Jump to content
FAS Goran
Nuova Delta

1999. Saab 9-3 2.0T Aero 205KS

Recommended Posts

IMG_20210204_110653~2.jpg IMG_20210204_110547~2.jpg

 

IMG-c0e23a0b1d1912a7666f9e5ce33d308e-V.jpg IMG-7c30adfddb8b7621a67d65094af9cf8d-V.jpg

 

 

Edited by neshaoct
formatiranje

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MS PK Nemam specijalno sta, dao sam Lanciju Deltu 1.9 TT za ovaj redak primerak, odma je otisao na full generalnu jer su mu popucali klipovi, radilica itd itd..sve u svemu bio je raspad..

Sve je ili novo ili polovno ili remontovano, mesec dana je bio u servisu i evo pre par dana ga dovezao kuci.. 

Ima po jos neka sitnica da se odradi, pa komotno moze i kilometraza da se vrati na 0km :D Na satu mu je inace 238.000km

Sve u svemu redak stari model, pravi Saab benzinac, oznaka motora Saab B205r, pokusacu da ga sacuvam od vremena, pa ga mozda i unovcim..videcu, svakako model koji vredi i koji ce tek da vredi 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@neshtry Ne ne, turbo benzinac

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MS PK Dao Italijana za automobil :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sala mala, naravno... 

Volim ja sve automobile, samo uglavnom starije.. :D

 

Edited by Nuova Delta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio pre par god u Pazovi jedan crni 9-3 Viggen kupe, hteo da ga kupim za sredjivanje. Zapusten bio, sve nesto uz pomoc stapa i kanapa. A oni su bas retki. Ko zna gde je taj zavrsio. Zao mi ga.
Realno bih pukao brdo para, mada moguce da bi se isplatilo.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bingodalton Na zapadu se ovi "Aero" kotiraju lepo, retki su generalno i tamo, u odlicnom stanju ih nema ispod 7-8k, kako su mi rekli poznavaoci, a kao sto rekoh, misljenja sam da ce kroz godine biti cak jos redji i vredniji..

U svakom slucaju ja sam ovaj uzeo i odabrao da vecinski stoji u garazi i da ga sacuvam sto vise budem u mogucnosti, a i volim takva auta, tako da nije bio neki specijalan razlog za kupovinu.. Kad bih imao neku lepu ponudu za prodaju MOZDA bih ga i prodao, ali...zavisi svakako od mnogo faktora..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srecno sa projektom. U potpunosti te razumem, licno sam takodje uzeo auto iz te ere za sredjivanje i dugogodisnje cuvanje , jer mi nekako najvise prijaju kola iz te ere. Imaju modernu tehnologiju u vidu klime, abs, esp, gomila air bagova , a opet osecas vezu sa autom i imaju dusu jos uvek.

Edited by dellas

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dellas Hvala puno !!!

Pun kufer opreme ima: elektro sedista, grejace sedista, automatsku digitalnu klimu, gepek se otvara na dugme, vrata, tabla i sedista kozna, ekstenzije za butine, dvozonske zvucnike (po zelji pojacavanje muzike na levu ili desnu stranu automobila), 4 el. podizaca prozora, brisace farova, njihov tzv. "Night Panel" i mnogo jos neke, da kazem standardne opreme... Ali kao sto si rekao, kad sednem u njega osetim specifican miris, miris starog auta, koze..cudan neki osecaj, kao da nista od navedene opreme nema u njemu, nekako vrati u proslost :D

Edited by Nuova Delta

Share this post


Link to post
Share on other sites

@dellasHocu, sutra u toku dana cu postaviti ovde jos neke !

Share this post


Link to post
Share on other sites

@djomla @vagenovac @PremieRacing Malo sam se zeznuo, trenutno nemam nikoga kod kuce, a ja nemam telefon sa kamerom :D :D :D Ali potrudicu se sto pre :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...