Jump to content
FAS Goran
811DD

Alfa Romeo 166 2.4 JTD Distinctive

Recommended Posts

Admiralski brod u floti! 

Taj petocilindraš mi je želja od kada se je pojavio samo da je cena registracije normalna. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Zvezdo stvarno su ga odradili mnogo dobro... Jurio sam iskreno V6 i nisam ljubitelj dizela ali ne bunim se sa ovim :D

Vecina ljudi koji su se vozili nisu ni provalili da je dizel jer ono stvarno kultivisano radi i prijatan zvuk ima, odziv na gas instant, vuce lepo u bilo kom rezimu obrtaja a i ne pravi onaj zvuk kao da se muci kada se nagazi... Pored toga, potrosnja od 7.5 - 8 l na 100 km gradske voznje (Nis i normalna voznja, ne penzionerska da se razumemo) i 5-6 na otvorenom je stvarno super, bar meni.

A registracija... veciti problem mada sada posto je ova vec 20 godina stara, 42000 sve ukupno je nekako podnosljivo s obzirom na to kakav je auto.

Edited by 811DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlicno! Spasio si se konacno , sad ces da vidis sta je prava masina ispod haube. Trosi 1l vise od 1.9jtd-a a ide odlicno. Haubu otvaras samo kad menjas ulje :D

Послато са SM-A307FN помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

U proteklom periodu remontovan je alternator (otisli lezajevi, ostalo je pregledano i u odlicnom je stanju) i zamenjene cevi koje vode od letve do hladnjaka serva, najvervoatnije kamen sa puta probio. Takodje konacno smo se vratili na letnji set :D

Ono sto sam provalio jeste da na autu imam crvene opruge, Eibach pro kit ali imam osecaj kao da je visi i od standardnog, to cu morati da vidim sta je u skorije vreme i nadam se da ce moci da se resi jer sam svakako planirao da spustim auto.

 

Nekoliko fotografija u nastavku

IMG_6935.jpg

IMG_6938.jpg

IMG_6940.jpg

IMG_6950.jpg

IMG_6959.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

konacno neko ima AUTO,sva slova velika.DSP sam ja imao na svojoj Alfi,plug and play.Potrazi otpad u Osecini,covek je bara tada,2013/2014 rasturao samo 166-ce i Thesis-e.Cena je bila oko 100 eur. Vuferi u zadnjoj polici idu na kontra,i trebaju ti novi zvucnici.Za par sati se sve izmenjena.
U zdravlju vozio drai sugradjanine.

Послато са MI 9 помоћу Тапатока

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...