Jump to content
FAS Goran
djomla

C4 Picasso - bela tehnika -

Recommended Posts

Aaa, kume, dobra ova vesmasina. Kako, iz Svice velis, a? Toplotna pumpa, 1200 obrtaja A++ klasse, das gut ja ja! 

 

Lep autic, prostran i udoban. Da te sluzi uzDravlje! 

Edited by ISV_01

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aman čoveče jbt, batali me barem ovde...

 

Ja sam malo subjektivan jer volim ove monovolumene. Uživancija za vožnju, automatik je zakon (onaj pravi naravno, koji je kod tebe).

 

Ajd' pa nek je sa srećom giphy.gif?cid=349c9dd7ty99dkgi5y3cci5rvseqs3kyspiem9fd71hx93c1&rid=giphy.gif

 

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitam! Bas je lep! Neka te sluzi odlicno!

Obicno ga zena "zapljune" tako sto ti izabere porodicnu sliku za taj desni ekran :) cisto ako pokupis neke stoperke... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitam, iako inace nisam ljubitelj monovolumena, moram da priznam da mi ovaj model bas izgleda 'groovy & funky' :D Motor, nema greske, DV6. Lepo i udobno da se navozas :thumbsup:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema tu hvala, @totti daš 5.000, a meni 3.000! Mi smo ti Todorovićeva škola! :thumbup:

Sad delove za limariju možeš da kupuješ u Tehnomaniji!

i što koleza @werp690 reče:

 

jerbo Francuzi znaju i sami da rčkaju elektriku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Srecno sa tim sporetom :D

Prenesi malo utiske sa menjacem kada se priviknes, bas me zanima kako ces biti zadovoljan.

 

I bas se forum lepo ponovio kolima u poslednjih par dana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čestitam! Odličan izbor! 

Ja sam ga isto bio razmatrao ali od početka me  odbija ta praznina ispred vozača.  

Share this post


Link to post
Share on other sites




Prenesi malo utiske sa menjacem kada se priviknes, bas me zanima kako ces biti zadovoljan.



Nije robotizovan, već klasičan automatik, tako da nema razloga da bude nezadovoljan . Sa Euro6 motorima, PSA u sve ugrađuje takve.

Nije možda brz u šaltanju kao u BMW-u, ali je brži od onog u Insigniji npr.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu onda nema greške! Na svakom malom servisu iz menjača ispustiti  litar dva ulja i dosuti novo ili na mašini zameniti sve. 

Drugar tako radi a prešao je skoro 500hiljada. Kao da nema automatski menjač! 

Pri tome mislim na strahove od skupih kvarova. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima na čestitkama i željama
Meni lično od svih MPV-ova (usisivač na točkovima) C4P/GP mk2 su najlepši, S-max mi je isto lep, ali budžet nije dozvoljavao, plus je ovaj manji.
Elem, sticajem okolnosti uzet je u istoj ulici gde i Stilo, takođe je burazer taj koji ga je dovezao kući, kao i Stila, auto koji me je odlično služio 4ipo godine, nadam se da će i ovaj.
Na menjač sam se navikao maltene odmah, par parkiranja je bilo desna ruka ka mestu gde je manuelac .
Fino ide, fino šalta, vozim ga u "N" modu, bez problema šalta ili drži nižu brzinu prilikom preticanja, oseti se promena stepena, ali je minimalna. Nije brz, kao što kaže Totti, ali je prvi utisak pozitivan.

Jutros je doduše bila pomalo zabrinjavajuća situacija, gde je u jednom momentu fina količina belog dima bila prisutna, ne baš prijatno iznenađenje, no videćemo. Kad je dim nestao, provozao sam ga, nikakve greške, gluposti i sl nisu bile prisutne, nadam se da je neka glupost, svakako cemo pratiti, pošto je plac dao "garanciju" 2 meseca na motor i menjač.
Popodne u povratku s posla išao sam dužim i rasterećenim putem, vožnja na 4000 obrtaja, ništa nije izbacivao i sl.

Odrađen veliki/mali servis, zamenjene sve pločice i ulje u kočnicama. Ulje u menjaču će svakako biti zamenjeno.
Što se stoperki tiče, dva dečija sedišta imaju istu poruku umesto slike na displeju.


Sent from my 3310 using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...