Jump to content
FAS Goran
cane

BMW m340i xDrive G20

Recommended Posts

Moji su 3 i 7 i nikad im na pamet nije palo da sutnu kamen ka autu. Tudja imovina se postuje koliko i svoja ako ne i vise. Koje crno pruce po kolima, kamenje, lopte u auto....zna se gde se to radi. Roditelji su krivi, i treba da plate i kad dete od 3 god zasere. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ima neko neki predlog, sta uzeti posle ovoga

aaf8d4566b50cf473d8efdf03799b0c0.jpg

Bas sam se nauzivao sa ovim autom i dobio lepu ponudu za njega i sad razmisljam sta posle Iz mog ugla, sta bi me ovoliko ispunilo, jedino 911, ali su im cene vanzemaljske.

Zenu sam namirio sa prodicnim autom tako da za mene dolazi u obzir opet nesto momacko

 

 

Edited by neshaoct
prebacio sliku na FLCS Forum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema konkurenciju auto kad se uzme sve sto pruza i pare koje kosta… Moze da se uzme M5/6 ali puno stariji. Sto se ne posvetis malo jacem tuningu, neki stg2 ili sl? Ili ako bi bas coupe-a neki polovan M4/C63 amg?

Edited by dellas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merkam i ovu alficu al me odbija sto je promenila bar 5 vlasnika, od kojih dvojicu poznajem Oprema je tezak klot. Koliko volim voznju, volim i tehnologiju pa volim i te gedzete koji nicemu ne sluze Ali ako se pojavi neka druga na oglasu, ulazi u uzi izbor.

M5 mi je pretezak, radije bih nesto nize klase.

I ne bih nista starije bas zbog te tehnologije koja je “eksplodirala” u kolima tek zadnjih 2-3 godine. Recimo jedna glupost bez koje vise ne bih uzimao kola je Apple Car Play, toliko sam se na to navikao da nema trika da uzmem auto bez toga vise

Sto se tunninga tice, pojavilo se mnogo dobrih opcija ali mi nesto truba da se odreknem jos skoro 3 godine garancije

Share this post


Link to post
Share on other sites
1 hour ago, cane said:

Iz mog ugla, sta bi me ovoliko ispunilo, jedino 911, ali su im cene vanzemaljske.

Zenu sam namirio sa prodicnim autom tako da za mene dolazi u obzir opet nesto momacko...

Zašto ne nov M3 Comp/M4 Comp, kao nekakav logični sled? B) Ono, baš nov, nov. 

Npr. 40k odmah (to će pokriti M340i?), 20k ostaviš kao otkupnu vrednost (to ćeš pokriti prodajom tog M3 Comp/M4 Comp), a ono između razbiješ na koliko rata ti odgovara...

Na kraju balade prodajom tog M3 Comp. ili M4 Competition pokrivaš tih 20k otkupa i ostaje ti oko 30k-40k u džepu ako se proda kad bude imao npr. 2-3 godine.

 

 

Edited by neshaoct

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vozio sam i novi m3 i ozbiljan je auto, ali ja kako god ga spekujem on nije ispod 100k sto mi je za taj auto previse. Priblizio se ceni 911-ke. Bas sam negde na yt gledao m3 comp. vs base 911 i sve sem prakticnosti je na strani porsea.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites
9 minutes ago, cane said:

...ali ja kako god ga spekujem on nije ispod 100k sto mi je za taj auto previse.

Ako imaš vremena idi do njih i vidi koja cena će pisati u ponudi, pusti kalkulatore i cenovnike... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za tu Giuliu se bas proculo :D 

 

Ali ne treba zaboraviti da je bilo u jednom momentu dve sive qv manuelke na oglasima i jedna nije bila ta :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja na prvom mestu ne bih ni menjao taj auto. Ima sve sto ti treba ( valjda ). Porsche jeste rang za sebe, ali na stazi, po gradu je on totalno neupotrebljiv u odnosu na tvoj auto. Mozda da pogledas ako si u mogucnosti da dodjes do toga neku Korvetu.

 

Ili ovako nesto :)

 

https://www.polovniautomobili.com/auto-oglasi/17199616/nissan-gt-r-nismo?ref=search-normal&position_ref=1

Edited by Nikola JTD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam baš naopak... Nikako mi ove klase i ove pare ne idu u glavu. Ali jbg, to je svet danas...

 

Za šta tebi treba auto?

 

Ako si se nauživao sa tih 300-400 konja u novom autu, ja bi sada za "te" iste novce uzeo još jednu garažu i uzeo bi par komada. Ono što se meni sviđa. I mali i veliki, i skup i jeftin, i možda pravi off roader za izdrkavanje, i jedan za track dayeve... Pitanje je šta voliš i kakva ti je organizacija (koliko slobodnog vremena imaš).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Porse ima i taj razuman momenat, maltene dodju kao investicija, drze vrednost nenormalno, i trazena su roba. Ali sacekace 911 jos neko vreme jer mi se ne petlja sa bankama.

Meni auto sluzi iskljucivo za uzitak, 90% vremena sam sám u kolima, recimo da uvece skoknem do kafane, obrnem veci krug po gradu i aj kuci. I par puta godisnje odem na put. A zelja mi je i da idem na track day.

Porodicni auto sam resio pre par dana a meni bas ove nize klase pruzaju najvise uzitka u voznji. Za sad sam najblizi supri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste skoro isti auto ali je da kazem dosta “sportskiji”, lakši, krući… uzeli su najbolje od bmw-a i zacinili malo. Preko je dosta popularna supra, kod nas je jos nisam video na ulici. I meni je izgled malo diskutabilan, malo mi je previse NFS fazon, ali mi se i svidja… videcemo, hvala svima na sugestijama. Bicete obavesteni

Bmw ode danas, skenjan sam ceo dan
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da sam ti video auto sinoc kako prolece kod hrama ka Slaviji :D 

Bas se razmisljam "jel' ovo Cane divlja ovako" :D 

 

A sto se kola tice tesko da ima sledeci nivo za tebe, vec si presao igricu :) Neki Stage X nivoi su zeznuta stvar jer na kraju dana imas vikend auto koji moze da zvekne pri svakom dodavanju gasa, a kontam da po izboru prethodnih kola to ne zelis.

Porsche 911 je sledeci nivo, ali i nivo da vozis stan na tockovima sto je vec dosta teza odluka.

 

Ne verujem da ces naci na forumu neku takvu preporuku jer vecina nije vozila takva kola i moze da prica na osnovu reklama, ja pogotovu. Osim ako neces da ti hvalim Leona FR i Cupru :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha, prodao sam ga drugaru, neka razumem ga, i ja sam ga prvih par dana vozio kao da sam ga ukrao :)
Zapravo je racionalnija odluka kupiti 911, ta cuda drze cenu kao nekretnine :yes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...