Jump to content
FAS Goran
horvat

OTKAZANO 26. Zvanično okupljanje u Subotici

Recommended Posts

Rezerviše se Jelen salaš i ćaos. Veliki parking ispred, veliko dvorište za druženje, klopa i piće na izvoli te i milina jedna.

Edited by IDzO

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 hours ago, totti said:

Nemam ja te probleme, mogu i kamenje da jedem emoji3.png

Sad kad ovo procita gradjevinska mafija... 

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/2/2021 at 7:41 PM, totti said:

Ja ću teleću čorbu, rebarca, ljutu pečenu papriku i štrudlu sa makom emoji848.png

http://jelensalas.com/jelovnik/

Ja bih teletinu ispod sača. Ne trebaju mi supe, čorbe, salate i kolači :)

 

Dolazite sa gospođama ili solo?

Kakavo je "pravilo"?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svakako su planom predvidjene lepse polovine, ali naravno nije obavezno, svako po volji :D 

 

Sto se tice dogadjaja, ostaje prvobitno ideja - skup ce biti na parkingu kod fudbalskih terena, tamo cemo provesti neko vreme da svi mogu da se upoznaju, pogledaju tudje aute na miru, procaskaju, itd. Kada se to zavrsi (ocekivano da traje oko 2-3h), onda ce se ici u restoran. U ovom trenutku ne mogu da kazem koji ce to biti. U ponedeljak cu rezervisati, pa cu tada napisati tacno koji ce biti. 

 

Ako mogu da vas zamolim da azuriramo spisak. Naravno, stoji ono sto pise na pocetku teme - svako moze da dodje i ako nije upisan, kao sto i svako upisan nije obavezan da dodje. Ali zbog lakse organizacije (citaj - rezervacije restorana), bilo bi od velike koristi da imamo koliko-toliko azuran spisak... 

 

1. horvat

2. neshoct

3. Milutinski

4. Mijailović P.

5. Andreja

6. Sedla

7. ISV 

8. Branislav

9. Woodoo

10. Totti

11. Axic

12. PremieRacing (neodlučan sam da dođem, a možda i nisam)

13. IDzO 

14. Dule 021

15. Lakicevic

16. delakroa

17. ØAT HGT

18. Abarthkadabra 

19.Kopun

20. Irena HGT

21. Djomla (plus telohranitelji)

 

Bice uskoro informacija o polascima iz Beograda i Novog Sada. Jos jednom napomena - ukoliko biste hteli da dodjete, a iz nekog razloga ne zelite da vozite svoj auto, slobodno pisite u temu ili clanovima na pp u vezi deljenja prevoza :D 

Edited by horvat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa moci ce da se jede rostilj :D Samo necemo mi na skupu rostiljati :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče polaska iz BG, juče smo nešto pomenuli na redovnom...

Uglavnom, ideja je da se dođe na standardno mesto gde su i redovna okupljanja (parking kod Sava Centra, bukvalno ispod Gazele) negde oko 08:45-08:55...i da se krene u 09:00 :thumbsup: 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko neće svojim kolima, može sa Danilom, na zadnje sedište. Prednost 120+ kila i minimum 2je/jca :lol: Gratis miris spržene gume i isprobavanje sport opruga :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, neshaoct said:

Što se tiče polaska iz BG, juče smo nešto pomenuli na redovnom...

Uglavnom, ideja je da se dođe na standardno mesto gde su i redovna okupljanja (parking kod Sava Centra, bukvalno ispod Gazele) negde oko 08:45-08:55...i da se krene u 09:00 :thumbsup: 

Hocete kupiti onda ostale uz autoput, na nekom mestu nakon NS-a?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...