Jump to content
FAS Goran
Nuova Delta

1999. Saab 9-3 2.0T Aero 205KS

Recommended Posts

@cane Hocu :D :D :D 

@MS PK Sledeci auto ce biti iz 40-ih, a poruke cu slati golubom :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MS PK Oci mi bode jedna rec "ELEKTRICNI" telegraf, tako da je golub zakon :D

@Falcon Full generalna me je izasla oko 2.500e sto je tu i tamo jeftino kakvih cena sve ima.. U to je sve usao: mali+veliki servis, anlaser, alternator, termostat, podizaci jednog prozora, brisaci farova, lezajevi balansera, leteci i lezeci lezajevi, karike, 4 klipa, creva za vodu, ulje u menjacu i volanu, pumpa za vodu, masinska obrada i remont turbine, svecice, set dihtunga i semeringa, trnovanje i obrada bloka motora, obrada radilice, obrada glave motora i naravno ruke majstora, u Saab servisu za njihov deo posla 500e, u MR-u 750e.

 

Generalno delova ima, tipa set kvacila je oko 20.000 din. bez zamajca i takodje pase na neka Opel vozila, novo krilo 120e, a ima delova koje je malo teze pronaci, tipa Di Kaseta (stavljam sutra potpuno novu originalnu, 350e u Nemackoj), klipovi su iz Nemacke stigli, ima odredjenih delova koji su nesto redji jer je motor stari Saab-ov, ne Opelov ili GM-ov..

 

@Bingodalton Sala uvek prihvacena i dobrodosla ! :D

Za sada cu ga cuvati u fabrickom stanju, jedinu stvar koja mi je prolazila kroz glavu je najobicniji Stage1 ChipTunning, jer to uvek i u svakom trenutku mogu otkloniti, a ako menjam mehanicke delove ogroman je proces u odredjenom trenutku skidati i vracati fabricke.

Prolazi mi kroz glavu i prodaja/zamena nekome ko ima uslova da ga sacuva perfektno i narednih 20 godina, jer meni treba auto za svaki dan, a Fiat Stilo se uskoro prodaje, pa ne bih Saaba da drndam svakodnevno po nasim putevima.. Inace, on vec i sad ima lepu vrednost, u Nemackoj npr. ga je jako tesko naci ispod 8.000e, a ima primeraka koji idu i preko 15.000e, konkretno mislim na ovakav primerak, sa ovim motorom, opremom i u perfektnom stanju.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

IMG_20210219_111740.jpg IMG_20210219_111803.jpg IMG_20210219_111900.jpg

 

IMG_20210219_111935.jpg IMG_20210219_111953.jpg IMG_20210219_112247.jpg

 

Edited by Ivan
Sredjene slike

Share this post


Link to post
Share on other sites

@djomla

@vagenovac

Ljudi pozajmio sam telefon, dobro da sam uopste i okacio fotke :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@djomla Tesla 3.4, kojem ne radi cam, a i da radi bezvredna je..

A za pozive stari Ericsson :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neshtry Polako, kad se oporavim od automehanicarskih radnji, servisa, troskova i slicnog, pa cu nabaviti i ja neko cudo tehnologije :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...