit je gun metal nit je neka siva metalizirana, ali bas lepe felne. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U kojoj je colazi ta QV ? 

Bas lepa felna i po meri za Alfe, po meni su sa nekim fabrickim modelima felni bas imali promasaja. A na crvenu boju ima da cucne samo tako.

Uz neke dobre gume veceg profila - nadam se samo da parkiras negde u dvoristu ili bar garazi. Koliko god se mi trudili da nam automobili izgledaju lepse, nazalost ima ne mali broj onih i sa druge strane :( . Pogotovo po BG javnim parkinzima.

Jedva cekam slidze, da vidim kako ce (dobro) da cucnu :thumbup: .

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 3/16/2021 at 12:42 PM, Milutinac said:

Preterao si sa distanciranjem, reklo bi se :D

 

On 3/13/2021 at 3:46 PM, Danilo1 said:

 20210313_141218.jpg

 

 

Ne da je preterao, nego mu je hebo kevu  :rofl:

 

Sad mora i auto tako, distanci pozadi od jedno 130mm   :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moj drug je, u Nemačkoj,za BMW platio 4 felne sa gumama skoro 3000 jura,a nisu nešto... lepše mu fabričke na slici 2
Tako da je ok cena

 

received_376066526630500.jpg received_514291716032917.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
43 minutes ago, Ivan said:

U kojoj je colazi ta QV ? 

Bas lepa felna i po meri za Alfe, po meni su sa nekim fabrickim modelima felni bas imali promasaja. A na crvenu boju ima da cucne samo tako.

Uz neke dobre gume veceg profila - nadam se samo da parkiras negde u dvoristu ili bar garazi. Koliko god se mi trudili da nam automobili izgledaju lepse, nazalost ima ne mali broj onih i sa druge strane :( . Pogotovo po BG javnim parkinzima.

Jedva cekam slidze, da vidim kako ce (dobro) da cucnu :thumbup: .

Punoletne 18 :)
Uzecu i sigurnosne srafove ali nekad ni to ne vredi.. Kao i za prethodne automobile uplaticu kasko, ukoliko bude problema tu su racuni i od felni i od guma, da se osiguram za svaki slucaj..

 

20 minutes ago, neshtry said:

Moj drug je, u Nemačkoj,za BMW platio 4 felne sa gumama skoro 3000 jura,a nisu nešto... lepše mu fabričke na slici 2
Tako da je ok cena

 

received_376066526630500.jpg received_514291716032917.jpg

Ja sam se iskreno razocarao kada sam stavio Tomasonke na proslu Giuliettu, ocekivao sam mnogo vise.. Tako da u izboru felni treba biti oprezan da se ne bi dobio suprotan efekat, a nadam se da QV fente ne mogu biti promasaj :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi, s obzirom na cenu, turi 2 seta sigurnosnih...premda može i kasko. Jbg, ako će bar da se malo namuče oko skidanja, neka im se više zagorča život. Ipak oštećenja nastala skidanjem i (često) ne ostavljanjem auta na klocnama, zna da više boli :( Nadam se da nećeš nikad pasti u tu situaciju da ti ćornu felne (generalno iko od nas). Bar uže parkiranje ume da spasi jednu stranu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma imenjace, na stranu to sto naplatis (naravno da je bitno). Ali na to dodje i nerviranje, gubljenje vremena, nedostupnost auta, druga ostecenja koja ti naprave. Znam za par slucajeva sa BG parkinga, opet kazem - da zlo ne cuje. S jedne strane se trudimo da automobili budu lepsi, sa druge strane to upada u oko i onima kojima ne treba...

@neshaoct

Danke schon. Nego mi nesto po profilu guma deluje da su "mesnatije" i da je mozda 17'' felna u pitanju?

@Danilo1

Pretpostavljam da su ove nove kod nas sve kopije? Npr.:

 

Untitled.thumb.png.dfd4a8d1cb34721e7a8b053d3f7df506.png

 

Edited by Ivan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...