Jump to content
FAS Goran
cane

BMW m340i xDrive G20

Recommended Posts

Evo par sturih utisaka:

Eksterijer: savrsenstvo
Enterijer: savrsenstvo
Motor: Neverovatno
Kocnice: ok, ocekivao sam bolje
Menjac: mozda i najbolja stvar na kolima
Pogon: ludilo, oseca se da je primat na zadnjem pogonu a da prednji samo sluzi da bi se ostalo na putu. Predvidiv je i hoce dupe da mrdne kad pozelim, ali kontrolisano, ne strecnem se ni najmanje
Potrosnja: necu da pisem koliki je prosek, samo cu reci da trosi bar 50% manje od ocekivanog

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zf8 menjac je ako ne najbolji automatik na svetu, onda vrlo blizu.

Ugradjuje se od m5 modela, preko bentleya pa do rolls royca, brzo salta i odlican je za sportsku voznju, kvalitetan i pouzdan, a opet je izrazito udoban i tecno i neosetno menja.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala svima :)

Malo je klotaric to jest konfigurisan je pazljivo da ne ode cena u nedogled. Nema one neke fensi stvari kao sto su laser farovi, headup, autopilot... Ali ima sve sto je potrebno, 360 kamere, parking assistant, reverse assistant, webasto...

Jedino sto mi zapravo fali od opreme je keyless go, naravno pali se bez kljuca ko i svaki bmw unazad 15 godina ali vrata nece da se otkljucaju :/

Bas komentarisem sa ortakom juce, servo da nema oprostio bih mu kako se dobro vozi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad bih kupio polovnjaka takvog kalibra, da ima keyless entry, prvo sta bih uradio je otisao u servis i platio da mi ga trajno iskljuce :) 

 

Slazem se da spreman lopov izadje na kraj sa svim preprekama, ali zasto im olaksavati ako ne mora :)  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja lično nisam neki pasionirani ljubitelj BMW-a, ali G20 mi je ubedljivo najlepši auto u svojoj klasi, van svake konkurencije.

Još ako je onaj enterijer sa tamno braon kožom...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jok, ona da kazem "obicna" sedista, kombinacija crne koze i alkantare. Sedista su mi brutalna, jedna od retkih sport sedista da me ne zuljaju, a zalepljen za njih kao cicak trakom :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ima vec zastite i mehanicke i elektro i full kasko je tako da trudim se da se ne opterecujem time, ako ga ukradu, nesto ce mi vec isplatiti kasko, sigurno ne sve al eto nije kraj sveta.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke na kupovini!

U zdravlju da se navozate!

Hvala sto si uopste i resio da ga predstavis na forumu...

Auto stvarno izgleda fantasticno a vec smo culi i kako se vozi... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cestitke! Ekstra auto.

Bas sam naleteo na jednog sa Superbom 280 i BMW onako poskoci u 2. i 3. brzini, naravno razlika u kubikazi i konjazi je osetna. Ali pao je kod mene remap, pa sam tu sada sa M340i, cekam valjke.
Procitao sam o ranijim verzijama da su dolazili sa softverom kojim snaga nije bila limitirana i automobili su izbacivali skoro 450 konja na valjcima, pa su im posle na update-u softvera ustinuli konjazu, na malcice vecu od deklarisane. I na tvoju zalost, tako je ostalo i na novim primercima.
Svakako to mu je potencijal za remap, 430 lagano :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@MS PK
@Bingodalton ne znam za tacno stanje, rekose mi u Delti da jos nisu imali primerak sa ispod 400 konja. Ono sto ja vidim, je da mi auto sam uvek izmeri 4.0 ili 4.1 do 100 a deklarisan je na 4.4


 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 

 



Info

FLCS Forum koristi tzv. kolačiće (cookies), kako bi korisnicima osigurao funkcionalnost i jednostavnost korišćenja. Daljim pregledom ovog Foruma dajete svoj pristanak za korišćenje "kolačića".

×
×
  • Create New...