Jump to content
FAS Goran
Dule 021

P: 2010. Nissan Qashqai 2.0 DCi

Recommended Posts

Izuzetno lepo sacuvan Qashqai sa originalnom kilometrazom. Dozvoljene su sve provere i ako ne bude tacna kilometraza ja vam olacam 100€ za vase izgubljeno vreme i troskove puta. 
Presao je 178884 km.
Motor 2.0DCi sa 150ks radi perfektno, kvacilo je odlicno i bez promene zvuka priliko stiskanja i otpustanja, trap je dobar, u voznji ide kako treba i nema dimova na auspuhu jer katalizator i DPF su na autu. 
Od opreme ima automatsku klimu, tempomat, parking senzore, alufelne 17” sa odlicnim M+S Michelin gumama iz 2019 godine, el.podizace stakala x 4,el.podesive retrovizore koji se sklapaju, bord kompjuter, centralnu bravu, maglenke, naslon za ruku, ABS,ESP, kozni volan sa komandama, alarm Meta...
Uz auto se dobijaju dva kljuca za paljenje. 
Na ime kupca sa placenim porezom i potvrdom AMSS u kojoj stoji da auto jeste 2010 godiste a to kazu i nule na svim staklima. 
Vredi videti jer ovakav auto se tesko nalazi. 
Sve oko papirologije vam zavrsavam za 15 minuta i obezbedjujem probne tablice ukoliko su vam potrebne.
Kontakt telefon je 0631020110

 

Sto se tice cene ona je 6.750, minus forumski popust.

Dopuna: Da bi ljudi koji ne znaju za Forumski popust odmah mogli da znaju koja je to cena - u konkretnom primeru ovog auta to znači da je tražena cena za ljude sa FLCS Foruma:

6.370 evra

 

Evo i slika.

 

1.JPG 2.JPG 3.JPG

4.JPG 5.JPG 6.JPG

7.JPG 8.JPG 9.JPG

10.JPG 11.JPG 12.JPG

13.JPG 14.JPG 15.JPG

16.JPG 17.JPG 18.JPG 20.JPG

 

 

Edited by neshaoct
dopuna oko računice popusta FLCS

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze katanac.:guitar:

Prodao sam ga rodbini i malopre su bili kod mene i odusevljeni su ko i svi koji vide auto kako je sacuvan. 

Idemo dalje. :smoke:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...