Jump to content
FAS Goran
skile86

AR Giulietta - Moje novo sokoćalo

Recommended Posts

Bio sam dokon pre neki dan pa sam hteo da proverim kako radi carvertical. :D

kilometraza.thumb.PNG.ebc3640541264c6f2a34f4e9bdddf73e.PNG

 

Bilo je ocekivano za kilometrazu, ali dobro.

Zanimale su me i neke druge stvari, pa 'ajde. :-)

 

A juce sam na tezi nacin saznao da neko od vodja navijaca Partizana vozi Djulijetu ili je vozen istom, pa sam zavrsio u kriminalistickoj policiji na razgovoru.
Bas prijatno iskustvo. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo da dodam jos koju za televiziju... Autic je topina :thumbup: , ispregledao sam ga i uzivo. Za moj ukus, jedan od najboljih na forumu.

Posle duze vremena smo se imenjak i ja nasli i ispricali. Povod je bio da malo pogledamo sta da radi sa farovima, ustelovali smo snop, konsultovali se oko xenona... Usput, iz mog Sport Billy gepeka :D iskoriscena 3M pasta, pa smo ispolirali ostatke "necega" sto se slivalo u garazi, dostelovali granicnike haube da linije napred budu pod konac, izgrdio sam ga sto su sarke, granicnici vrata i brave suvi kao barut :D , itd... Sve u svemu, jedno prijatno i korisno druzenje.

Auto je lep i na slikama, ali daleko lepsi i atraktivniji uzivo. Ima gomilu detalja koji se teze vide sa fotki, a doprinose da itekako odskace od drugih Giulietta. Pomalo "tunjavi" prednji kraj sa prvih verzija u drugom restyle izgleda daleko bolje, plus je ovde sportska crta naglasena crvenom ivicom oko donjeg dela otvora hladnjaka. Vrhunska boja, tamna stakla, difuzori pozadi (takodje oiviceni crvenim), dupli izduvi, pragovi... Sjajan detalj su mi i farovi - unutra je karbon print, sa urezanim Alfa Romeo potpisom sa strane projektora. Sedista sporCka, prosivena crvenim koncem, alu pedale, 6.5'' multimedija, zasecen volan, tabla i tapaciri takodje u karbon printu... Moja bukvalno jedina "zamerka" (a standardno za Giuliette) je sto bi auto trebao malo da cucne - prilicno je visok za masinu sa takvim celokupnim sportskim smekom.

Bas sjajan, vozacki autic - svaka cast jos jednom na odabiru :clap: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala imenjace za pomoc a i za lepe reci. :-)

3 hours ago, Ivan said:

Usput, iz mog Sport Billy gepeka :D iskoriscena 3M pasta, pa smo ispolirali ostatke "necega" sto se slivalo u garazi, dostelovali granicnike haube da linije napred budu pod konac, izgrdio sam ga sto su sarke, granicnici vrata i brave suvi kao barut :D 

Kritika na mestu. :-)

Nadam se da ce situacija dozvoliti da se malo cesce druzimo u skorije vreme.

Mozda nisam dobio nista vidljivo bolje u odnosu na Astru, ali meni je sasvim dovoljno.

Svaki put kad je vidim, obradujem se. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

:welcome:... Dobio sam ponudu koju nisam mogao da odbijem, tako da je Alfa otisla u druge ruke. 

Spletom okolnosti sam ostao bez 2 auta u 2 dana, ali naci ce se nesto interesantno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, skile86 said:

:welcome:... Dobio sam ponudu koju nisam mogao da odbijem, tako da je Alfa otisla u druge ruke. 

Spletom okolnosti sam ostao bez 2 auta u 2 dana, ali naci ce se nesto interesantno.

Šta je u planu da se uzme?

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, Ivan said:

Sta ti fali, za 2 dana si zaradio za 8 kvadrata stana :D .

Zavisi od lokacije....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se, ali s obzirom da pricah sa imenjakom i uzivo na tu temu (a gleda otprilike slicno sto i ja tamo 2013.) - to mu je trenutno neki minimum, sa ovako naduvanim cenama. I to da se udara nogama u gu*icu, ako uspe da nadje :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 4/17/2021 at 10:33 PM, ISV_01 said:

Iiiii sto si duze bez auta to si bogatiji :D

Potpisujem :-)

 

23 hours ago, Ivan BG said:

Šta je u planu da se uzme?

Za sad verovatno nesto od 2-3k da imam sta da vozim. Verovatno neki GP.

A za dalje videcu. Trenutno je zastoj na carini zbog novih pravila oko carine i poreza, pa ce neki bolji auto malo da saceka.
Svasta mi pada na pamet. Mozda opet Giulietta, Megan, 3008, Astra K.

Hocu Giuliu, ali trenutno je to pucanje u noge. Benzin je skup, a za dizel mi se ne daje bas 85k za registraciju...

Koci me i kupovina nekretnine, mada kao sto imenjak rece, sa trenutnim cenama ce to malo sacekati.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 minutes ago, skile86 said:

sa trenutnim cenama ce to malo sacekati.

A i poskupeće još, a na koliko....videćemo. Belive me i ja isto kupujem stan :( 

 

Samo nešto da se vozi, jeftino za registraciju da se ušpara, da se više prebije kredit. Bolja kola mogu i posle ako pretekne. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
24 minutes ago, skile86 said:

......Trenutno je zastoj na carini zbog novih pravila oko carine i poreza, pa ce neki bolji auto malo da saceka.....

Prica mi jedan kolega pre par dana da su nešto zakomplikovali oko carina i propisa za uvoz automobila.....iskreno nisam mu verovao, ume da gresi (da ne upotrebim neku tezu rec) i svasta da prica....sad iz ovog sto si napisao zakljucujem da nije pogresio uopste.

Nisam upucen materiju oko uvoza kola pa nemam blage veze o aktuelnoj situaciji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko sam ja cuo, ideja je da sve ide preko kataloske vrednosti automobila.

Znamo kako to kod nas funkcionise, pa svi cekaju sta ce se desiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...