Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

Skontali smo sta si kupio iz naslova sad daj vise info da vidimo masinu 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam neki ljubitelj dizelaša, al' dobro je što bar nije crn. :D

 

Šalimo se malo, ne zameri. ;) I daj neku sliku, neku informaciju, nemoj da nas držiš u neizvesnosti. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oho, još jedan Bravo na forumu :) Lepo lepo, baci koju sliku, neki info, hoćeš li raditi nešto na njemu i sl :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,ovako...  Menjao sam Focusa mk2 za Fiat Bravo... s'obzirom da je predhodni vlasnik bio totalno aljkav i bolelo ga da pere auto,prvih dva dana sam samo cistio i glancao unutra,da dovedem u iole normalno stanje. Plastike su izbledele totalno,izgrebane,ins tabla se istopila bukvalno,skida se neka crna boja,pa sam to nekako resio sa bumper sprejom,al pitanje kako ce to da izgleda. Spolja,izgleda oke,po neke manje i vece ogrebotine tu i tamo... 
Ono sto me smorilo,posle dva dana je,upravo ta plastika koja je poprilicno losa i jeftino odradjena,al dobro...to sam hteo i sad krecem to sve da resavam. 
Zanima me, da li moze nekako da se namesti normalan naslon za ruku,da ne bude ona klasicna rupa,propada mi lakat?! :lol:
Imam dosta toga,sve neke sitnice... plastike ispod sedista vozaca i suvozaca,zadnja daska mi isto treba... 
Ako neko zna dobar otpad u BG-u, bilo bi super... Kacim ubrzo i slike,da procenite kakav je. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, pablojoks83 said:

da li moze nekako da se namesti normalan naslon za ruku

Vidi na auto otpadu Indjija - Pedja. Moraš uzeti komplet nosač i naslon ili opcija B a to je Armster koji je dal 6000-8000K u Dark-Shopu ili Spider autu.

 

11 minutes ago, pablojoks83 said:

ins tabla se istopila bukvalno

 E još ovo da vidim, nisam do sada :D Misliš na plastiku preko instrument table ili baš gde su cajgeri ? Ona guma/plastika/štagod jeste malo čudna. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 hours ago, ISV_01 said:

 

 E još ovo da vidim, nisam do sada :D Misliš na plastiku preko instrument table ili baš gde su cajgeri ? Ona guma/plastika/štagod jeste malo čudna. 

Bas cajger... Nekako sam montirao to,pa videcemo kako ce da izgleda. I ne da je cudna,nego je uzasna.. Mozda bolje da nadjem samo to,da ne kupujem ceo cajger. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...