Jump to content
FAS Goran
cane

BMW m340i xDrive G20

Recommended Posts

Auuuuu, brale :shock: 

Ste drugo reci, nego kakve gumarabe, taljige i motokultivatore mi vozimo :lol: ...

Nemam sumnje da uzivas u svakom kilometru, svaka cast, sa srecom!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gracias :) Moram priznati da mi je prvi pik bila Giulia ali nazalost nije bmw-u ni do kolena, sa f30 i ajde, ima smisla porediti i tu bi u mom slucaju sigurno pobedila alfa.. ali ovde pored g20, nema sta da trazi. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lele koja raketa... Izgled da se komentarise je suvisno, svabe imaju odlicno odradjen 'zli izlged'. D sve gume iscepas kako valja :D Puno dobrih km! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au, čestitam od srca i ako nemam pojma šta je to što si kupio...   :thumbsup:   znam da mi se mnoooogo sviđa   :wub:

 

Aj meni laiku kad već svi ostali znaju, a da ne guglam, koji motor ima, ima l' struje, i ostale tehn. špecije...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U sustini jedan bas bas vozacki auto. Novi bmw redni sestak, po mnogima najbolji motor trenutno, 3L, 374hp, zf8 menjac, xDrive 4x4 pogon, limited slip diferencijal, gomila tehnike koja sve to nadgleda i drzi pod kontrolom. Pun svakojakih gedzeta, jos pola nisam provalio kako radi
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

B58, ono sta je meni posebno privuklo paznju kod tog motora, jeste potpuno elektricni wastegate :) 

 

Savrseno precizna kontrola boosta u svim rezimima :) 

 

Evo jos nekih zanimljivosti, ako vlasnik teme nema nista protiv :) 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
41 minutes ago, cane said:

U sustini jedan bas bas vozacki auto. Novi bmw redni sestak, po mnogima najbolji motor trenutno, 3L, 374hp, zf8 menjac, xDrive 4x4 pogon, limited slip diferencijal, gomila tehnike koja sve to nadgleda i drzi pod kontrolom. Pun svakojakih gedzeta, jos pola nisam provalio kako radi emoji23.png

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 

Teske muke, verujem. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo je vec nešto,nov auto i to kakav BMW,nema dalje,a 374 PS,prodaj meni barem te 4 da musa bude malo jača

Šta reci,uzivaj,

Share this post


Link to post
Share on other sites
18 hours ago, cane said:

U sustini jedan bas bas vozacki auto. Novi bmw redni sestak, po mnogima najbolji motor trenutno, 3L, 374hp...

 

Svakako je turbo predpostavljam, a ima li nešto struje pa da i registracija bude bez glupe takse? Neki mild hibrid? Neki elektromotor?

 

Ma idem da pitam gugla kad nemam u vugla, dok dočekam odgovore...   :secret:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jbm im bš mtr, al' boli te đoka - oooozbiljna je to sprava da ti zadovoljstvo pokvari 'šešeljeva' taksa.
 
Uživaj  :cheers:
Tako nekako, na onom audiju 2.7 tdi 2006 i nije imalo nekog smisla, a ovde makar znam sta placam

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 hours ago, cane said:

Tako nekako, na onom audiju 2.7 tdi 2006 i nije imalo nekog smisla, a ovde makar znam sta placam emoji847.png

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 

Bas tako, zali boze 3.0 registracije za 170ks, ali za 370 vredi svaki cent :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jesi ga ovde uzeo ili porucio?
Secam se par komada iz oglasa, tipa 54-57k najjeftiniji.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk


Dada, ovde ga uzeo u delti, bio na oglasu 56k.

Sala mala za plin naravno, bio bih ozbiljan kreten da to uradim

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svaka cast za izbor, mislim da ti ovaj auto nece duugo dosaditi :).  Vozio sam se u jednom sa lepom opremom, fenomenalan prevoz i performanse.

 IMG-e7dfbe50bb979c5e042033db2674b145-V.thumb.jpg.50811b8613953f52ad0b430210157a28.jpgIMG-afd7363203def325ac4d4f870313d3f4-V.thumb.jpg.0420374866f2e0dda1bc863d5110b958.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh da, ovaj je nakrcan zestoko. Ovakvi novi idu i preko 80k eur

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pitah je l' ti to jedina vozilica ili imaš nešto za svaki dan? Kakve su ti dnevne relacije i ako M340 voziš svaki dan, može li da postigne radnu temperaturu ili ga voziš ko po jajima i ugasiš pre nego se zagreje? Mene to hebe ovih dana pa se setih tebe... Tiha patnja  :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Radnu temperaturu ulja ili vode?
Meni na 2.0 benzincu vodu pofigne u roku od 1-2km, a ulje do 70c nakon 8km kad ga gasim :(
Ako hocu zustrije da ga provozam, moram da planiram :)

Za 3.0 jos gore garant.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...