Jump to content
FAS Goran

Recommended Posts

6 minutes ago, horvat said:

Za sutra je zakazana optika u Kemoimpexu, jer su Coning zatvorili u Subotici (?!?!).

:hrhr:

 

Fino izgleda. Panda mi je uvek asocijacija na malog terenca i uvek je zamisljam negde u brdu.

Nek je sa srecom. Da manje posecuje opticara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosta sam ih primecivao ovih dana u okolini Zlatibora. Doduse uglavnom 4x4 verzije, ali svejedno :) 

 

edit: hvala haha nadam se da ovde nece trebati :D 

Edited by horvat

Share this post


Link to post
Share on other sites
45 minutes ago, horvat said:

ociscene dizne (skinute i odnete u servis za to)

Panda kao bommbona!

Pa zar to nije FIRE motor kao iz Punta Mk1 1108 ccm i 54 KS? Dakle mono point odnosno jedna centralna dizna?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta panda je odlican i kvalitetan auto. Secam se kada smo punta gledali meni i za lokal (moji tad uzeli Lagunu II, pa kao nece to da akaju), Panda je bila skupa kao otrov. Mislim da je i kvalitetnija od Punta. 4x4 verzija je doslovno divokoza, pogotovu u Climbing opremi. Laka, okretna i veoma prohodan auto za teren. 

Najnovija panda u ozbiljnoj opremi i 4x4 je pravi dzepni avanturisticki auto... Koji i kosta ko pravi auto :D

Ima i ona sa 1.4 16V od 100ks ali mozda sam 2-3 video. 

 

Njoj je dosta dobro pozicioniran menjac, krajnje jednostavna za voznju. Nesto sam misljenja, u buducnosti da devojci/zeni za grad gledam tako nesto. Nit je Smart, a dovoljno malo i usko i posve visoko da zaboravis na ivicnjake. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pandica mi je vrhunski autic!
Da se slatko navozate!
Auto za sve, i da potrpas stvari kad se vracas iz radnje i da se preveze kupus i da se spakuje pola familije i da se parkira gde hoces po gradu i da se ode na more...
Kad sam bio mlad, iznajmili pandu na Krfu dva druga i ja, dobili novu, presla 140 km. Celo ostrvo obisli uzduz i popreko, milina voziti po onim krivinama od Ipsosa do Kasiopija, ko je bio zna o cemu pricam...
Od tada mi je panda prirasla srcu...

Sent from my SM-A805F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidim da je i u Bg izbor guma bas tanak.
Panda je za zenu, tvoje, kao drugo vozilo, da ne drndas Alfu uvek? :D

Ja sam bio prijatno iznenadjen kako ide sa svojih 55ks.

Nije da je za poredjenje, ali za Juga je raketa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Panda je za mamu, ali ja sve radim oko auta, od kupovine, preko odrzavanja pa sve do pranja. :)

Zato nekad pisem u mnozini :)

Haha, nazalost totti, jos uvek to nije slucaj kod nas, meni je Alfa jedan auto za sve (otud i izbor C segmenta), ali mogu ti reci, tacno bi mi bila treci auto, s obzirom da mi obican 500 malo zenskast :)

Sto se Coninga tice, dobio sam ja info jos prosle godine da ce do toga doci ali sam se sve nadao da mozda ipak nece...

Sto sam balansirao, balansirao sam :D

Nadam se da ce neko otkupiti opremu barem...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jbg, sve sam ček'o neko okupljanje u  SU pa da obiđem i famozni dotični... :D

Kad ono međutim...

Uh, lepa Panda u pm... :lol:

Odavno ih gledim al' nema se "vremena". :whistle:

Srećna vožnja!  :thumbup:

 

p.s.

Nije loša ni ova šepra plava. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala :) 

 

Hteli smo crvenu, ali jbg, nije se dalo. Farba je stvarno iznenadjujuce ocuvana, tako da je sveukupni utisak dosta ok, s obzirom na serpastu nijansu :D

 

Bice skupa na prolece verovatno, a ja cu onda doci sa oba :D  

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 hours ago, horvat said:

Panda je po dijagnostici presla nekih 194.000 km, a po satu 181.000 km. Zasto je spustao tako malo - niko ne zna :) 

 

 

Mozda je menjana tabla pa ih mrzelo da cackaju kilometrazu zbog tako male razlike.

Meni na puntu otkazala skazaljka za gorivo, a nije bilo do plovka, i bilo mi lakse da zamenim celu tablu iskreno nego da petljam oko skazaljke, tj probao pa napravio samo gore. Posle sam smanjio km...odnosno vratio na koliko treba

2 hours ago, horvat said:


Nadam se da ce neko otkupiti opremu barem...
 

 

Znas li nekoga kome bi to dobro doslo? :whistle:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moguce za tablu, ko ce ga znati :D Cak sam i predocio prodavcu sta vidim preko dijag, i lik je rekao da oni nisu to radili, i da ne zna da li su mozda na carinskom skladistu ili negde tako... 

 

haha, pa razmisljao sam da se raspitam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitke i od mene. Panda mi je simpa auto skroz, što kažu kolege, auto za po gradu dušu dao. :)
A što se Coninga tiče, kupiš opremu i moš se igraš non-stop :)

Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 hours ago, horvat said:

Vec sam se naslusao prica da je to isti motor kao u Yugu

nikad nisam cuo ovo tezu… bas laicka, Yugo 55 ima FIAT motor (dizajnirao ga Lampredi za 128) koji se radio u DMB Rakovica..totalno drugaciji od FIRE.

Bas je ocuvana Panda!

 

Edited by Zan Batist

Share this post


Link to post
Share on other sites

https://www.kupujemprodajem.com/automobili-delovi-i-alati/alati-i-oprema-za-autoservise/reglaza-trapa-hunter-dsp-600/oglas/105992844?filter_id=905484776

 

image.thumb.png.970ccb19c5ed5893e3e595d697181548.png

 

Cisto da znam otprilike kako se krecu cene, kad budem pregovarao sa ovima iz ex-Coninga :lol:

Edited by horvat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odradio danas i optiku, stavio nove brisace, Bosch Aero Twin, sipao tecnost za pranje stakala :D 

 

Zabavan mi je auto bas :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepsi deo je kada cujes cene delova, guma itd :) Meni set kvacila za pasat bio preko 50K, a kada sam cuo da je za tvingo manje od 10, iskezio sam se od srece :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepa Pandica bas :) 

Razmisljao sam i ja o ovako necem za do posla da ne akam Leona na malim kilometrazama. Doduse ja bih pogledao 4x4 da bude malo zanimljivije pride :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...