Jump to content
FAS Goran
horvat

OTKAZANO 26. Zvanično okupljanje u Subotici

Recommended Posts

Kapiram al opet, evo skoro na drugom forumu tipa sreda, ajmo da se okupimo u nedelju, prijavilo se 20 došlo 30+ ljudi.....isti dan se spustio 500m niže a ono ljubitelji drugog italijanskog brenda 50 automobila....na ovom forumu sam možda i najduže i najaktivniji nego na ovim preostalim gde sam član, al ovo je jedini na čijem skupu nisam bio , mislim, možda je i do mene...

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, knezevic76 said:

Bogami kao jedan od većih foruma ste skroz podbacili što se okupljanja tiče.

Za tebe iz Beograda okupljanje postoji jedno 45-50 puta godišnje, tj. svake nedelje od 18 - evo od prošle nedelje najava, klik OVDE.

Koliko puta si bio od tih jedno 45-50 prilika u poslednjih godinu dana? :D:D 

 

 

Edited by neshaoct
dopuna

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa bude i ovako i cascavanja, donesu se nekad i slatkisi i pice i van toga, ako je to bitan faktor :D . Onda i @Dzimbo duguje neke pljeskavice :P i tako...

Salu na stranu, i do organizacije je da animira clanove. Ali ce atmosfera i zainteresovanost zavisiti najvise od samih ljudi.

Da se nesto forsira i ide glavom kroz zid, apsolutno nema poente. Sto kaze Nesa, redovna okupljanja su svake nedelje od 18h i svako je dobrodosao.

A pojedinim mojim virtuelnim drugarima na cast (sami ce se prepoznati ;)), da se ovde kuckamo godinama, itekako pomazemo, zezamo, a da nas ne udostoje bar upoznavanja i caskanja uzivo.

Nevezano za celu ovu pricu, zao mi je sto i kao drustvo i covecanstvo postajemo sve vise introvertni, zabuljeni u ekrane... Sto kaze ona "Legenda kaze da su postojali ljudi koji ce se javiti i kada im nesto ne treba"...

1 hour ago, ISV_01 said:

Dzaba ja stavio alu felne, ljudima ostao strah od ranije pa to ti je :cry:

Ima ih koji jos uvek salivaju stravu pogotovo od onih ratkapni, ukljucujuci i mene :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos nije kasno za neko okupljanje sa rostiljem... E sad, kad, gde, kako... 

 

Lako to bude kada se pocne spisak sa ucescem u 'steti' na prasetu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...